مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کدنویسی سایت


کدنویسی
سایت تیم فنی وبسیما مهیا می باشد تا طرح آخرین را اخذ کرده و بر اساس آن مراحل برنامه نویسی را مقدمه نماید . کدهای یک سایت حکم اسکلت بندی یک ساختمان را دارد، لذا تمام اعتنا و اعتنا خود را در انجام شایسته ترین و باصرفه ترین کدنویسی انجام داده و آخری تکنولوژی ها و استانداردهای دنیای وب را در آن دخیل می کنیم . ما در وبسیما از ادغام HTML، CSS، JQuery و Java script برای انجام کدنویسی استاتیک و آنچه که استفاده کننده میبیند یا با آن تعامل داراست به کارگیری می‌کنیم . دقت اصولی و دقت بالای وبسیما به کاربرپسند بودن UI و آماده شدن شایسته ترین UX باعث گردیده تا خروجی وبسایت همواره در بروزترین و بهینه ترین موقعیت ممکن باشد .

طراحی سایت در مشهد

همچنین برنامه نویسی سمت سرور یا داینامیک وب سایت نیز به زبان PHP انجام می‌شود . وبسیما به هیچ تیتر در پباده سازی وب سایت از پلاگین یا این که قالب های فراهم به کار گیری نکرده و تمام کدها از صفر به وسیله گروه فنی نوشته می‌شود . همین دستور موجب اشراف کامل وبسیما به تک تک خطوط برنامه نویسی وب سایت شده و چنانچه خطایی در سیستم چهره دهد، به سرعت قدرتمند به شناسایی و رفع آن خوا هیم بود . سرعت سایت و بازدهی مطلوب آن هم بخشی از دارای اهمیت ترین مسائلی میباشد که در کدنویسی آن را مد نظر قرار می‌دهیم .

ورود
اطلاعات اول سایت پس از اتمام کدنویسی، تراز دیتاگذاری نخستین ابتدا می‌گردد . در واقع در این گام ما وبسایت را تا حدودی آب بندی کرده و شما را با یک خروجی تماما ناپخته فقط نخواهیم گذاشت . همچنین در تراز ورود دیتا ممکن میباشد بعضی باگ های سیستم شناسایی و توسط وبسیما تصحیح شود .

آزمایش
و باز نگری سایت در سطح بازبینی و تست، یک فضای هاست مثال تنظیم شده و وبسایت به طور بی نقص در اختیار صاحب کار قرار میگیرد تا به عنوان یک مدیریت و یک کاربر با آن عمل کند و تمام ایده ها خویش را به وبسیما منتقل نماید . ممکن می‌باشد صاحب کار در این قدم نیاز به اعمال تغییراتی جدید در سایت شم کند، با اعتنا به اینکه تمامی فرآیند طراحی و پیاده سازی قبلا به تایید کارفرما رسیده است چنانچه به تشخیص گروه فنی این تغییرات بیش از 15درصد باشد، فاکتور مستقل ای برای اعمال درخواست مسئله لحاظ صادر خواهد شد .

تحویل
و فراگیری عمل با پنل سایت حال نوبت به انتقال دانش از وبسیما به کارفرما می‌رسد . پس از اتمام روند طراحی سایت، یک جلسه 3 ساعته متشکل از استاد وبسیما و حداکثر 2 نفر از نمایندگان پروژه برگزار خواهد شد . در این گرد هم آیی همه امکانات سایت و طریق کار کردن با آن ها توضیح داده شده و تمام سوال ها جواب داده می‌شود . گفتنی میباشد این یادگرفتن فیلم برداری (Screen Record) شده و پوشه نهایی در قالب DVD یا اسکن روی Flash memory ارائه خواهد شد .

آنگاه یک هفته به صاحبکار فرصت داده میشود تا آموخته های خویش را روی یک فضای آزمایشی با وب سایت تمرین نماید . همینطور قابلیت و امکان انتقال داده ها کلیدی روی تارنما نمونه وجود داراست .
پس از اتمام عمل و تایید کارفرما، طی یک عصر یک هفته ای وبسایت به طور بدون نقص روی دامنه حساس اجرا شده و پذیرای بازدیدکنندگان میشود


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۲:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)