مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

گستره تجارت b2b چه میزان است؟

گستره
تجارت b2b چه میزان است؟ مطالعه در اقتدار و رویش بالقوه صنعت پیشین از این که به این فن سرگرم شوید ایده بسیار خیر و خوبی است 

طراحی سایت در مشهد

در
شروع بازاریابی B2B این حقایق رادر لحاظ بگیرید:
رویکرد های فروش جنس در b2b قابلیت سهولت در خرید وفروش ، حراج و بسط خدمات و تولید ها را برای خریداران وفروشندگان آماده می کند و این فرمان موجب کاهش هزینه می شود به هرحال از جنبه های پرهزینه این نوع تجارت را که همانا تولید یک زنجیره بی نیاز و موئر رئیس فنی است را نباید نادیده گرفت .
بازاریابان B2B در سال 2003 حدود 85 میلیارد $ صرف اشاعه تولید ها و خدمات خود کردند .
(انجمن بازاریابی کسب و کار) یک مطالعه در سال 2001 نشان اعطا کرد که بها دلار از معاملات B2B به طور قابل توجهی بیش از معاملات مشتری بوده می‌باشد .
اندازه
استفاده تعاملی از کانال های اجتماعی در بازاریابی B2B با توجه به تحقیقات کمپانی eMarketer در حالی که هزینه های B2B ایالات متحده با 0 .8٪ ارتقا به 129 میلیارد $ تا سال 2012 رسیده می باشد هزینه های B2B تعاملی با 9 .2٪ به 51 .5 میلیارد $ افزایش می دهد . پس نقش کانال های اجتماعی را دست ناچیز نگیرید .
طبق پژوهش ها BizReport86 درصد از شرکت های بازاریابی B2B با به کار گیری از رسانه های اجتماعی به عمل می پردازند که در مقایسه با شرکت های بازاریابی مصرف کننده مشاهده می شود که این کمپانی ها تنها 82 درصد از این شبکه ها فایده برده اند .
طیق محاسبه های موسسه میان المللی بازاریابی AMR پیش بینی می شود تا سال 2017 کمپانی های بازاریابی B2B ترقی بیش از50% در استعمال از رسانه های اجتماعی در مقایسه با تارنما های نسل قدیم تجارت الکترونیک داشته باشند .
در نقطه پایان بایستی حافظه نشان کنیم که تجارت b2b یا تجارت کمپانی با شرکت در فی مابین انواع دیگر تجارت های الکترونیک از رویش به سزایی برخوردار می باشد . برای ورود به این فن خوب تر می‌باشد از تحصیلات بازاریابی و یا تجربه بالا برخوردار باشید تا به پیروزی بیشتری دست یابید .در بازاریابی b2b شما بایستی از اقتدار تصمیم گیری و سرعت فعالیت بالایی در زمان های مضاعف کوتاه و فشرده برخوردار باشید .

سئوکار قادر است با طراحی تارنما b2b به شایسته ترین شکل ممکن شما را به دیگران معرفی و پل ارتباطی شما با خریداران و تولیدکنندگان و معرفی کالاها به خریداران باشد . در صورت دارابودن اینترنت تارنما b2b می توانایی با یک سئو سایت مناسب برد بیشتری در کسب و کار تولید نمود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۲:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)