مرجع مقالات رسمي طراحي سايت مرجع مقالات رسمي طراحي سايت .

مرجع مقالات رسمي طراحي سايت

تغيير مسير كاربر بعد از ورود يا ثبت نام در وردپرس

طراحي سايت در مشهد ممكن ميباشد شما بخواهيد يوزرها بعد از ورود به وبسايت شما به يك ورقه مختص هدايت و يا اين كه به‌اصطلاح ريدايركت شوند، حتي ممكن ميباشد شما بخواهيد به نسبت نقش كاربري هر كدام از آن ها را به يك كاغذ مستقل بفرستيد، براي تغيير تحول مسير استفاده كننده پس از ورود يا اين كه نام نويسي در وردپرس نياز به يك راه حل اساسي داريد.

درصورتي كه شما بتوانيد يك ورقه سفارشي براي يوزرها خويش توليد فرمائيد، ميتوانيد با ساخت يك تغيير و تحول مسير، به‌راحتي آنها‌را به ورقه موردنظر خويش هدايت فرماييد؛ بدين چهره كه استفاده كننده هنگام تثبيت‌اسم در وب سايت شما، در شرايطي كه بر روي عضويت كليك نمايد، به آن برگه ريدايركت خواهد شد. امروز درين نوشته‌ي علمي آموزشي به شما يادگرفتن خوا‌هيم اعطا كرد كه چه گونه يوزرها خويش را بعد از ورود برد‌آميز به تارنما، به يك كاغذ ديگر منتقل فرمائيد.

آنچه در‌اين مقاله مي خوانيد:

تغيير تحول مسير استفاده كننده بعداز ورود به تارنما
پلاگين تغيير تحول مسير استفاده كننده بعداز ورود يا اين كه نام نويسي
تغيير‌و تحول مسير يوزرها مختص
تغيير و تحول مسير نقش كاربري يگانه
تغيير تحول مسير يوزرها مبني بر سطح كاربري
تغيير و تحول مسير يوزرها ديگر…
تغيير‌و تحول مسير استفاده كننده پس از نام نويسي در وردپرس
پيكربندي كلي پلاگين
عيب‌يابي خطاها ورود به سيستم در وردپرس
تغيير‌و تحول مسير استفاده كننده بعداز ورود به وبسايت
خب به عبارتي‌طور كه مي دانيد اينك وبسايت‌هاي بسيار متعددي با استعمال از سيستم رئيس محتواي وردپرس در سراسر جهان فعال‌ساز‌ي شده‌است كه تعداد چشمگيري از آنان چندكاربره هستند.

درين نوع از اينترنت‌تارنما‌ها مانند، دكان‌هاي آنلاين، بلاگ‌هايي كه دارنده چندين مولف يا اين كه حتي وب سايت‌هايي كه دارنده نقش‌هاي كاربري مختلفي مي‌باشند، استفاده كننده براي دسترسي به جزئيات اكانت كاربري خويش بايستي در وبسايت لاگين نمايند و عضو شوند؛ در شرايطي كه اين وب سايت‌ها از پلاگين‌هاي ورود و عضويت به كارگيري نمايند، ميتوانند يوزرها خودشان را به يك برگه اكانت كاربري سفارشي‌گرديده هدايت نمايند.

البته خب در بعضا مواقع، وب سايت‌هاي وردپرسي از اين پلاگين‌ها به كارگيري نمي كنند، بدين ترتيب مي بايست يوزرها خويش را با به كارگيري از روشي كه در اينجا ذكر خوا هيم كرد، به يك ورقه سفارشي، ريدايركت فرمائيد در غير اين فيس استفاده كننده به ورقه پيش‌فرض اكانت كاربري مي‌رود كه ممكن ميباشد براي آنها خوشايند نباشد و پند لازم را براي استفاده كننده اكران ندهد.

بدين ترتيب در صورتي ميخواهيد يوزرها خويش را به يك كاغذ سفارشي و يگانه منتقل فرماييد، به شما توصيه مي كنم اين نوشته‌ي علمي را دنبال نمائيد، چراكه اين قضيه ميتواند تا حد بسيار متعددي در تجربه كاربري نيز مؤثر باشد.

پلاگين تغيير تحول مسير استفاده كننده بعداز ورود يا اين كه نام نويسي
اين طريق يكي‌از بي آلايش‌ترين شيوه‌هايي ميباشد كه شما مي توانيد براي ريدايركت كردن مبتني بر نقش كاربري از آن استعمال فرمائيد. شما براي به كار گيري از اين‌شيوه‌حل نياز به يك پلاگين داريد كه سفارش ما به كارگيري از افزونه Peter’s Login Redirect هست. اين پلاگين تماماً مجاني ميباشد و به شما اين قابليت را ميدهد كه سواي پرداخت هيچ هزينه‌اي از كليه خصوصيت‌هاي آن به كارگيري فرمائيد.

افزونه Peter’s Login Redirect
افزونه Peter’s Login Redirect
شما اين قابليت و امكان را داريد كه‌اين افزونه را از روش تارنما WordPress.org و يا اين كه مخزن وردپرس دانلود و بر روي وبسايت خودتان نصب فرماييد. براي نصب پلاگين نيز مي توانيد نوشته‌ي‌علمي آموزشي نصب پلاگين در وردپرس را ببينيد.

بعدازاينكه پلاگين را روي تارنما خويش نصب و آن را فعال كرديد، بايستي پيشخوان» پيكربندي» Login/logout Redirects برويد، در اينجا شما مي توانيد پلاگين را تهيه و تنظيم نمائيد. پس از طي كردن اين مسير، يك كاغذ تازه براي شما گشوده خواهد شد كه دارنده يكسري بخش متفاوت ميباشد؛ هرمورد از اين بخش‌ها به شما اين قابليت و امكان را مي دهد كه براي وضعيت‌هاي گوناگون تغيير‌و تحول مسيرهاي محل ورود را تهيه نماييد، كه ما در اينجا كليه آنان را براي شما باز‌نگري خوا‌هيم كرد:

تغيير تحول مسير يوزرها مختص
بخش اولين كه در اينجا مشاهده مي كنيد Specific Users ميباشد. اين آيتم هنگامي براي شما سعي داراست كه بخواهيد چند از يوزرها مختص را به صفحه هاي موردنظر خويش ريدايركت فرماييد.

مراحل عمل اين آيتم بسيار شل ميباشد و فقط كاري كه شما مي بايست انجام دهيد اين ميباشد كه در نصيب Add، يوزرها موردنظر خودتان را بيش تر فرماييد و پس‌ازآن در فيلدهاي بعدي URLهاي موردنظر را براي ورود و انتقال استفاده كننده جايگذاري فرماييد.

بعدازاينكه كليه داده ها منظور‌گرديده را وارد كرديد مي بايست روي آيتم Add Username Rule كه در تحت اين فيلدها جاي دارد، كليك نمائيد تا تغييرات موردنظر شما روي تارنما اعمال شود.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۲:۳۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

شايد به هنگام شنيدن توصيه هايي از افراد مختلف براي استفاده از حفاظ پنجره يا حفاظ فلزي و يا انواع حفاظ ها اين سوال در ذهنتان پيش آيد كه استفاده از حفاظ پنجره چه اهميت وضرورتي دارد؟

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند كم سن و سالي در خانه داريد يا اصلا فرزند كوچكي نداريد اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازيگوشي هاي آنها جلوي پنجره هاي در ارتفاع كم هستيد استفاده از حفاظ پنجره مي تواند خيال شما را از اين بابت آسوده نمايد.

 

حفاظ پنجره

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنيت جاني افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نيز محافظ مي كند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طريق پنجره ها نخواهند بود.

همچنين برخي افراد نيز حفاظ پنجره را براي شكل و ظاهر زيبايي كه به ساختمان مي دهد استفاده مي كنند. حفاظ هاي شيك و مدرن ظاهر ساختمان را بسيار لوكس و زيباتر جلوه مي كنند.

 

حفاظ پنجره بيروني و داخلي

حفاظ پنجره بيروني كه گفته شد مي تواند از يك ساختمان ساده و معمولي، يك ساختمان شكيل و زيبا بسازد، ممكن است مورد پسند و سليقه برخي افراد نباشد و از نظر آنها، شكل و ظاهر ساختمان را تحت تاثير سو قرار دهد. اين افراد نيز نبايد نگران سقوط كودكان از پنجره و يا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها مي توانند از حفاظ پنجره داخلي استفاده كنند اين حفاظ ها از داخل نصب مي شوند و نماي بيروني ساختمان را دچار تغيير و تحول نمي كنند. حفاظ هايي كه از داخل نصب مي شوند اندازه گيري متفاوتي از حفاظ هاي خارجي دارند، حفاظ هاي داخلي را بايد به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلي پنجره توليد كرد.

سوالي كه در مورد نصب حفاظ پنجره داخلي پيش مي آيد درمورد نحوه تميز كردن پنجره است. دقت داشته باشيد كه حفاظ هاي داخلي ثابت نيستند و با توجه به اينكه از طريق لولا متصل مي شوند مي توان به راحتي آنها را باز و بسته كرد و به نظافت و تميز كردن شيشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ هاي داخلي چه حفاظ هاي بيروني، بايستي نهايت دقت در طراحي صورت گيرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراكم بالا ممكن است باعث عدم رسيدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ايمني شيشه ها را نيز تضمين مي كند. از قديم الايام به ياد داريد كه برخورد توپ بچه هايي كه در كوچه ها مشغول بازي بودند همواره تهديدي براي شيشه پنجره ها محسوب مي شد. هرچند كه امروزه ديگر اين شيوه تفريح علاقمندان خود را از دست داده و بيشتر كودكان و نوجوانان اكثر اوقات خود را در منزل يا بدور از اجتماعات مي گذرانند اما برخورد هر شي يا پرتابه ديگري مي تواند سبب ايجاد خسارت در مورد شيشه هاي پنجره ها شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره كه حفاظ فلزي است عموما از جنس فلزاتي چون آلومينيوم و آهن ساخته مي شود و قيمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثير عوامل مختلفي چون نوع طراحي، ميزان فلز به كار رفته در حفاظ پنجره و غيره است.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني ترفند ديگري براي محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنين حفاظ شاخ گوزني نيز باعث ابهت بيشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمايي لوكس در آن مي شود. نيروهاي امنيتي و اجتماعي نيز استفاده از حفاظ هاي شاخ گوزني، بوته اي و ... را براي حفظ امنيت در ساختمان تاييد كرده و توصيه مي كنند.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

همانطور كه مي دانيد امروزه افراد از ابزار و وسايل زيادي براي محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده مي كنند. برخي بدين منظور منزل را مجهز به دزدگير مي كنند برخي ديگر از دوربين هاي مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده مي كنند و ... بيشتر اين شيوه ها هزينه بالايي را در پي دارند و شايد به همان اندازه نيز كارايي نداشته باشند و با قطع سيمي از كار بيفتند، نصب آنها نيز مشكل بوده و نياز به سرويس و نگهداري مداوم دارند. در اين بين استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني بر روي ديوارها روش مناسبي است كه در حين حفظ امنيت منزل نياز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظيفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام مي دهد.

حفاظ شاخ گوزني در حال حاضر يكي از حفاظ هاي بسيار مورد پسند و استقبال در جامعه است كه همانطور كه شاخ گوزن راهي براي ايمني اين حيوان مهيا مي سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزني نيز راهكار مناسبي براي حفاظت از ساختمان و ايمني بيشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزني

 

حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني

حال كه در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني و انواع حفاظ روي ديوار ي صحبت كرديم شايد با خود بگوييد كه راهكار پيشنهادي ما براي جلوگيري از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طريق درب به داخل منازل چيست؟ حفاظ درب آكاردئوني بهترين گزينه براي اين منظور مي باشد. حفاظ درب آكاردئوني را شايد در بيشتر آپارتمانها ديده باشيد. واحدهاي آپارتماني با استفاده از اين حفاظ امنيت واحد خود را تامين مي كنند.

 

حفاظ فلزي

نرده فلزي چيست؟ زماني كه مي گوييم نرده فلزي در واقع منظور اين است كه اين نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همين دليل هم اغلب به آن ها نرده فلزي گفته مي شود اما حفاظ ديوار و حفاظ پنجره نيز از جمله ديگر اسم هايي است كه به نرده فلزي نسبت مي دهند. شايد تصور شما از اين نوع حفاظ ها اين است كه يك تكه آهن كه به يك شكل خاصي طراحي شده است روي ديوار و يا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اينطور نيست و در واقع زماني كه شما از اين حفاظ ها استفاده مي كنيد مي توانيد آن ها را با اشكال مشخصي براي استفاده انتخاب كنيد كه زيبايي نماي ساختمان شما را نيز حفظ خواهند كرد.

 

حفاظ فلزي

 

حفاظ درب آكاردئوني

البته استفاده از حفاظ درب آكاردئوني محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب هاي منازل نيست و از آن مي توان براي محافظت در درب هاي انبارها، مغازه ها و غيره نيز استفاده كرد. حفاظ درب آكاردئوني فضاي زيادي را نيز اشغال نمي كند و محوطه سالن و راه پله هاي شما را مخلل نمي نمايد.

عوام، بيشتر حفاظ درب آكاردئوني را با نام هايي چون درب كشويي و درب كركره اي مي شناسند. اين حفاظ تاشو حداقل مكان را اشغال كرده و حداكثر امنيت را براي منزل شما فراهم مي آورد.

حفاظ هاي درب آكاردئوني (آكاردئوني اشاره به ساز آكاردئون دارد كه براي ساختن و طراحي اين حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اينكه يك حفاظ فلزي هستند اما وزن كمي دارند و به راحتي با دست باز و بسته مي شوند. براي راحتي بيشتر افراد امكان اتصال ريموت به اين حفاظ ها نيز فراهم شده و از اين رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نيز از بين مي برد. استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در پاركينگ ها نيز مزاياي زيادي مي تواند داشته باشد چرا كه سنگيني درب هاي متداول به عنوان درب پاركينگ را ندارد و امكان استفاده از ريموت براي آن نيز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در آپارتمانها

همانطور كه مي دانيد زندگي شهري امروز و افزايش روزافزون جمعيت اينگونه طلبيده است كه افراد در آپارتمان ها و برج هاي آسمان خراش زندگي كنند. برجهايي كه شايد بيش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد مي كنند و پس از عمري زندگي در يك ساختمان هنوز همديگر را نمي شناسند. همچنين براي تامين مخارج زندگي و مسئله رواج استقلال مالي زنان، امروزه بيشتر منازل و واحدهاي آپارتماني در طول روز خالي هستند و اين امر افزايش سرقت و دزدي را در بيشتر شهرها موجب شده است. براي اين منظور است كه گفته مي شود به كارگيري حفاظ درب آكاردئوني مي تواند خيال شما را از بابت امنيت منزل به هنگام ترك آن آسوده نمايد.

آنچه كه گفته شد بيشتر از جهت ارائه يك راهكار براي حفاظت از منزل، اموال و كالاها در برابر افراد متجاوز داراي اهميت است و محصولات معرفي شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آكاردئوني گرفته تا حفاظ شاخ گوزني روي ديوارها مي توانند اين امنيت را براي شما، خانواده و اموالتان تامين كنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۳۱:۳۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

با اين فراگيري ساخت وب سايت فارغ از كدنويسي چه چيزي خاطر مي‌گيرم؟

طراحي سايت در مشهد طراحي وب سايت فارغ از كدنويسي و برنامه نويسي، يكي لذت بخش ترين كارهاي دنياست در‌حالتي كه هيچ دانشي نداريد و تنها در حد كارهاي عادي و روز مره با كامپيوتر كار مي‌كنيد شما مي‌توانيد با استفاده از اين يادگرفتن طراحي سايت فارغ از كدنويسي هر گونه وبسايت يا فروشگاه اينترنتي اي كه دوست داريد را بدون برنامه نويسي طراحي كنيد. توضيحات كامل اين يادگرفتن طراحي وب سايت سواي برنامه نويسي را در زير مي‌توانيد بخوانيد.

طراحي وب سايت در مشهد

با اين آموزش طراحي وب سواي كدنويسي چه چيزي خيال و خاطر مي گيرم؟
معرفي دوره آموزش طراحي وب سواي كدنويسي

شما با اين فراگيري، طراحي سايت هاي خبري، آموزشي، فروشگاهي، شخصي و… را به صورت عملي و كاملا حرفه اي مي آموزيد!
يك سايت حرفه اي طراحي مي‌كنيد كه روي يك دامنه و هاست قرار ميگيرد و قابليت هاي بي نظيري داراست…
حتي مي توانيد بعد از اين يادگرفتن سفارش طراحي سايت بگيريد و به درآمدزايي خير برسيد !

اين آموزش طولاني تر يك سرمايه گذاري است… يك سرمايه گذاري زود بازده !

 

چرا يادگيري طراحي سايت يك سرمايه گذاري است؟
شما با تنظيم اين فراگيري ساخت وب سايت سواي كدنويسي با طراحي سايت آشنا مي‌شويد و در صورتيكه روزانه ۲ الي ۳ ساعت تمرين كنيد بعد از ۱۴ روز يك طراح وب سايت حرفه اي مي شويد و مي توانيد پيشنهاد ساخت سايت بگيريد و به ازاي هر پروژه طراحي وب سايت كه مي گيريد در بين ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تومان تا ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان درآمد كسب نماييد.

در واقع شما با خريد اين محصول روي خودتان سرمايه گذاري ميكنيد تا بتوانيد يك تخصص پولساز را خاطر بگيريد.

 

هزينه اين آموزش در عوض چيزي كه مي‌آموزيد بسيار ناچيز است. به اين دليل‌كه با يكبار هزينه وارد دنياي ديگري از اينترنت مي شويد.
در واقعيت شما با پرداخت هزينه اين آموزش، كل تجربيات يك تيم را بدست مياوريد چيزي كه براي بدست آوردن آن، شايد تعدادي سال بايستي زمان بگذاريد…

 

ما در طول فراگيري ساخت وب سايت بدون كدنويسي به شما ياري مي كنيم تا خيلي سريع بتوانيد به كمك سيستم مديريت محتواي وردپرس CMS WordPress يك سايت به طور كامل حرفه اي طراحي كنيد.
ساخت سايت با وردپرس بسيار لذت بخش است، شما به راحتي مي توانيد به اين مهارت مسلط شويد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۱۵:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

UX و UI در طراحي وب سايت چيست و چه كاربردي دارااست ؟

طراحي سايت در مشهد Aranik۱۳۹۸-۰۵-۰۲ فارغ از ديدگاهدر طراحي سايت
مي‌شود عزيزان اين نوشته‌علمي درباره ي UX و UI در طراحي وب و كاربرد هاي UX و UI قراره به شما داده ها بده .

طراحي وب در مشهد

UX و UI در طراحي وب چه مي‌باشد؟
با كمي تحقيق و اعتنا روي وبسايت هايي كه مخاطباي بيشتري دارا‌هستند مثل وبسايت خبر ها يا اين كه دكان هاي اينترنتي به‌اين فايده مي‌رسيم كه طراحان تارنما چند خصوصيت متفاوت در طراحي وب سايت رعايت مي نمايند كه سبب ساز برخورد مثبت يوزرها مي گردد. اين خصوصيات عبارتند از زيبايي مخصوص و شم رضايت يوزرها از وب سايت و تجهيزات تارنما.

هنگام طراحي وب بوسيله اشخاص تازه كار يا اين كه غير كارشناس كه داده ها جامعي درمورد طراحي سايت ندارند ادراك اصطلاحات خاص مشقت بار هست.از پاراگراف اين اصطلاحات در ساخت وب سايت UX و UI ميباشند كه هر يك معناي متفاوتي دارا‌هستند. جذاب است بدانيد از حيث شغلي برخي طراحان وب سايت UX Designer و برخي ديگر UI Designer ناميده مي گردند.

UX چه ميباشد؟
در كل UX مخفف User Exprince Design در معناي اخلاق و رفتار و برخورد استفاده كننده نسبت به سايت و يا اين كه كالاي جانور در وب سايت ميباشد. UX Designer ها عملكرد دارا‌هستند با شيوه هاي متفاوت احساس رضايت را در يوزرها ساخت نمايند به عبارت ديگر پباده سازي UX هر جور ارتباطي دربين مشتري و ارائه دهنده جنس است كه به كارگيري از وب سايت را شل خيس مي‌نمايد.

UX تجربه استفاده كننده و اثر متقابل بشر و كامپيوتر ميباشد ، كه سبب درك استفاده كننده از لحاظ جنبه هاي عملي و تجربي و مفيد سيستم و آساني در استعمال مي باشد. وظيفه طراح وب سايت ساخت محيطي دلنشين براي يوزرها وب سايت ميباشد. طراح وبسايت بايد احساسات و هيجانات استفاده كننده را نسبت به وبسايت و يا اين كه كالاي جان دار را خوب بشناسد و محيطي را پباده سازي نمايد كه كليه اين احساسات و هيجانات تحريك نمايد. طراح سايت مهم‌ترين عضو مجموعه شما ميباشد كه ميتواند تاثير مثبت و يا اين كه منفي روي كسب و كار شما بگذارد.

يك نمونه عادي درباره‌ي UX
در ساخت وب سايت بايستي از همگي تجهيزات به كار گرفت تا شم رضايتمندي استفاده كننده هنگام استفاده از سايت شما‌را جلب نمايد. ساخت اين شم كاملا به طراح UX شما بستگي دارااست. امروزه هر سايتي براي برد به طراح UX نياز داراست.

مثلا هنگام خريد از يك فروشگاه اينترنتي در شرايطي‌كه استفاده كننده سريعتر به منفعت دلخواد خويش رسد بدون شك حس رضايتمندي بيشتري از وبسايت شما خواهد داشت.هر چقدر اين عمل شل خيس باشد شما دارنده يك طراح UX پيروز ميباشيد. در فايده يك طراح UX دقت بيشتري به رضايت استفاده كننده داراست.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۴:۲۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

قابليت‌هاي سايت وردپرس

طراحي سايت در مشهد 

 طراحي سايت در مشهد اگر قصد داريد قابليت‌هاي سايت وردپرس خود را ارتقاء بدهيد، غالبا چاره اين است تكه كدهاي سفارشي را به كدهاي مبنا تمپليت خود اضافه فرماييد. احتمالا تكه كدهاي موردنظر خود را مي‌توانيد در انجمن‌ها و مقاله‌ها زيادي پيدا فرماييد. در شرايطي‌كه مبتدي و تازه كار هستيد، ممكن است فرايند نوشتن يا يافت كردن كدهاي موردنيا ...

طراحي سايت در مشهد

مراحل اضافه كردن كدهاي سفارشي به وردپرس
در آغاز كار با يك نسخه پشتوانه
پيش از اينكه كدهاي اساس خود را تغيير دهيد، نخست از وبسايت خود يك نسخه حامي تهيه و تنظيم كنيد. با اين عمل در صورتيكه كدها به اشتباه تغيير و تحول داده شوند، رجوع به نسخه پيشين سهل وآسان است. بسياري از سرويس دهندگان ميزباني تارنما‌ها، يك گزينه در cPanel ارائه مي‌دهند كه با تعيين آن يك نسخه حمايت كننده بي نقص از وب سايت تهيه و تنظيم ميگردد. علاوه بر اين، افزونه‌هاي پشتيبان گيري زيادي براي اين فعاليت موجود است.

در‌حالتي كه مي خواهيد هيچ خطري شما را تهديد نكند، ميتوانيد كدهاي وب سايت خود را به صورت محلي در يك مكان ديگر نسخه برداري نماييد. با اين طريق، پيش از اضافه كردن تكه كدهاي سفارشي خود به كدهاي اصلي تارنما، مي‌توانيد آنان را روي اين نسخه محلي امتحان نمائيد.

سيرتكامل كد سفارشي خود را باز بيني فرمائيد
تكه كدهاي سفارشي كه براي وبسايت‌هاي وردپرسي در وب موجود هست، عموما در دو مدل قرار ميگيرند. آن ها يا كدهاي css ميباشند يا كدهاي PHP. كدهاي CSS براي ظاهر و دكورا سيون عناصر كاغذ مي باشد، در حالي كه كدهاي PHP براي عملكردها و امكان‌هاي وبسايت مي باشد. حتي در‌صورتي‌كه درباره اين زبان‌ها، اطلاعات زيادي نداشته باشيد، باز هم ميتوانيد از روي نحو، آنان‌را از هم تشخيص دهيد.

شناسايي نحو CSS بسيار سهل وآسان مي باشد و نحو آن‌ها معمولا شبيه به ذيل مي‌باشد:

.classname {
color: #111111;
background: #efefef;
display: block;
}
اين تكه كدها هميشه يك يا چندين زوج ويژگي و مقدار هستند كه هركدام در يك خط نوشته ميشوند و خطوط مرتبط در بين كروشه {} قرار مي گيرند.

نحو PHP، مقداري پيچيده‌تر هست. شل‌ترين راه و روش براي تشخيص اين لهجه، باز‌نگري نماد‌هاي خاصي هست كه توسعه دهندگان وردپرسي معمولا از آنان زياد استفاده مي كنند. اين آيه‌ها را نسبتاً مي‌اقتدار در هر تكه كد PHP سفارشي شده پيدا كرد، براي مثال :

the function() keyword
add_action()
add_filter()
در حالتي‌كه در راهنماي كدها گفته شد كه تكه كدهاي سفارشي را به پوشه functions.php بيشتر كنيد، مطمئن باشيد كه اين كدها از گونه PHP مي باشند.

كدهاي CSS سفارشي خود را از طريق Customizer بيش تر نمائيد
نسخه‌هاي جديدتر وردپرس به شما اين قابليت و امكان را ميدهد كه كدهاي CSS خود را از طريق Theme Customizer به كدهاي CSS وب سايت اضافه فرمائيد. براي دسترسي به Customizer، در پيشخوان مديريت روي منو Appearance > Customize كليك نمائيد.

اضافه كردن كد css در Customizer

Customizer، كاغذ اصلي تارنما شما‌را باز مي كند و يك منوي عمودي در سوي ورقه بيشتر مي‌كند. درين منو مي توانيد مورد‌هاي سفارشي سازي را گزينش كنيد. اين آيتم‌ها در تمپليت‌هاي متعدد متعدد هست اما از وردپرس نسخه 4.7، تمام تمپليت‌ها براي اضافه كردن كد CSS سفارشي، شامل گزينه Additional CSS ميگردند.

همان گونه كه در عكس پايين مشاهده مي كنيد، يك نمونه تكه كد از اين‌شيوه به وب‌ وب سايت بيشتر شده است. يك خبر خوب هم اين ميباشد كه WP Customizer قادر است خطاهاي باطن كدهاي CSS را بررسي كند. در شرايطي كه اين ابزار بتواند خطايي در كدهاي شما پيدا كند، آن را در قالب يك پيام خطا به شما نشان ميدهد.

واسط كاربري Customizer

كدهاي CSS يا PHP سفارشي شده خود را به Child Theme بيش تر فرماييد
در‌صورتي‌كه فقط مي‌خواهيد خطوط بسيار مقداري از كدهاي CSS را به وب سايت بيشتر نمائيد، به كار گيري از Customizer بسيار شل و ول‌تر ميباشد. البته در صورتيكه قصد داريد هم كدهاي PHP و هم كدهاي CSS به وب سايت خود طولاني تر كنيد، Child Theme بهترين راه‌حل مي باشد. Child Theme در رابطه با تمپليت والدش فعاليت دارد و رابطه آن‌ها شبيه به رابط فرزند و والد ميباشد. تمپليت فرزند كليه ويژگي‌هاي ظاهري و عملكردي وب سايت را به ارث مي‌برد، با اين تفاوت كه شما ميتوانيد آن‌ها‌را دستكاري فرماييد.

شما ميتوانيد براي تمپليت اصلي وردپرس خود، يك تمپليت فرزند ساخت نماييد، ميتوانيد آن را از مخزن رسمي تمپليت وردپرس دانلود نمائيد يا از وبسايت‌هاي تجاري مانند ThemeForest خريداري نمائيد. حتي مي توانيد آن را به صورت دستي توليد فرمائيد و در سرور بار گذاري نماييد. البته روش آسانتر، سريع‌تر و مطمئن‌تر اين است كه تمپليت فرزند را با به كار گيري از افزونه‌هايي كه اين عمل را انجام مي‌دهند، ساخت نماييد.

اگرچه تعدادي افزونه براي اينكار موجود هست، معمولي‌ترين آنان، Child Themify ميباشد و تنها با يك كليك فعاليت را با‌گاز انجام مي‌دهد. براي نصب و فعالسازي آن، بايستي از مسير Plugins > Add New در منوي پيشخوان مديريت وردپرس استعمال نمائيد. 


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۲۸:۰۵ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

آموزش كسب درآمد

طراحي سايت در مشهد
با كسب درآمد از نمايندگي فروش سرويس ها بهينه سازي آسيا به آرزوهايتان وعده تحقق بدهيد با پيشرفت تكنولوژي و رغبت كمپاني‌ها و برندها براي كسب درآمد از روش فروش آنلاين و ساخت مغازه‌هاي اينترنتي، رقابت نو و تنگاتنگي در عرصه‌ي بزرگ وب دربين صاحبان كسب و شغل هاي متعلق به وب ايجادشده‌ ميباشد.

در‌اين دربين رقابت دور از شوخي و اصلي براي افزايش درجه در گوگل به وسيله يوزرها و مشتريان است. سئوكاران به‌اين فعاليت سهولت بخشيده و مالك درآمدهاي كلان خواهند شد. باوجود بازار خوب و پردرآمدي كه اينك براي نمايندگي‌هاي فروش سرويس ها بهينه سازي موجود هست، كسب درآمد از نمايندگي‌ فروش سرويس ها بهينه سازي آسيا با بخت بلندي معطل شماست.


نمايندگي كسب درآمد از فروش بك لينك و پيوند اين ايام از اعتنا بر انگيز ترين مراجعي ميباشد كه سرويس ها ارائه گرديده در آن براي بهبود جايگاه ي تارنما ها مي‌باشد. در واقع انگيزه اصلي يك تارنما عمدتاً بهبود سكو و تصاحب جايگاهي مناسب در ليست معرفي هاي سيستم گوگل ميباشد، از اين رو وبسايت دار ها مدام در پي راهكار قابل قبولي در‌اين راستا مي‌باشند.

بك پيوند ها نيز از قبلي تا به امروز مورد ي موءثر و قابل قبولي در مسئله افزايش بهينه سازي و مرتبه كلمه ها كليدي و صفحه ها وب سايت به حساب آورده مي شود، فلذا با تهيه و تنظيم ي يك بك پيوند مطلوب براي هر اينترنت سايتي در هر حوزه اي مي قدرت سكو ي آن را در كوتاه ترين دوره ممكن به منزلت مطلوبي در حاصل گوگل رساند. به همين جهت سود مندي از نمايندگي كسب درآمد جهت ارائه بك پيوند جزء عمده ترين برنامه هاي پرتقاضا صاحبان سايت ها به شمار مي رود.

 

كسب درآمد از فروش محل ورود گوگل اهل ايران
كسب درآمد از فروش محل ورود گوگل اهل ايران با اعتنا به وجود اشكال و اقسام وبسايت ها و اضافه شدن مداوم تعداد آنها، مي‌تواند كسب و عمل مالامال رونقي براي شما باشد .

ارتقا محل ورود گوگل براي تارنما هاي اينترنتي همواره از اهميت بسيار بالايي برخوردار‌است و براي اينترنت مستر ها از گزاره حياتي ترين پارامتر ها به حساب آورده مي شود. به دليل آنكه كار هر اينترنت سايتي با ارزيابي آمار محل ورود بوسيله گوگل گزينه نظارت و مرتبه بندي قرار ميگيرد و اگر كه‌اين آمار رو به ارتقا باشد، نشان دهنده ي كيفيت بالاي تارنما مربوطه ميباشد. به همين علت اينترنت مستر ها و مديران وبسايت ها در جست و جوي‌بار طريق قابل قبولي به دليل ارتقا اين آمار مي باشند پس كافيست همين امروز با نمايندگي فروش محل ورود گوگل بهينه سازي آسيا درآمد خويش را ارتقاء دهيد .

 

كسب درآمد از فروش رپورتاژ اطلاع رساني
با دقت به طيف گسترده يوزرها اينترنتي هر بازديدكننده وبسايت يك مشتري بالقوه محسوب گرديده كه ميتواند براي شما قيمت آفريني نمايد. پس چه بهتر كه با اخذ نمايندگي رپورتاژ وبسايت خويش را به يك ماشين پولسازي تبديل كرده و در كنار عمل هاي خويش از اين شيوه نيز به كسب درآمد بپردازيد.

امروزه رپورتاژ اگهي يك كدام از بزرگترين راه و روش هاي معرفي كسب و عمل به حساب آورده مي شود و اكثر زمان ها كسب و شغل هاي آنلاين از آن به كار گيري مي نمايند. يكي‌از رويه هاي كسب درآمد از تارنما نمايندگي رپورتاژ ميباشد. اين شيوه درآمدي استوار و مطمئن را براي شما به ياروهمدم خواهد داشت.

 

كسب درآمد از پكيج ارتقاء بازديد وبسايت
كسب درآمد با پكيج ارتقا بازديد در پنل نمايندگي بهينه سازي آسيا از پاراگراف لبريز درخواست كننده ترين نمايندگي ها و مراجعي ميباشد كه با ارتقاء روز افزون وبسايت هاي اينترنتي مالامال درخواست كننده خيس از پيشين ميشود.
چون در واقعيت عمده ترين هدفي كه صاحبان وبسايت هاي اينترنتي در‌پي تحقق آن مي باشند، ارتقاء تعداد بازديد از تارنما شان است، زيرا در اين‌حالت مخاطبان بيشتري جذب كرده و بالطبع محبوبيت و جايگاه بالاتري كسب خواهند كرد كه تمامي ي اين ها باعث به كسب درآمد بالا خيس و ارتقاء فروش آن‌ها مي‌شود.
گفتنيست اين انگيزه خدماتي ميباشد كه از روش پنل نمايندگي seo آسيا ارائه و محقق شده‌است .

 

كسب درآمد از پيشنهاد تبليغات متني و بنري
اين قابليت و امكان در وب سايت نمايندگي موجود هست و نمايندگان گرامي با واگذاري مكان هاي تبليغاتي مشخص و معلوم در وبسايت خويش كسب درآمد مينمايند .

نكته مثبتي كه در تبليغات متني و بنري موجود هست اين ميباشد كه مشتري به ازاي رزرو جا هزينه پرداخت ميكند و براي نشان دادن بنر خويش برخلاف تبليغات كليكي كه اضافه تايم ها كليك ها تقلبي ميباشد هزينه اي پرداخت نخواهيد كرد.

نكته مثبت خوب ديگري كه در تبليغات متني و بنري موجود هست اين ميباشد كه پيوند غير بدون واسطه و منحصربه‌فرد ويژه هر تبليغ ساخت مي گردد و اين پيوند در گوگل ايندكس مي شود .

 

فراگيري كسب درآمد از بهينه سازي آسيا صرفا در 4 قدم
● قدم اوليه : پرداخت حق عضويت نماينده و نام نويسي
● قدم دوم : قرار دادن سرويس ها و پكيج هاي seo آسيا در تارنما خويش و يا اين كه توصيه طراحي وب سايت منحصربه‌فرد با اسم و مارك و دامين دلخواه شما
● قدم سوم : تبليغات از تارنما و سرويس ها و مارك خويش
● قدم انتها : اخذ پيشنهاد از مشتريان در تارنما نماينده و تثبيت سفارشات از روش پنل و ارجاع به بهينه سازي آسيا جهت فعالسازي پاياني


به همين راحتي سواي داشتن هيچگونه علم فني و نگراني يا اين كه فراهم نمودن زيرساخت فني و هرگونه مسائل و خطاها مرتبط با ارائه‌ي سرويس ها ذيل اينترنت به تجارت خويش را در قضيه seo ابتدا نماييد .

همين شرايط فعلي با كليك بر روي پيوند عضويت و ورود به برگه نام نويسي هزينه دريافت نمايندگي را پراخت نموده و عضويت خويش را كامل شدن فرماييد :


منشاء


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۳:۵۸ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

سئو 2020 با لينك سازي PBN مجموعه شيك رنك

در بين تمامي تكنيك هاي سئو لينك سازي PBN بهترين و جديد ترين تكنيك سئو 2020 بوده كه ميتواند در كمترين زمان بيشترين بازدهي را داشته باشد ، از آنجايي كه گوگل حسايت بالايي نسب به لينك هاي سايت دارد در اين نوع لينك سازي در قالب رپورتاژ آگهي شك رنك هيچ تهديدي براي وب سايت شما در پي نخواهد داشت .
بك لينك پي بي ان (PBN) خلاصه شده ي عبارت Private Blog Networks به معناي شبكه ي خصوصي وبلاگ ها است.پس براي لينك سازي به سبك PBN نياز به يك شبكه ي وبلاگي با هويت بالا داريم.

طراحي سايت درمشهد
رپورتاژ آگهي انبوه يكي از بروزترين تكنيك هاي تبليغاتي هدفمند در بازاريابي هوشمندانه دنياي آنلاين است كه به سايت ها كمك مي كند مشهور، محبوب و ماندگار شوند! .
 سايت شما از قدرت و اعتبار سايت ها و وبلاگ هاي مبدا انتشار دهنده براي تبليغ كسب و كارتان كمك مي گيريد! .
رپورتاژ آگهي انبوه، يك معرفي نامه واقعي درباره خدمات سايت و يا محصول شما مي باشد كه در سايت ها و وبلاگ هاي ايندكس شده معتبر منتشر شده و شما را به هزاران هزار كاربر جديد معرفي مي كند! علاوه بر اين با لينك سازي هايي كه در متن و قلب رپورتاژ آگهي انجام مي دهيد باعث پيشرفت فوق العاده در سئو و رتبه وب سايتتان در گوگل خواهد شد!
همان طور كه بايد مطلع باشيد با لينك بيلدينگ توسط رپورتاژ آگهي يا پست تبليغاتي، ميتوانيد زودتر از ساير رقبا در موتور هاي جستجو رتبه بگيريد .

با توجه به ريسك بالاي خريد بك لينك و البته جريمه گوگل بر روي تبليغات متني، خريد رپورتاژ آگهي انبوه يكي از بهترين تكنيك هاي موجود براي بهبود وضعيت سئو و لينك سازي دائمي است.


همين امروز با پكيج فوق العاده لينك سازي PBN در قالب رپورتاژ انبوه مجموعه شيك رنك به ارتقا ماهيت و جايگاه كسب كار اينترنتي خود در كلمات تخصصي سايت خود بطور كاملا طبيعي بدون هيچگونه ريسك منفي بپردازيد .

 

منبع و جهت مشاهده نمونه كار موفق از طريق اين لينك سفارش زير اقدام كنيد:

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۲:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

Accelerated Mobile Pages

طراحي سايت در مشهد پروژه AMP يا اين كه Accelerated Mobile Page يك تكنولوژي “مبداء گشوده” توليد و تكثير سايت ميباشد كه با انگيزه بهبود تبليغات و محتوا اينترنت پباده سازي شده‌است.
اصطلاح "مرجع گشوده " براي تعريف برنامه هايي بكار ميرود كه به نحوي پباده سازي گرديده اند تا منشا برنامه در دسترس عموم قرار گرفته و افراد مي‌توانند آزادانه در آن تغيير تحول توليد كرده و آن را به اشتراك بگذارند.
اين پروژه نتايج همياري و شركت كردن هزاران برنامه نويس(Developer)، منتشر كننده، سايت، پلتفرم توزيع كننده و كمپاني تكنولوژي است و بيشتراز 100 چك گر، تكنولوژي تبليغاتي و سيستم مدير محتوا از آن پشتيباني مي نمايند.

_____________________________________________

كمپاني Google در سال 2015 از اين پروژه پرده برداري كرد و بيش تر از 30 چاپ كننده خبر و يك‌سري كمپاني رشته آوري از گزاره Twitter، Pinterest، LinkedIn و WordPress بعنوان شركت كردن كننده در‌اين پروژه اعلام شدند.
او‌لين صفحه ها اينترنت درست شده با فرمت AMP در ماه فوريه سال 2016 در هنگامي كه Google مقدمه به اضافه كردن اينگونه صفحه ها به نتيجه ها كاوش روي گوشي كرد، در دسترس يوزرها قرار گرفت.
در ماه مه 2017 ، كمپاني Google بيان كرد كه 900,000 دامنه و بيشتراز 2 ميليارد برگه با فرمت AMP در سرتاسر دنيا ساخته و منتشر شده‌است.

AMP اكثر اوقات با Instant Articles Facebook و Apple News مقايسه مي‌گردد. تفاوت في مابين پروژه AMP و دو حريف ديگر در‌اين ميباشد كه‌اين تكنولوژي نتايج يك همياري مشترك ميباشد، به تمام اينترنت سرويس ها ارائه مي دهد و يگانه طرحي مختص وجود ندارد.

" فرق در‌اين ميباشد كه بگيم، به گلشن اينجانب كه ديوار داراست، بياييد و يا اين كه به باغي كه ديوار ندارد."
Richard Gingras ~ Vice president of news at Google

امروزه اين پروژه زمان ايجاد و گسترش سايت ها و تبليغاتي را فرآهم ساخته كه در گونه هاي دستگاه ها و پلتفرم ها، همواره عملكردي سريع، خوشگل و كارآمد ارائه ميدهند.

از خصوصيت هاي قالب و فرمت AMP مي شود به مورد ها ذيل اشاره نمود:

تلاش برتر و شركت كردن بيش تر
بار گذاري آني صفحه ها اينترنت و تبليغاتي كه با فرمت AMP منتشر گرديده اند، به يوزرها كامپيوتر و تلفن همراه تجربه اي جاري و رضايت بخش ارائه ميدهند.

انعطاف پذيري و حاصل بهتر
ناشران و تبليغ كنندگان ميتوانند در طول تبعي از شاخص هاي كليدي افزايش عملكرد، در باب شيوه ارائه محتواي خويش تصميم گيري كرده و منشا تأمين كننده تكنولوژي موردنياز خويش را گزينش نمايند.

بهبود شركت كردن كاربري با ارائه تجربه اي پرسرعت و قانع كننده
سرعت لود يك ورقه اينترنت تاثيري بدون واسطه در تجربه كاربري و ترازو هاي اصلي كسب و فعاليت دارااست. سرعت سعي بالاي يك برگه معمولا سبب ارتقاء واحد سنجش عصر صرف گرديده در سايت، تعداد بازديدها و ترازو كليك ميگردد.


بطور با جزييات بيشتر AMP اين مجال را به شما مي‌دهد كه....

ترازو شركت كردن و نرخ تبديل را ارتقاء داده و درآمد خويش را به حداكثر برسانيد – درصورتي كه شما ميخواهيد بازديدكنندگان با مارك شما طولاني تر مشغول گرديده و ترازو فروش و تلاش كمپين شما بهبود يابد، بايستي سرعت را ارتقا دهيد.
جذاب ميباشد بدانيد كه نرخ تبديل بازديدكننده - به - مشتري به ازاي هر مورد ثانيه تاخير در لود يك برگه اينترنت، 12 درصد افت ميكند.
صفحه ها AMP معمولا در كمتر از يك ثانيه بار گذاري ميگردند و كليه به پلتفرم هايي همچون Google، LinkedIn، Pinterest، Bing و Twitter متصل هستند.
اين بدين معناست كه مخاطب شما با وصال به برگه AMP در به عبارتي لحظه، داده ها و توليد ها ما يحتاج خويش را سريع و سهل وآسان پيدا مي‌نمايد
در سود احتمال بيشتري موجود هست كه او جذب مارك شما گرديده و اقداماتي را انجام دهد كه اورا به سمت مرحله كامل شدن خريد هدايت نمايد.
انعطاف پذيري را محافظت كرده و در دست گرفتن را بدست بگيريد - بكارگيري قالب AMP اين قابليت و امكان را به شما ميدهد كه ضمن محافظت اسم و ابزار تجاري خويش، از عنصرها AMP سئو گرديده براي اينترنت نيز فايده ببريد.
شما ميتوانيد از CSS براي تغيير تحول ظواهر، از تكنولوژي داده هاي جاري براي اخذ جديدترين داده هاي ما يحتاج و از آزمايش A/B براي تست و ساخت شايسته ترين تجربه كاربري براي مشتريان خويش به كار گيري نمائيد.
از پيچيدگي عمليات هاي خويش بكاهيد - توليد صفحه ها AMP امري راحت و غير نا مفهوم ميباشد. شما مي‌توانيد با استعمال از CMS هاي دوست داستني همچون Wordpress , Drupal در پهنا يك سري روز تمام آرچيو خويش را تبديل فرماييد.
همينطور مجموعه شما نيازي به دانشي مختص نداشته و لازم وجود ندارد نگران seo كدها براي پلتفرم هاي گوناگون باشند، چون قالب AMP به طور كامل انتقال پذير ميباشد و صفحه ها AMP همواره غير وابسته از چگونگي دسترسي استفاده كننده، پرسرعت خواهد بود.
واحد سنجش برگشت سرمايه خويش را به حداكثر برسانيد - از آنجايي كه ايجاد يك كاغذ لندينگ، تبليغ و يا اين كه محتواي مطلوب اينترنت عصر متعددي مي‌برد، مي قدرت صفحه هاي AMP را بعداز توليد بطور هم‌زمان در گونه هاي پلتفرم ها توزيع كرد.
با بكارگيري تكنولوژي تبليغات AMPHTML، مي توانيد تبليغات خويش را در هر دو دسته صفحه هاي AMP و غير AMP به اكران بگذاريد و اين بدين معناست كه شما ميتوانيد تبليغات خويش را تنها يكبار پباده سازي كرده و با اشتراك گذاري آن در هر كجا، براي مخاطبين خويش تجربه اي بيادماندني ايجاد نمائيد.
براي آينده اي استوار، بسازيد - يكي هدف ها پروژه مرجع گشوده و مبتكرانه AMP، صورت دهي به آينده اي استوار و ياري به هر شخص در سوي ارائه تجربه كاربري بهتر و سريعتر ميباشد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۰۴:۴۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

PHP چه است؟ يك معرفي كلي

طراحي سايت در مشهد درصورتي كه شما هم با دنياي طراحي وب و برنامه نويسي وب آشنايي داشته باشيد، صد رد صد اين سوالات برايتان پيش آمده مي باشد كه PHP چه مي‌باشد؟ PHP چه كاربردي دارد؟ چطور ميتوان با PHP فعاليت كرد؟ منظور از اينكه PHP يك زبان برنامه نويسي سمت سرور است چه مي باشد؟ و بخش اعظمي از سوالهاي ديگر. در‌اين نوشته‌ي علمي و فايل آموزشي بصورت كامل بدين سوالهاي پاسخ مي‌دهيم و هر آن چيزي كه در باب گويش برنامه نويسي سمت سرور پي اچ پي نياز داريم را خاطر ميگيريم و در پايان مي‌فهميم كه واقعا پي اچ پي چيست و چرا اينقدر طرفدار دارد. همچنين دربا‌ره‌ي مزايا و معايب PHP و معروف ترين وبسايت هايي كه با PHP نوشته‌ شده‌اند نيز حرف ميكنيم. با من تا انتهاي اين مقاله آموزشي ياور باشيد.

ساخت سايت در مشهد

PHP چه ميباشد؟ يك معرفي كلي


در اينجا ميخواهيم يك معرفي بسيار كلي از PHP داشته باشيم كه بصورت مبتدي و تازه كار متوجه شويم كه PHP چه ميباشد؟

PHP مخفف PHP Hypertext Preprocessor است كه PHP يك اسم يگانه در آن مي باشد.
PHP يك زبان برنامه نويسي يا اسكريپت نويسي اپن سورس (Open Source) است. به اين مضمون‌ كه به كار گيري از PHP كاملا مجاني مي باشد و شما هيچ هزينه‌اي براي فعاليت با آن پرداخت نمي كنيد.
كدهاي PHP بايد روي يك سرور اجرا شوند. اين سرور مي‌تواند يك سرور حقيقي وواقعي باشد و يا سرور موجود در كامپيوتر شما (با به كارگيري از نرم افزارهايي مثل wamp يا xampp)
PHP در اكثري از سايت هاي بزرگ جهان مصرف شده و كاربردي جهاني داراست.
اين مقدماتي بود كه نياز بود در زمينه ي PHP بدانيم تا بهتر بتوانيم به سوال PHP چيست؟ پاسخ دهيم. پيرو ميخواهيم بصورت ريز تر و جزئي تر به سوال PHP چه چيزي است؟ پاسخ دهيم.

قبلي از مطالعه‌ي اين نوشته‌علمي، نوشته‌ي علمي‌ي Back End چه مي باشد و به چه كسي برنامه نويس بك اند ميگويند؟ نيز مي‌تواند بسيار مفيد باشد.

 

PHP دقيقا چه كار مي نمايد؟
PHP يك زبان برنامه نويسي مي باشد كه ميتوانيم با استفاده از آن اقدام به ساخت صفحه هاي وب دايناميك (Dynamic) كنيم. در خصوص صفحه ها وب دايناميك پيرو‌ي اين نوشته ي علمي كلام خواهيم كرد.

نوشته‌علمي‌ي داراي ارتباط: توليد مغازه اينترنتي با PHP و MySQL (هفت ساعت يادگرفتن مجاني)
با به كارگيري از PHP مي توانيم سايت و اپليكيشن هاي تحت وب قدرتمندي را برنامه نويسي كنيم. در حالتي كه بخواهيم ريزتر به سوال PHP چه ميباشد؟ پاسخ دهيم، مي بايست بگوييم كه PHP كارهاي پشت صحنه را در صفحات وب انجام مي‌دهد.

 

بدين معنا كه شما با به كار گيري از PHP نميتوانيد ظاهر سايت را تغيير دهيد. PHP يك لهجه برنامه نويسي است كه تاثير مستقيمي روي ظاهر وب سايت ندارد. با استفاده از PHP شما ميتوانيد اطلاعات متفاوت را از پايگاه داده بگيريد و به كاربر نشان دهيد.

در شرايطي كه بخواهيم دقيق تر بگوييم، درواقع PHP يك زبان برنامه نويسي مي باشد كه قدرت اصلي آن هنگامي پديدار ميشود كه با يك پايگاه داده يا Database مخلوط ميگردد. PHP مي تواند اطلاعات را وارد ديتابيس كند و همينطور از آن اطلاعات متعدد را بخواند و به كاربر نشان دهد. شما با استفاده از PHP ميتوانيد به يك ديتابيس وصل شويد و اطلاعات موجود در آن پايگاه داده، مثل نوشته‌علمي، نظرات و… را به كاربرانتان نشان دهيد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۲:۵۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

يادگيري عميق: چگونه اين تكنولوژي نوظهور در دهه ي اخير توسعه پيدا كرد

طراحي سايت در مشهد 
در حين ده سال ي اخير هيچ تكنولو‍ژي ايي مهم خيس از هوش تصنعي نبوده ميباشد. اگر اكثري از بزرگان فناوري آن را الكتريسيته ي نو ناميده اند و گوگل و مايكروسافت تمام استراتژي هاي كسب و كارشان را به مراد پيشتاز بودن درباره ي هوش تصنعي و مصنوعي تغيير‌و تحول داده اند. در ده سال ي پيش رو تمام تكنولوژي ها مربوط به هوش تصنعي در لحاظ گرفته خواهند شد و ما تمام اين ها را وامدار يادگيري عميق هستيم.
يادگيري عميق موضوع اي كاربردي از يادگيري ماشين ميباشد كه به هوش تصنعي اذن مي‌دهد داده ها و اطلاعات را با تقليد از كانال هاي عصبي مغز آدم سازمان دهي نمايد. جاي اينكه الگوريتم ها را به نحوه بي آلايش اي اجرا كنيم تا به رقابت بپردازند، يادگيري عميق به ما اذن ميدهد كه پارامتر هاي يك سيستم يادگيري را تغيير و تحول دهيم تا‌وقتي‌كه حاصل دلخواهمان را در خروجي ببينيم.
پاداش ي آلن تورينگ 2019 (اجرو پاداش اي براي برگزيدگان ها در مورد پژوهش ها هوش تصنعي و مصنوعي) به سه نفر از تاثيرگذارترين معماران هوش تصنعي اهدا شد : Yan LeCun از فيسبوك، Geoffrey Hinton از گوگل و Yoshua Bengio از كالج مونترال. اين مجموعه سه نفره به ياروهمدم بخش اعظمي ديگر از محققين هوش تصنعي و مصنوعي در طي ده سال ي قبلي ، الگوريتم ها، سيستم ها و تكنيك هايي را گسترش داده اند كه توليدها و خدمت هاي مربوط به هوش تصنعي را بسط يابند و سبب گرديده اند آن‌ها در ليست خريد روزانه ي شما قرار بگيرند.
يادگيري عميق
يادگيري عميق، تكنولوژي شناسايي چهره گوشي شمارا اقتدار مي‌بخشد و دليلي ميباشد كه نرم افزار هاي سيري و الكسا صداي شما‌را ميشناسند. اين تكنولوژي منجر مي‌گردد Microsoft Translator و Google Maps فعاليت نمايند. در صورتي به خيال يادگيري عميق نبود Spotifyو Netflix هيچ سرنخي نداشتند كه شما چه چيزي را ميخواهيد بشنويد يا اين كه مشاهده كنيد.
اين تكنولوژي چه گونه عمل مينمايد؟ بسيار بي آلايش خيس از آن چيزي كه شما مي‌پنداريد: از الگوريتم هايي استعمال مي‌كند تا پاسخ هايي را به طور گروه از فيلتر ها به دست آورد. شما جور اي از داده ها را در سمتي مي‌گذاريد و آن ها در تيم اي از فيلتر ها (لايه هاي انتزاعي) مي‌روند كه داده ها خاصي را از آنان خارج مي‌كشد و تحت عنوان نگرش دروني تصحيح شده آن را به خروجي مي‌دهد. خيلي از اين اتفاقات در آنچه كه باكس ي سياه ناميده ميشود واقعه مي‌ افتد: جايي كه الگوريتم ها اعداد را با روشي كه نمي اقتدار با رياضي ها بي آلايش تعريف كرد، خرد ميكنند. البته زيرا حاصل مي‌توانند با چيزهايي كه ما دوست داريم تهيه و تنظيم شوند، زماني پاي يادگيري عميق به دربين ميايد اهميت ندارد كه آيا ما بتوانيم كاري را كه انجام داده ايم نشان بدهيم يا اين كه خير.
يادگيري عميق مانند تكنولوژي هوش تصنعي چيز جديدي وجود ندارد. اين كلمه در ده سال ي 1980 به وسيله محققان كامپيوتر به فعاليت رفت و تا سال 1986 گروهي از محققين به سرپرستي Geffrey Hinton يك طريق يادگيري مبتني بر نشر رو به عقب را به وجود آوردند كه در اولِ يك كانال ي عصبي تصنعي فارغ از سرپرستي قرار مي‌گيرد . يه خرده آن گاه Yann LeCun هوش تصنعي را يادگرفتن بخشيد تا با به كار گيري از تكنيك هاي بي آلايش ، طومار هاي دست نويسي گرديده را بازشناسايي نمايد.
البته ازآنجاكه ما اشخاص بالاي سي سال مي‌توانيم مدرك دهيم Alexa و Siri در ده سال ي 80 ميلادي در دسترس نبودند و ما هنوز Google Photo را نداشتيم تا تصاوير ما‌را دستكاري نمايد. يادگيري عميق به معني اثر گذار هنوز شيوه بسيار درازي را در پيش داشت. اگرچه سرنوشت سوپراستارهاي نسل سپس هوش تصنعي و مصنوعي پيدا شدند و به ميدان آمدند.
در سال 2009 كه مقدمه زمان اي نو براي يادگيري عميق بود، Fei-Fei Li از استنفورد، ImageNet را به وجود آورد : تيم ي داده ي آموزشي بزرگي كه بسط ي الگوريتم هاي بصري كامپيوتري را براي پژوهشگران معمولي خيس از پيشين كرده بود و بي درنگ پارادايم هاي مشابهي براي پردازش گويش هاي طبيعي و ديگر بسترهاي هوش تصنعي را كه امروزه براي ما پيش پا افتاده به لحاظ مي رسند ، به وجود آورد. اين فعاليت سبب رقابت صميمانه در بين گروه هايي از سراسر جهان شد تا ببينند كدام يك بهتر ميتوانند هوش تصنعي و مصنوعي را به صورت ظريف يادگرفتن دهند.
بازي استارت گرديده بود. تا سال 2010 هزاران استارتاپ با تمركز بر يادگيري عميق به وجود آمده بودند و هر شركت مربوط به تكنولوژي بزرگي از آمازون گرفته تا اينتل تماما در تامل آينده بودند. هوش تصنعي سرانجام از راه و روش رسيده بود. فارغ التحصيلان دانشگاهي برنا با ايده هاي پررنگ از كتابخانه هاي محوطه ي دانشگاهي به پست هاي شغلي مهم در گوگل و اپل رويه يافتند. يادگيري عميق مهيا بود تا به يكي اساس هاي اصلي تكنولوژي براي تمام مسائل مرتبط با Big Data تبديل بشود.
آن‌گاه در سال 2014 Ian Goodfellow در كمپاني اپل (بعدا در گوگل سرگرم به عمل شد.) كانال ي مخالف مولد ( Generative Adversial Network ) را ابتكار عمل كرد كه نوعي از كانال هاي عصبي يادگيري عميق بود كه بازي موش و گربه را با خودش بازي مي كرد و يك خروجي تحويل مي بخشيد كه ادامه اي از محل ورود آن بود .
نگارگري هوش تصنعي و مصنوعي
هنگامي شما مي شنويد كه هوش تصنعي تابلويي را نگارگري نموده است احتمالا از همين الگوريتم GAN به كار گيري نموده است كه هزاران يا اين كه ميليون ها عكس از نگارگري هاي حقيقي و واقعي را مي‌گيرد و عملكرد مي‌نمايد تا تمام آنها‌را بلافاصله تقليد نمايد. يك بسط دهنده GAN را طوري تهيه و تنظيم مينمايد كه مشابه يك سبك يك هنرمند يا اين كه هر هنرمند ديگري باشد. به اين ترتيب مزخرف نامفهومي را خارج نمي فرستد. و آن گاه هوش تصنعي و مصنوعي سربه رمز خودش ميگذارد: نگارگري يي را مهيا مي‌كند و آن را با تمام مثال هاي حقيقي و واقعي جان دار در تيم داده هايش مقايسه مي‌كند و در صورتي نتواند تفاوت دربين آنان‌را تشخيص دهد ، آن نگارگري تحت عنوان خروجي تعيين مي‌شود. در‌صورتي‌كه متمايز كننده ي هوش تصنعي و مصنوعي بتواند نگارگري بدلي يي را كه خودش ساخته تشخيص بدهد ، آن را از دربين ميبرد و مراحل مجدد شروع ميشود. اين تكنولوژي در اكثري از حوزه ها كاربردي ميباشد.
الگوريتم Goodfellow عوض اين كه نگارگري بكشد، به تكنولوژي حمايت كننده DeepFake تبديل شده‌است و مانند هر تكنولوژي ديگر مربوط به هوش تصنعي و مصنوعي كارايي داراست مرز بين آنچه را كه ساخته ي آدم ميباشد و توليدها هوش تصنعي را كمرنگ نمايد.
در طي پنج سال از دوره به وجود وارد شدن GAN ما شاهد بوده ايم كه هوش تصنعي از حقه هاي عادي به جايي رسيده ميباشد كه ماشين هايي را نوآوري مي‌كند كه خصوصيت هاي تمام عيار انساني را داشته باشند. به ياري يادگرفتن عميق ،‌ كمپاني BostonDynamics ربات هايي با امكان جنبش كردن به صورت خود كار روي زمين فرش گرديده را بسط داده ميباشد و كمپاني Skydioاولين هواپيماي سواي سرنشين با قابليت و امكان مسيريابي حقيقي وواقعي را ساخته ميباشد. ما در فرآيند پاياني براي آزمايش هاي ايمني ماشين هاي خودران و ربات هاي گوناگون هستيم و بزودي اين تكنولوژي ها در معاش روزانه مان جاي مي‌گيرند.
به علاوه، يادگيري عميق در راس همت هاي فعلي براي به وجود آوردن general artificial intelligence ميباشد كه تحت عنوان هوش تصنعي در سطح انساني شناخته گرديده، ميباشد. همچنان كه بيش تر ما در روياي دنيايي كه در آن ربات ها آشپزي و پيشخدمتي مي‌نمايند هستيم، دانشمندان و توسعه و گسترش دهندگان هوش تصنعي در سراسر جهان در سعي ميباشند تا با تطبيق دادن تكنيك هاي يادگيري عميق ماشين هايي بسازند كه بتوانند تفكر نمايند. در حاليكه برايمان آشكار ميباشد كه به چيزي بيش تر از يادگيري عميق نياز داريم تا GIA برايمان محقق بشود ، با اينحال در حالتي‌كه يادگيري عميق و پژوهشگران يادگيري ماشين در طي ده سال ي قبلي نبودند، نمي توانستيم در روزگار طلايي هوش تصنعي و مصنوعي باشيم.
هوش تصنعي و مصنوعي ده سال ي قبل را تعريف و تمجيد كرد و يادگيري عميق هسته ي تاثيرات آن بود. مطمئنا شركت هاي Big Dataبراي يك سري ده سال از الگوريتم ها و هوش تصنعي و مصنوعي استعمال كرده اند تا بر عالم دستور برانند، البته ذهن و قلب هاي ما طبقه ي مصرف كننده به وسيله صداهايي كه در Google Assistant و Siri و Alexa و ديگر دستيار هاي مجازي شنيده ايم، بيش تر از هر تكنولوژي ديگر هوش تصنعي تسخير شده‌است.
ده سال ي بعدي بي ترديد شاهد كلاس الگوريتم هاي جديدي خوا‌هيم بود كه براي محاسبات حاشيه (دعوا داغ اين ايام) بهتر ميباشند و شايد براي مهار محاسبات كوانتومي استعمال شوند. البته مطمئن باشيد ما همچنان از يادگيري عميق در سال 2029 و آينده ي قابل پيش گويي در پيش رويمان استعمال خوا‌هيم كرد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۹:۱۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)