مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چه‌طور یک اینترنت سایت چیره داشته باشیم؟

چه‌طور
یک اینترنت سایت چیره داشته باشیم؟3 / 10 از 4 کاربر اینترنت تارنما می تواند یکی از ابزار خیلی عالی برای معرفی شما در جامعه و یا بازار عمل باشد . در حالتی که به خیر مسئله استفاده قرار گیرد می­تواند برای شما بسیار سودآور قرار گیرد . فایده برداری از وب تارنما فقط این نیست که شما حیث مشتریان را جلب فرمائید و اقدام به فروش فرمایید . در این مقاله ما به شما یک سری گام با اهمیت برای ساخت یک وب تارنما برنده را معرفی می کنیم .

طراحی سایت در مشهد

چگونه
یک اینترنت وبسایت غالب داشته باشیم
از
کجا استارت کنیم؟
شایسته ترین نقطه برای استارت به کارگیری از خدمت های وب لاگ مجانی هست . احتمال دارد شم نمایید که این عمل مضاعف دیدنی نمی باشد و سطح کاری پایینی دارد؛ ولی شما می توانید بدون داشتن هیچ دانشی از اسکریپت، میزبانی اینترنت و یا این که برنامه نویسی های فراهم و رایگان استفاده فرمایید . این فعالیت باعث می شود که شما فکرتان مشغول محتوا و مطالب کنید و نه منش مراقبت از وبلاگ، که بهترین بازه زمانی برای عمل بر روی نگارش و نویسندگی شما می‌باشد . علاوه بر این شما حتمی نمی باشد در ابتدا هزینه­ای انجام دهید .
وقتی که ترافیک بلاگ شما تا حد زیادی افزایش پیدا کرد و شما مهیا افزایش به دامنه خود بودید از آن پس می توانید خیلی ساده با دادن یک پست در وبلاگ مخاطبین خویش را از جابجایی خود آگاه نمائید و وب سایت خویش را راه و روش اندازی کنید .

به
روز رسانی مرتب
به روز رسانی وبلاگ یا اینترنت وب سایت می بایست تر و تمیز باشد و برهه زمانی هنگامی به روز رسانی نباید خیلی طولانی باشد . برای مثال شما بایستی هر روز یا یک روز در دربین وبلاگ خود را به روز فرمایید . البته عامل این زور چیست؟ هنگامی که شما وب لاگ خویش را تروتمیز به روز می کنید علاوه بر این که مخاطبین شما از سعی شما راضی خواهند بوند و در فیس افزایش کیفیت مطالب منجر افزایش ترافیک تارنما شما می­شود . سود مثبت دیگر این میباشد که موتورهای کاوشگر اکثر به شما لینک و پیوند می­دهند و سکو وب وبسایت شما افزایش پیدا می­کند ولی درصورتی که به روز رسانی به فیس غیر متعارف باشد (یعنی این‌که شما علاوه بر روزهای تعطیل روز های دیگر نیز به رخ منظم به روز رسانی نکنید .) سبب می شود مرتبه بلاگ شما کاهش پیدا کند و ترافیک بالای خود را از دست بدهید .

ترافیک

ترافیک وب وب سایت یک عدد از مهم ترین مساله اینترنت وبسایت است . از مورد ها دارای اهمیت بالا بردن ترافیک اینترنت وبسایت بالا بردن کیفیت مطالب اینترنت وبسایت می باشد . ولی می بایست قبول کنیم که مطالب مضاعف عالی البته بدون معرفی اینترنت تارنما بازه فراوان زیادی طول می­کشد تا ترافیک بالا رود . از این رو می بایست از برخی خط مش ها جهت معرفی وب سایت به کار گیری کنید . این رویکرد ها عبارت اند از : تبلیغات رایگان و پولی، بازاریابی ویروسی، بازاریابی موتورجستجو، استعمال از RSS و جذب مشترک جهت اطلاع رسانی از به روز رسانی وب سایت از نحوه پست الکرونیکی . در صورتی‌که موضوع برای شما غیر قابل فهم بود می توانید آن را در بخش نظرات مطرح کنید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)