مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

کاربرد محتوای سایت در طراحی سایت

بازه زمانی متعددی ارتفاع کشید تا طراحان وب سایت به این مسئله پی ببرند که محتوا ی باطن وب سایت مهمترین و تاثیر گذارترین موضوع در پباده سازی وبسایت میباشد . برای آنکه محتوای تارنما برای استفاده کننده جذابیت داشته باشد می بایست پارامترهای زیادی را مد لحاظ قرار داد تا نوشته حاکثر کارایی خود را داشته باشد و هم برای کاربران گیرا و قابل استعمال باشد و کاربر در فهم و شعور قضیه دچار سردرگمی نشود ومتن کاملا صریح باشد .

طراحی سایت در مشهد

در واقع یک وبسایت اگر چه طراحی مناسب و جذابی داشته باشد البته محتوای آن برای یوزرها همت نداشته باشد وب سایت عملا ناکارآمد خواهد بود همینطور عکس مطلب یعنی محتوای جذاب و گیرا سوای پباده سازی مطلوب هم همین موضوع را در پی داراست . بدین ترتیب طراحی یک تارنما با محتوای آن مکمل و پشتوانه یکدیگر هستند و در هنگام طراحی وبسایت بایستی هردو را در الویت قرار اعطا کرد .

-در طراحی وب سایت از مطالب روشن و آشکار به کارگیری فرمائید .

در طراحی تارنما این نکته رو مد نظر قرار بدهید که نوشته آن باید شفاف و قابل فهم و به دور از هرگونه ابهامات باشد .در صورتیکه محتوای تارنما برای استفاده کننده غیر قابل فهم باشد ممکن می‌باشد کاربر دچار سردرگمی شود و کاربر را به سوی اشتباهات سوق دهد .

برای اینکه اطمینان حاصل کنید مطالب شما برای همگی کاربران واضح و معنی میباشد از فردی که باسایت و تولید ها وبسایت شما شناخت ندارد بخواهید مطالب وبسایت شما را بخواند و نظر خود را بگوید .

-مطالب را به فیس خلاصه بیان فرمائید .

با گزاره های مازاد و مطالب بسیار یوزرها خود را خسته و دلزده نکنید .در واقع همیشه سعی فرمایید خیلی زود به اصل قضیه بپرازید با این فعالیت کاربران وب سایت شما می توانند به سایر شغل های خویش در تارنما شما رسیدگی نمایند و مطالب اصلی وبسایت شما را زودتر بخوانند .

-از تیترها و تیتر های جالب در پباده سازی تارنما به کار گیری فرمائید .

برای جذب استفاده کننده از تیترهای وسوسه انگیز و تیترهایی که نوعی شوخ طبعی در آن وجود دارد استعمال کنید بااین راه ذهن مخاطب را می توانید درگیر فرمایید و دقت وی به قضیه را جلب فرمائید .

-استفاده
از لیست در طراحی سایت
به کار گیری از لیست در محتوای وبسایت سبب می شود تلاوت مطالب وبسایت برای کاربران با سهولت انجام شود . لیست ها معمولا به صورت عدد یا این که نقطه و یا این که یار با آیکون در کنار لیست سناریو داده می شوند .

-از پیوند ها در تارنما خویش استفاده کنید .

به کار گیری از لینک و پیوند گهگاه اوقات به کاربر امداد می نماید تا بتواند زمینه را بهتر درک کند . همینطور استعمال از لینک و پیوند ها می تواند کاربر را به صفحه ها دیگر هدایت نماید و ازین نحوه کاربر می تواند به مطالب وب سایت شما اشراف یابد و به هدف شما پی چیره شود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)