مرجع مقالات رسمي طراحي سايت مرجع مقالات رسمي طراحي سايت .

مرجع مقالات رسمي طراحي سايت

ديجيتال ماركتينگ چيست؟

طراحي سايت در مشهد 


ديجيتال ماركتينگ به گويش بي آلايش
با دقت به رويش تكنولوژي ونفوذ وب در تمام صحنه‌هاي معاش، ديجيتال ماركتينگ يا اين كه به عبارتي بازاريابي ديجيتال، روز آپ ديت در درحال حاضر گسترده شدن ميباشد و خيلي زود روشهاي بازاريابي سنتي ناپديد خواهند شد و جاي آن را ديجيتال ماركتينگ خواهد گرفت. مغاير بازاريابي سنتي، بازاريابي ديجيتال بسيار ارزان خيس وهمه گير خيس ميباشد.

با به كار گيري از ابزارهاي ديجيتال شما مي‌توانيد در برهه زماني هنگامي كوتاه به طيف وسيعي از مخاطبان دسترسي داشته باشيد. پيشرفت هاي تكنولوژيكي اخير، سبب به محو شدن ابزارهاي بازاريابي سنتي شده‌است. مردم به تبلت ها، تلفن هاي هوشمند ، كامپيوترها و ساعت هاي هوشمند، وسايل بازي و خانگي هوشمند و كلا وب اشيا گرايش يافته اند.

به همين سبب ساز، در‌اين نوشتار ميخواهيم يك نگاه جامع به مقوله ديجيتال ماركتينگ بپردازيم.

تاريخچه ديجيتال ماركتينگ
تاريخچه ديجيتال ماركتينگ

۱۹۹۰ ميلادي – اولي به كار گيري از كلمه بازاريابي ديجيتال
واژه و كلمه بازاريابي ديجيتال براي نحستين توشه در ده سال ۱۹۹۰ ميلادي استعمال شد. بعد از ظهر ديجيتال با ورود وب و توسعه و گسترش پلتفرم اينترنت ۱٫۰ ابتدا شد. پلتفرم اينترنت ۱٫۰ اذن مي‌دهد تا يوزرها اطلاعاتي را نياز دارا‌هستند، پيدا نمايند. البته نمي توانستند آن‌ها‌را به اشتراك بگذارند. تا آن عصر هنوز بازاريابان از پلتفرم هاي ديجيتال مطمئن نبودند.

۱۹۹۳ ميلادي – اولي بنر قابل كليك
در سال ۱۹۹۳ ، او‌لين بنر قابل كليك، بعد از آنكه به وسيله HotWired براي تبليغاتش خريداري شد، به صورت زنده بكار دريافت شد. اين نماد اي از ابتدا انتقال به بعد از ظهر ديجيتال بازاريابي بود. در راستاي همين تغيير تحول تدريجي، در سال ۱۹۹۴ فناوري هاي نو به بازار ديجيتال شيوه يافت. ياهو در به عبارتي سال فعال‌سازي شد.

۱۹۹۶ ميلادي – تحولات عمده در بازار ديجيتال
ياهو بعداز فعال‌سازي به وسيله جري يانگ تحت عنوان راهنماي جري براي www) Jerry’s Guide (to the World Wide Webشناخته شد. ياهو در سال اوليه در حدود يك ميليون بازديد اخذ كرد. اين تغييرات سبب تحولات عمده در فضاي ديجيتال شد. موسسه ها به مرور وبسايت هاي خويش را براي ارتقاء سكو در موتور كاوش با صرفه كردند. در سال ۱۹۹۶ موتورهاي كاوش و ابزار ديگري مانند HotBot ، LookSmart و Alexa فعال سازي شد.

۱۹۹۸ ميلادي – به دنياآمدن گوگل
۱۹۹۸ را بايستي با ميلاد گوگل تثبيت نماييم. مايكروسافت موتور جستجوي MSN را منش انداخت. ياهو بازار كاوش در وب را ارائه كرد. دو سال آن گاه ، با تركيدن اين حباب اينترنتي با حضور پرقدرت غول هاي موتور كاوش اكثر موتورهاي جستجوي كوچكتر از صحنه بازار بيرون شدند.

۲۰۰۶ ميلادي – رقابت شديد گوگل و ياهو
دنياي بازاريابي ديجيتال در سال ۲۰۰۶ شاهد رقابتي شگفت انگيز بود. ترافيك موتورهاي كاوش در يك ماه به حدود ۶٫۴ ميليارد ارتقا يافت و MSN مايكروسافت در كناره قرار گرفت و جستجوي زنده با رقابت گوگل و ياهو به نقطع ي عطف رسيد.

با در حيث به دست آوردن زمان ها، گوگل استارت به بسط و بزرگ شد. گوگل خدماتي مانند AdWords را كه تبليغات ۳ خطي را در صدر يا اين كه سمت راست حاصل كاوش نشان مي اعطا كرد، را معرفي كرد. همينطور AdSense يا اين كه هزينه براي هر كليك تبليغات را نيز ارائه اعطا كرد.

در به عبارتي عصر گوگل متوجه قيمت تجزيه و نظارت محتواي اخذ گرديده شويد و قصد به هدفمند نمودن تبليغات نمود. در راستاي همين جنبش، گوگل به وسيع ترين هنرپيشه دنياي كسب و عمل تبديل شد.

حالا با اين پيشگفتار، نوبت به آن رسيده ميباشد كه ببينيم به هيچ عنوانً ديجيتال ماركتينگ چه مي باشد و دربرگيرنده بر چه چيزهايي دارااست؟

ديجيتال ماركتينگ يعني رواج و تبليغ سرويس ها و توليد ها از روش شبكه‌هاي آنلاين و ابزارهاي ديجيتال ميباشد. اينك، وب دوست داستني‌ ترين و اما گزينه به كارگيري‌ ترين بستر براي بازاريابي ديجيتال ميباشد، ولي تماميت بازاريابي ديجيتال بر استعمال از وب متكي وجود ندارد.

تبليغ از روش بقيه ابزارهاي ديجيتال ماركتينگ از گزاره نرم افزار‌هاي تلفن همراه، پيامك، بيلبوردهاي الكترونيكي، تلويزيون‌هاي ديجيتال، شبكه‌هاي راديويي و موردها اين قبيل نيز در زمره‌ ديجيتال ماركتينگ قرار مي گيرد.

با اعتنا به پرورش تكنولوژي و وب، معاش مصرف كنندگان حول شبكه‌هاي ديجيتال در حالا گذر ميباشد، بازاريابي ديجيتال بر ارائه‌ي محتوا باارزش و تبليغات مطلوب به مصرف كنندگان انگيزه در حين مطلوب تمركز دارااست.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۳:۴۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

HTML چه مي‌باشد؟

طراحي سايت در مشهد HTML چه چيزي است؟
HTML (لهجه نماد گذاري ابر متن)يك زبان برنامه نويسي نيست;
بلكه يك گويش علامت گذاري مي باشد كه به مرورگر مي گويد كه به چه شكل صفحه هاي وب اي كه وارد آن ها مي شويم را ساختار دهي كند. اين زبان به تناسب فردي كه از آن به كارگيري مي‌كند ميتواند معمولي يا پيچيده باشد.
اچ تي ام ال حاوي يك‌سري عنصر است كه با به كار گيري از آنها مي توانيد بخش هاي مختلفي از محتواها را محصور فرماييد تا نشان داده شوند يا طرز هاي خاصي بر روي آنها اعمال شوند.

ساخت سايت در مشهد
بعنوان مثال مي توان در يك آرم محصور كننده ي ابر متن(كه به آن تگ گفته ميگردد) متني را به يك برگه ي وب ديگر لينك زد و يا كلمات را ايتاليك كرد و يا كارهاي ديگري را انجام اعطا كرد.
مثلا, محتواي زير را كه در يك خط درج شده مي باشد در نظر بگيريد:

My cat is very grumpy
در‌صورتي‌كه بخواهيم اين خط همين طور چه كسي است نمايش داده شود,مي توانيم آن را بعنوان يك جمله در نظر بگيريم به گونه اي كه در درون يك عنصر گزاره قرار بگيرد(
):


My cat is very grumpy


نكته: موادتشكيل دهنده HTML حساس به حروف بزرگ و كوچك نيستند. به عنوان مثال آنها ميتوانند با حروف كوچك و يا با حروف وسيع نوشته شوند.
براي مثال,يك عنصر


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۴:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

طراحي سايت با سيستم هاي مدير محتواي بدون‌پول

طراحي سايت در مشهد 


شايد پيش خود بگوييد خب چه هاستي بايد بگيريد يا اينكه براي سايتي كه قصد داريد راه اندازي فرماييد بهترين گزينه با دقت به نيازتان چه هاستي مي باشد. همچنين شايد ندانيد بهترين و مطمئن ترين شركت براي خريد هاست كدام مي باشد. به همين عامل سفارش مي‌كنم نوشته‌ي‌علمي ۱۰ شركت برتر هاستينگ ايراني در سال ۹۷ را صد رد صد بخوانيد تا به جواب تمام سوالاتي كه در زمينه‌ي خريد هاست در ذهن داريد برسيد.

 

مرحله سوم : طراحي وب سايت و طراحي وب


خب در اين مرحله نوبت به ساخت سايت ميرسد. كليه چيز مهيا است كه تارنما تان در معرض ديده عموم قرار بگيرد. هاست و دامنه خود را خريده ايد و فعلا يك آدرس رسمي در اينترنت به نام شما ثبت شده است.

 

براي طراحي وب هم يكسري رويه پيش روي شما وجود دارد :

1.به كارگيري از سيستم هاي مدير محتواي رايگان مثل وردپرس كه به سادگي و سواي هيچ هزينه اي ميتوانيد وب سايت خودتان را فعال سازي و طراحي فرماييد.

2.استفاده از شركت هاي طراحي وب كه با پرداخت هزينه معيني مي توانيد پيشنهاد خود را بدهيد و در زمان مقرر وب سايت تان را تحويل بگيريد. كه كار با موسسه ها طراحي وب سايت هم مشكلات خودش را داراست كه در‌پي بيش تر در موردش صحبت خواهم كرد.

3.به كار گيري از سايت ساز هاي ايراني كه با پرداخت هزينه مقداري ميتوانيد وب سايت تان را خودتان به ذوق وسليقه شخصي تون بسازيد. همه چيز را براي شما محيا كرده اند كه هر طور مايل مي باشيد رخ وبسايت تان را درست فرمائيد. كه به‌دنبال طولاني تر درباره ي وب سايت ساز هاي ايراني و مزيت هاي آن ها سخن ميكنم.

 

طراحي وب سايت با سيستم هاي مديريت محتواي بدون پول
همان طور گه قبلا هم اشاره كردم اين ايام طراحي سايت مثل آب تناول كردن شده است. به لطف سيستم هاي مديريت محتواي بدون‌پول مثل وردپرس و جوملا وب سايت ساختن در عرض دو الي سه ساعت هم ممكن شده است. ديگر هم نياز به پرداخت هزينه هاي تعدادي ميليوني نيست!

ساخت وب سايت در مشهد

خاصيت سيستم هاي رئيس محتوا مثل وردپرس اين است كه اولا كاملا بدون‌پول مي باشد و ثانيه همگي چيز براي شما آماده مي باشد تا دكورا سيون وبسايت تان را درست فرمائيد. يعني با وردپرس به راحتي ميتوانيد طراحي صفحه اصلي و صفحه ها داخلي تارنما، طراحي اشكال فرم ها، سيرتكامل بندي مطالب، فهرست ها و منوها و ديگر امكانات وب سايت تان را انجام دهيد.

دربين CMS ها يا همان سيستم هاي رئيس محتواي بدون‌پول، وردپرس از تمامي محبوب تر است و به تعدادي عامل سلاح هم مي باشد از وردپرس استفاده شود. اول اينكه به قدري وردپرس در كشور ما محبوب مي باشد با به كارگيري از منابع آموزشي كه در وب فارسي در مورد وردپرس موجود است مي توانيد خيلي سريع كار با وردپرس را خيال بگيريد. در صورتيكه مشكلي با ساخت سايت بوسيله وردپرس داشته باشيد افراد خيلي زيادي هستند تا به شما امداد كنند.

مورد بعدي امنيت بالاي وردپرس است كه هميشه بروزرساني هاي افزونه ها و هسته اصلي وردپرس مدام انجام مي‌گردد. از آن جايي كه وردپرس اپن سورس مي باشد و برنامه نويس ها زيادي در سراسر عالم روي وردپرس كار مينمايند هميشه آپديت ها به موقع انجام ميشود.

گزينه بعدي هم ارائه افزونه هاي زياد در هر موضوعي مي باشد كه هميشه توسط برنامه نويس ها ساخته و به دست وب سايت هاي وردپرسي مي رسد. توي وردپرس براي هر كاري كه فكرش را نمائيد افزونه و ابزارك موجود است و به راحتي با نصب آن مي توانيد نقص‌ خود را حل كنيد. افزونه هايي كه براي وردپرس ارائه ميگردد خيلي خيلي بيش تر از افزونه هاي ديگر CMS ها است.

ولي فراموش نكنيد سيستم هاي مديريت محتواي ديگري مثل مجنتو، اپن كارت، پرستاشاپ و دروپال وجود دارند كه مناسب براي فعال‌ساز‌ي وب سايت هاي فروشگاهي مي‌باشند. ولي خب وردپرس به واسطه مواردي كه در بالا به آنان اشاره كردم از همگي اين ها پر اسم و رسم تر و محبوب تر است.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۴:۳۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مقايسه ساخت سايت با cms


مقايسه ساخت سايت با cms
مقايسه ساخت وب سايت با cms : به دنبال مباحث قبلي و پاسخ به سوالهاي كليدي و نكات ويژه در حوزه مراحل فضاي مجازي و ديجيتال ماركتينگ، در‌اين نوشته‌علمي راجع به مقايسه طراحي سايت با cms منحصربه‌فرد يا ورد پرس حرف خوا‌هيم كرد.
طراحي سايت در مشهد

مقايسه طراحي وب با cms
ساخت وب سايت با ورد پرس يا cms منحصربه‌فرد سال هاست كه وجود دارد. ولي ورد پرس را مي توان به عنوان نماينده شاخص و موفق سيستم هاي اوپن سورس نام برد، البته آنقدر نسبت به ساير سيستم ها فاصله گرفته است كه ديگر عملا برهان چنداني براي خودش، در مقابل cms هاي منحصر ندارد.

حدود ۲۵ سال پيش شركت فرا كارا نت براي اولي بار در ايران يك cms منحصربه‌فرد را ساخت و ثبت كرد و بسيار هم cms موفقي بوده است و توانسته خطاها بسياري از كسب و كارها را به حيث داشتن يك سايت مناسب در زمان سال ها حل كند.

شناخت cms هاي منحصر به فرد
cms هاي مخصوص cms هايي مي باشند كه به وسيله يك شركت، كدنويسي، تهيه و برنامه نويسي شده است. گرچه بعضي از اين cms هاي اختصاصي cms هايي هستند كه cms هاي عمومي را با كمي تغييرات مخصوص كردند و به عنوان ساخت خودشان ارايه نمودند.

اگرچه فرق چنداني نمي كند، ولي زحمت يك توده ناديده گرفته شد. انگار كساني از پايه همه چيز را توليد كردند و بعضا ديگر از امكانات آنها به عنوان cms خودشان استفاده نمودند.

بايد اعتنا داشت زماني كه اين افراد لايسنس cms شان را در اختيار ما مي گذارند و يا به ما ميفروشند، در واقع به ما اجازه به كار گيري از آن را ميدهند و ما از آن لحظه به آنگاه بايد خودمان را با شرايط استانداردهاي آن‌ها تطبيق بدهيم.

سيستم وردپرس
مقايسه طراحي وب سايت با cms : سيستم ورد پرس شرايطي را فراهم مي كند كه شما هر روز با امكانات جديدي روبرو ميباشيد. در واقع محدوديت هاي cms هاي منحصر را پيش رو نخواهيد داشت.

در پي نكاتي براي پاسخ به اين سوال كه چرا ساخت وب سايت با cms منحصربه‌فرد يا ورد پرس را انتخاب كنيم ذكر شده مي‌باشد. در آغاز بايستي توجه كرد كه اين سوال در چه سالي مطرح شده است؟ آيا در سال ۲۰۱۹ مطرح شده يا به عنوان مثال سال ۱۳۸۵ يا ۱۳۸۷ يا ۱۳۹۰ ؟ در سال هاي قبل، cms هاي اختصاصي مزاياي زيادي نسبت به ورد پرس داشتند.

ورد پرس متعلق به يك كاميونيتي غيرتجاري بود و عملا افرادي به آن سمت تكان مي كردند كه مي خواستند هزينه كمتري كنند. اكثرا مخاطب آنها قشر دانشجو و نوع هاي غير تجاري بودند.
طبيعتا امكان داشت باگ زيادي داشته باشد و آن را ضمانت نكند. چون اصولا بيس تجاري نداشت.

ولي از طرفي درصورتي كه شما cms اختصاصي را از شركتي خريداري مي كرديد، مي توانستيد از او پشتيباني و گارانتي لازم را بخواهيد. دست‌كم تكليف شما روشن بود كه چه امكاناتي و با چه شرايطي به شما داده ميگردد.

ويژگي هاي وردپرس
امروزه ورد پرس، يكي از تجاري ترين سيستم هاي اثر گذار و برنده در فضاي مجازي مي باشد. افرادي كه با وردپرس مشغول به رشته و كاري ميشوند، خطاها قبلي را ندارند. در واقع امكانات آن خيلي بهتر از cms منحصربه‌فرد است و باگي نيز در آن وجود ندارد. از ويژگي هاي ديگر آن، سبك مي باشد و سريع آپ تو ديت ميگردد.

وردپرس در دنياي امروز
مقايسه طراحي وب با cms : در دنياي امروز به كار گيري از ورد پرس در هر مدل كسب و كاري چه دولتي و چه سري، بر انواع cms منحصر به فرد ارجحيت دارد. نكته بعدي براي به كارگيري از وردپرس عمر عمل و حضور موثر كسب و كار شما را زياد مي‌نمايد.

براي كساني كه سال هاست در حوزه كسب و فعاليت حضور دارا‌هستند، عملا بايستي يك سيرتكامل منحصربه‌فرد سازي و بهبود پروسه كار رخ بگيرد، كه ممكن هست با دريايي از امكانات ورد پرس روبرو شوند. در اينجا توصيه ما، برنامه نويسي مخصوص است.

در حالتي‌كه هم cms مخصوص فيس مي گيرد، هزينه هاي بسيار زيادي دارد. شايد لازم باشد سالي يكسري ده ميليارد هزينه شود. اما در كنار آن ممكن هست سالي چندين صد ميليارد براي ما منافع داشته باشد.

اما در حالتي‌كه ما قصد داريم به يك بيزينس مدلي در فضاي مجازي برسيم و تجربه اي نيز در اين زمينه نداريم، پاسخ بي ترديد به كارگيري از سافت وارهايي مانند ورد پرس هست. به دلايلي كه پيش از اين در cms ورد پرس خدمت شما عرض كرديم.

از جمله : سرعت زياد، محافظت ارزانتر، توسعه ارزانتر، امنيت بيشتر و آپديت طولاني تر كه شمارا بي نياز مي‌كند.

مقايسه پاياني
هم اكنون در‌حالتي كه قرار باشد بين اين دو شيوه مقايسه كنيم، يعني استفاده و خريد cms منحصربه‌فرد و يا طراحي سايت با ورد پرس، نكاتي را بايد بدانيم.
اينكه در‌صورتي‌كه cms منحصربه‌فرد بخواهد با ورد پرس رقابت كند، در سرعت توسعه و پيشرفت كار، به هيچ وجه نمي تواند رقابتي داشته باشد. حتي در‌حالتي كه اين cms را از شركت مايكروسافت بخريد، چه برسد به شركت هاي داخلي ايراني كه در بازار جهاني نيز به تعداد لايسنس ها وصل نيستند.

دولوپرهاي حرفه اي كه در اكوسيستم ورد پرس فعاليت مي‌كنند شايد ده ها برابر تعداد كل پرسنل شركت مايكروسافت و اپل و امثالهم باشند. اين تعداد موجب كاهش هزينه و افزايش شديد رشد و توسعه ميشود.

پس در دنياي امروز به هيچ عنوان امكان رقابت براي اين cms مخصوص با ورد پرس نمي تواند وجود داشته باشد. نكته ديگر اينكه، زماني كه شما تصميم مي گيريد به يك cms وارد شويد، ديگر وابسته به آن ميباشيد و امكان سفر از آن cms به يك ابزار ديگر به‌اين سادگي ها حادثه نمي افتد.
اين وابستگي شما به آن cms نكته اي ميباشد كه بايد مطلقا به آن اعتنا نمائيد.

ادله بعدي توسعه بسيار پرهزينه و برخي ناممكن آن است. شما يك cms منحصر به فرد داريد و مي خواهيد امكاني به امكانات ديگر خود اضافه كنيد. ممكن مي باشد اين ويژگي در استاندارد آن شركت نباشد و آن شركت نيز صلاح نداند اين قابليت و امكان را در مشت شما قرار دهد، يا با استانداردهاي او تطابق نداشته باشد، پس مي بايست بدانيم كه اين توسعه، توسعه پرهزينه اي مي‌باشد. ممكن هست حتي آن شركت اجازه رسيدن به چنين بسط اي را در آينده نيز ندهد.

نكته بعدي هزينه هاي به شدت قابل توجه براي مراقبت و پشتيباني آن هست. عمده درآمد موسسات نرم افزاري داخلي ما از فروش لايسنس نيست، از خدمات پشتيباني و مراقبت لوكس هست.
مواردي گزارش شده است كه نرم افزارهاي بيمارستاني را به طرز رايگان در چنگ بيمارستان ها قرار ميدهند، و سال آنگاه براي تمديد خدمات پشتيباني، دستكم ۲۰۰ ميليون تومان درخواست مينمايند. cms اختصاصي قرار نيست هزينه مراقبت كمي داشته باشد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۴:۳۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

Ajax (ايجكس) چيست

طراحي سايت در مشهد در طول‌هاي پيشين وبسايت ها براي اكران دوباره داده ها يك كاغذ از تارنما ناچار بودند كه برگه رفرش گرديده و آن داده ها را در روي برگه اكران دهند. فكرش را بكنيد اين براي يك تارنما ارايه دهنده نشاني اينترنتي يعني اينكه هر استفاده كننده مي بايست براي مرمت صندوق محل ورود خويش، كل وب سايت را رفرش كند. زماني استفاده كننده تقاضاي رفرش برگه را مي‌كند تمام پوشه هاي html,css,js,... مي بايست مجددا فراخواني شوند و اين بسيار ناكارآمد هست.

شايسته ترين موقعيت در اين زمينه اين هست كه مرورگر طومار تازه را به صندوق محل ورود استفاده كننده بيفزايد و خير اينكه كل كاغذ را مجددا بارگيري كند.

از سال 2003 به بعد از آن، مرورگرها خويش را با XMLHttpRequest (XHR) تطابق دادند. اين تكنولوژي اين قابليت و امكان را مهيا مي سازد كه سواي رفرش كل كاغذ داده ها نو بيش تر گرديده به سرور را اخذ كرد.

XMLHttpRequest بخشي از يك تكنولوژي وسيع‌خيس ميباشد كه به AJAX (Asynchronous JavaScript and XML) است

به كارگيري از AJAX موجب مي گردد تا داده ها دربين مرورگر و سرور جابجا شوند و به كارگيري از XMLHttpRequest سبب ميگردد تا امور فارغ از رفرش كاغذ صورت بپذيرد.

با به كار گيري گسترده از XMLHttpRequest مي قدرت برنامه هايي در‌حد و اندازه هاي Google maps و Gmail توليد كه در‌اين برنامه‌ها با به كار گيري از XMLHttpRequest كاشي‌هاي تازه در برنامه نقشه و آدرس اينترنتي هاي تازه در برنامه جيميل بار گذاري مي گردند.

درخواست هاي ايجكس با به كار گيري از كدهاي جاواسكريپت ارسال و اخذ مي گردند، به‌اين چهره كه كد شما يك درخواست را به سمت يك URL ارسال كرده و بعداز اخذ جواب از سمت سرور با استعمال از تابع callback مي‌توانيد جواب اخذ گرديده را مدير كنيد.

زيرا درخواست ها بصورت غيرهمزمان Asynchronous ارسال و اخذ مي‌گردد، در مسافت پردازش امرها ارسال گرديده به سمت سرور اكثري از جواب هاي مناسب نيز فراهم به كار گيري ميباشد، لذا بسيار ضروري ميباشد كه بتوان تابع callback را رئيس كرد.

متاسفانه مرورگرهاي متفاوت از AJAX به صورت هاي مختلفي به كارگيري مي كنند.

و طراحان تارنما معمولا بايستي وبسايت خويش را در مرورگرهاي گوناگون آزمايش كنند تا از صدق سعي توابع با خبر گردند.

خوشبختانه با پشتيباني اي كه JQUERY از AJAX دارااست اختلال عدم سازش با مرورگرهاي متعدد آزمايش شده‌است.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۱:۲۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

معرفي نرده بالكن، درب باغ، درب پاركينگ، درب آهني، حفاظ درب ورودي آپارتمان

نرده بالكن چيست:

نرده بالكن، محافظي براي مناطق مرتفع در دسترس افراد مانند بالكن ها يا تراس هاي سقفي مي باشد. اين مناطق نياز به محافظت در برابر سقوط دارد. نرده بالكن مي تواند يك ديوار، پاراپه، بالستيك يا هر مانع مشابه با حداقل ارتفاع 110 سانتي متر باشد. اگر مي خواهيد يك بالستيك را انتخاب كنيد، مي توانيد تصميم بگيريد كه آيا يك بلوك ساختاري شيشه اي را يا يك نرده آهني مي خواهيد. ما براي آشنايي بيش تر شما با نرده بالكن، انواعي از نرده بالكن را براي شما در ادامه ي مقاله شرح داده ايم.

 

C:UsersentezarDesktopگلنرده.jpg

نرده بالكن

 

معرفي انواع نرده بالكن:

نرده بالكن شيشه اي: نرده هاي بالكن شيشه اي، يكي از گزينه هاي محبوب در حال حاضر است. اين سيستم هاي بالستيك همراه با كفش هاي پايه، آداپتورهاي شيشه اي يا گيره هاي شيشه اي كف، در بالا يا در مقابل فاسياي كف بالكن نصب شده اند.  هم چنين مي توانيد يك فولاد ضد زنگ گرد يا يك نرده دستي چوبي به آن اضافه كنيد. شما اين ها را با براكت هاي دستي كه بين 2 صفحه ي شيشه اي يا از طريق شيشه قرار دارد سوار مي كنيد. نرده بالكن شيشه اي به عنوان حصار بالكن فوايد بسياري دارد. داراي ساخت و ساز بسيار قوي و شفاف است، كه نماي زيبايي را حفظ مي كند.اگر حريم شخصي بيش تري مي خواهيد، از شيشه هاي رنگي، طرح دار يا مات استفاده كنيد.

اگر تصميم گرفته ايد از نرده بالكن استفاده كنيد ، مي توانيد به اطلاعات كافي در اين زمينه دست پيدا كنيد. به سادگي مي توانيد نرده هاي با كيفيت از جنس استنلس استيل يا آلومينيوم را ما خريداري نماييد. شما هم چنين مي توانيد نوع ديگري از انعطاف پذيري مانند ميله، كابل يا شبكه استيل ضدزنگ را انتخاب كنيد. اين امر يك نگاه صنعتي مدرن ايجاد مي كند و نتيجه آن بسيار قوي و ايمن است.

 

 

C:UsersentezarDesktop2-ojzm60iy32n8urjzn84ayg5q91qopkby890zlfi5ps.jpg

نرده بالكن

 

آشنايي با درب پاركينگ:

بعد از اين كه به معرفي نرده بالكن، پرداختيم مي خواهيم با درب پاركينگ آشنا شويم. از ويژگي هاي يك درب پاركينگ خوب به شرح زير است:

  • داراي خطوط و مواد مدرن و واضحي كه با بسياري از سبك هاي معماري هماهنگ باشد

  • داراي انواع رنگ هاي مطابق كلاسيك يا سفارشي RAL كه به جذابيت بصري ساختار ها و ساختمان هاي منفرد كمك كند

  • متناسب با انواع برنامه هاي نصب از جمله زير زمين، سطح خيابان و حتي سازه هاي ايستاده رايگان باشد.

  • عملكرد قابل اطمينان، روان ، كارآمد و با حجم بالا از ترافيك مداوم را تضمين كند

  • سرعت بالا ريسك خنجر زدن و پيگيري و يا ورود ترافيك غيرمجاز به داخل مركز را كاهش دهد

  • ساخته شده با مواد بادوام براي مقاومت در برابر محيط هاي متغير و سخت آب و هوايي از برف و نمك تا وزش باد طوفان باشد.

 

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پاركينگ

 

معرفي انواع درب پاركينگ:

بايد بدانيد كه درب پاركينگ نيز همانند نرده بالكن  جهت حفظ امنيت و حريم خصوصي ساخته است. اما گستردگي درب پاركينگ از نرده بالكن  بيش تر است. درب هاي پاركينگ در چهار نوع اساسي قرار دارند كه به شرح زير مي باشند:

دربي كه از بيرون بپيچند

دربي كه به هم بپيوندند

دربي كه بالا بروند

دربي كه به سمت پايين كشيده شود.

در صورت لزوم نگه داشتن سقف يا در صورت تمايل به ظاهر متمايز آن ها، درب هاي چرخ دار واگن هاي چرخان يا درب هاي انبار كشويي انتخاب مناسبي هستند. در غير اين صورت، محبوب ترين گزينه تا كنون درب رولينگ مقطعي به عنوان درب پاركينگ است.

 

C:UsersentezarDesktoppa81-ojzm5yn9peko7jmpy7b1tgmt29zya64hjzq0mvky28.jpg

نرده بالكن

 

نكات مهم در رابطه با خريد نرده بالكن و درب پاركينگ:

مهم است سيستمي را كه انتخاب مي كنيد متناسب با سبك خانه ي شما باشد. به عنوان مثال اگر در يك خانه ي ييلاقي زندگي مي كنيد، ممكن است چيزي را بخواهيد كه بسيار متفاوت با انتظار شما در آپارتمان ها باشد. سيستم هاي نرده بالكن و درب پاركينگ  مدرن توليد شده توسط توليد كنندگان،  تقليد شده از روي سبك هايي هستند كه مربوط به درب هاي نوسان قديمي مي باشند و با لولا تسمه اي در طرفين و يك جفت دستگيره كه يك شيار عميق در مركز قرار دارند تكميل مي شود. بيش تر سبك ها، چه سنتي و چه معاصر، پانل هاي برجسته، تر و تميز و جزئيات ديگر را با خود به همراه دارند.

 سيستم هاي ساخته شده با قالب واقعي محكم تر از آن هايي كه داراي جزئيات تزئيني هستند، مي باشند، كه صرفاً چسبيده يا ميخ دار هستند. بسياري از سبك ها براي درب پاركينگ داراي صفحات شيشه اي در رديف بالا هستند كه به نظر مي رسد براي طراحي خيابان جذاب باشد و نور روز را به داخل بياورد. هم چنين براي داشتن ظاهري مدرن تر، مي توانيد در كليه ي پنل ها، درب هاي رول با شيشه ضد آب يا پلاستيك مات را پيدا كنيد.

 

C:UsersentezarDesktopدرب-پاركينگ-درب-لاكچري.jpg

درب پاركينگ

 

مواد اوليه هاي مورد استفاده براي نرده بالكن و درب پاركينگ:

چوب:  چوب جذابيت و اصالت دارد كه ساير مواد صرفاً از آن تقليد مي كنند. سيستم هاي چوبي را مي توان در اندازه ي موردنياز به صورت محلي درست كرد كه حتي در مقابل ضربات بسكتبال به خوبي ايستاده باشد. نكته ي منفي اين است كه آن ها نياز به اصلاح مجدد يا پالايش مجدد دارند، به خصوص اگر در آب و هواي مرطوب زندگي مي كنيد. سيستم هاي چوبي بسته به اين كه آيا آن ها از يك قاب چوبي سبك و پر از عايق يا از يك تخته ي سه لايي يا پوست تخته سنگي تشكيل شده باشند، داراي قيمت هاي متفاوت و مقاومت هاي متفاوتي هستند.

فولاد: اگر شما وقت نگه داري زيادي نداريد، فلز انتخاب بهتري از چوب است. فولاد نسبتاً ارزان و در عين حال سخت است. فولاد برهنه زنگ مي زند، بنابراين اگر به صورت برهنه از آن در نرده بالكن و درب پاركينگ استفاده شود، در معرض هوا اكسيده شده و به رنگ قرمز متمايل مي شود. راه حل جلوگيري از اين اتفاق، استفاده از رنگ ها و پوشش هاي ضد زنگ است.

فايبرگلاس: سيستم هايي با روكش فايبرگلاس در برابر اكسيده شدن مقاومت مي كنند و زنگ نمي زنند. با اين وجود فايبرگلاس مجدداً از بين مي رود زيرا رنگ با گذشت زمان محو مي شود. سيستم هاي فلزي با كيفيت بالا ممكن است داراي ضمانت هاي طولاني در سخت افزار، ورقه بين فولاد و هر عايق و رنگ كارخانه اي باشند. ممكن است قيمت نرده بالكن فلزي و هم چنين قيمت درب هاي پاركينگ فلزي گران باشد.

آلومينيوم: سيستم هاي ارزان قيمت آلومينيومي با نسخه هاي محكم با قاب هاي اكسترود شده سنگين و پانل هاي روكش شده با مقاومت جايگزين شده اند. ناهموار و مقاوم در برابر زنگ زدگي، مي باشد و يك انتخاب عالي است. سيستم هاي آلومينيومي با هزينه ي كم تري داراي قاب و مواد ديگر مانند پلي اتيلن با چگالي بالا هستند. آلومينيوم به دليل وزن كم در صورت داشتن درب دو جداره فوق العاده گزينه مناسبي است.

 

C:UsersentezarDesktopIMG_20171115_140946.jpg

درب پاركينگ

 

درب باغ:

بهتر است كه به غير از نرده بالكن و درب پاركينگ به ساير سيستم هاي حفاظتي بپردازيم. درب باغ، مي تواند بسيار مفيد باشد. از مهم ترين مزيت هاي استفاده از درب باغ به شرح زير است:

حفاظت از باغ در برابر افراد مزاحم

حفظ حريم خصوصي

پيشگيري از ورود حيوانات به باغ

زيبايي شناختي و دادن جلوه اي زيبا به باغ

و غيره.

درب باغ مي تواند از جنس هاي مختلفي ساخته شود. معمولا رايج ترين جنس براي درب باغ، فلز رنگ شده و پوشيده شده است. زيرا هم مي تواند مقاوم باشد و هم عمر طولاني داشته باشد.

 

C:UsersentezarDesktop450.jpg

درب باغ

 

حفاظ درب ورودي آپارتمان:

معمولا درب هاي ورودي آپارتمان، درب آهني نيست و از بيش تر از جنس چوب ساخته شده است. به همين جهت از امنيت بالايي برخوردار نيست. ورود به آپارتمان هايي كه در درب ورودي يا به عبارتي در لابي، نگهبان ندارند، بسيار راحت است. لذا اين موضوع مي تواند امنيت خانه هاي آپارتماني را به خطر بيندازد. به همين منظور توليد كنندگان از حفاظ درب ورودي آپارتمان را توليد نموده اند. حفاظ درب ورودي آپارتمان، همانند نرده بالكن، جزء سيستم هاي حفاظتي محسوب مي شود. از اين رو ساختاري شبيه به نرده بالكن دارد اما از نظر ارتفاع بلند تر مي باشد. حال مي خواهيم بدانيم كه حفاظ درب ورودي آپارتمان چگونه نصب مي شود و در كدام قسمت قرار دارد. مسلما همه ي ما اين حفاظ ها را ديده ايم. در واقع نرده هاي بلندي هستند كه از بيرون پشت درب اصلي قرار مي گيرند و به صورت كشويي باز و بسته مي شوند. اين محافظ ها را در زماني كه از منزل خارج مي شوند، مي بندند و آن را با يك قفل محكم بسته نگه مي دارند. معمولا جنس محافظ درب ورودي آپارتمان از فلز است. اين فلز را براي دوام بيش تر با رنگ هاي و مختلف از جمله رنگ هاي ضد زنگ مي پوشانند. ارتفاع اين سيستم برابر با ارتفاع درب ورودي و شايد كمي بيش تر است.

 

C:UsersentezarDesktopSliding-Glass-Doors.jpg

حفاظ درب ورودي آپارتمان

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۲۴:۱۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تمام AMP JS ها به صورت ناهمگام اجرا مي‌شوند.

طراحي سايت در مشهد جاوااسكريپت ميتواند هر قسمت از ورقه را تصحيح نمايد، و اين اقتدار را دارااست كه ساختار DOM را بلاك كرده و موجب تاخير در اكران كاغذ شود، هردوي اين دست اندركاران سبب ساز ميگردند بار گذاري ورقه نمايد شود. براي اين تضمين فرماييد جاوااسكريپت موجب تاخير در اكران ورقه نمي شود، AMP جاوااسكريپت ناهمگام را در اختيارتان قرار ميدهد.

صفحاتAMP دربرگيرنده هيچ تاليف كننده‌اي نيستند، در ازاي تمام خصوصيت‌هاي تعاملي برگه به وسيله موادسازنده كاستوم AMP اداره ميگردند. اين موادسازنده كاستومAMP مشتمل بر جاوااسكريپتند، البته آن ها خيلي با احتياط پباده سازي ميشوند تا تضمين شود كه موجب بروز نقص‌ در سعي نميشوند.

Amp جاوااسكريپت سوم فرد را در آي‌كادر‌ها انجام مي دهد البته نمي‌تواند اكران كاغذ را بلاك نمايد.

تمام منابع به طور استاتيك اندازه‌گذاري ميشوند.
تمام منابع فرنگي همانند تصاوير، آي‌قاب‌ها و تبليغ‌ها خودشان مي بايست اندازه HTMLشان را بگويند تا AMP اندازه هر عنصر را گزينش كرده و پيش از اينكه منابع برگه دانلود شوند جايگذاري را انجام دهد.AMP لي‌اوت كاغذ را فارغ از اينكه در انتظار دانلود شدن منابع بماند بار گذاري ميكند.

AMP اين توان را داراست كه document layout را از size layout جداگانه نمايد، فقط يك تقاضايHTTP براي layout كردن كل مدرك مجاز ميباشد. به‌اين دليلAMP با صرفه ميشود تا از layoutهاي لاكچري و محاسبات دوباره در بروزر خودداري به كار آيد. زمانيكه منابع برگه بارگذاري ميشود layoutديگري انجام نمي شود.

مكانيزم‌هاي توسعه و گسترش بازدارنده اكران نميشوند.
AMP به مكانيزم‌هاي توسعه و گسترش اين قابليت را نمي‌دهد كه اكران پيج را متوقف نمايد،AMP از توسعات براي عناصري همچون لايت‌جعبه‌ها و جاسازهاي فضاي اجتماعي پشتيباني مينمايد و در حاليكه اين‌ها به تقاضاهاي اضافهHTTP نياز دارا هستند. layout ورقه و اكران آن را متوقف نميكنند.

در شرايطي‌كه يك برگه از يك اسكريپت كاستوم استعمال نمايد بايستي به سيستمAMP بگويد كه در غايت دارنده يك تگ كاستوم ميباشد، آنگاه AMP تك ما يحتاج را توليد مي‌نمايد تا ورقه نمايد نشود. به عنوان مثال، درصورتي كه تگ AMP-IFRAME به AMP بگويد كه يك تگ AMP-IFRAME ميخواهد، AMP پيش از اينكه بداند چه چيزي در آن مشمول شده‌است باكس IFRAME را توليد مينمايد.

تمام جاوااسكريپت‌هاي سوم فرد بيرون يك مسير بحراني نگه داشته مي گردند.
جاوااسكريپت سوم فرد از بار گذاري هم زمان JS به كار گيري مي نمايد، اين عصر بار گذاري را آرام مينمايد. صفحاتAMP قابليت و امكان جاوااسكريپت سوم فرد را مهيا مي آورند، البته صرفا در آي‌قاب‌هاي باكس‌شني با انجام چنين كاري بارگذاري جاوااسكريپت اجراي كاغذ اصلي را متوقف نمي‌نمايد. حتي درصورتي كه جاوااسكريپت آي‌قاب باكس‌شني يكسري به حساب آوردن را مجددا انجام دهد آي‌كادر‌هاي كوچك دارنده DOM خيلي كوچكي مي‌باشند.

محاسبات دوباره در مقايسه استايل‌هاي محاسبات دوباره و layout براي كاغذ سريع‌خيس اجرا ميشوند.

مزاياي صفحه هاي پرسرعت تلفن همراه
AMP - مزاياي صفحه هاي پرسرعت

۱. بار گذاري بسيار سريع صفحه ها وبي كه يوزرها عاشقش مي باشند: سرعت درواقع خويش ورقه مرورگر تلفن همراه شماست. ساخت محتوا خوب هم داراي اهميت ميباشد، البته تا زمانيكه برگه شما در دسترس نباشد يوزرها آن‌ها‌را نمي‌خوانند.

اين مطالعه دريافته ميباشد كه يك تاخير يك ثانيه‌اي در بار گذاري بروز تلفن همراه نرخ تبديل را به اندازه 3.5 درصد و بازديد ورقه را به اندازه 9.4 درصد كاهش داده و نرخ پريدن را به اندازه 8.3 درصد ارتقاء مي دهد.

۲. بازديد زياد بروزر گوشي براي بازاريابان محتوا: گوگل آغاز به اكران نتيجه ها AMP در ليست‌هاي ارگانيك نموده است. شما ميتوانيد اين نتيجه ها را با نمادهاي سبز رنگ AMP شناسايي نمائيد.

بديهي ميباشد هرچه نتيجه ها شما گيراتر باشند كليك‌هاي بيشتري اخذ ميكنيد.

۳. بهبود رنكينگ موتور جستجوي تلفن همراه: ارتباط‌اي توانمند در بين سرعت وبسايت، ارتقا بازديد تارنما و نرخ تبديل موجود است. در‌حالتي كه يوزرها از يك وب سايت با بار گذاري سريع رضايت داشته باشند اضافه احتمال دارااست كه در يك ليست يا اين كه خريد يك جنس اشتراك داشته باشند.

۴. انعطاف‌پذيري و پشتيباني: طولاني تر اشخاص يك اينترنت‌وبسايت يا اين كه يك وبلاگ را راه و روش انداخته‌اند تا پول دربياورند و آنها را با شغل روزمره‌شان جايگزين نمايند.

با نگاه به ورژن‌هاي دسكتاپ و بروزر تلفن همراه از صفحه ها اينترنت مي‌قدرت به آساني سود گرفت كه چيزهاي متعددي مي توانند حواس مارا از اين قضايا پرت نمايند.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۸:۳۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

گويش پايتون سال هاست كه به وجود آمده ميباشد

طراحي سايت در مشهد
گويش پايتون سال هاست كه به وجود آمده ميباشد و يكسري ده سال زمان برد تا جامعه برنامه نويسي از آن سپاس نمايد. از اوايل سال ۲۰۱۰ استعمال از لهجه پايتون رونق گرفت و آخر و عاقبت در معيار محبوبيت از گويش هاي C، سي شارپ، جاوا و جاوا اسكريپت پيشي گرفت.

ولي اين مراحل تا كي ادامه خواهد يافت؟ چه وقتي گويش هاي ديگر جايگزين پايتون خواهند شد؟ آيا اين رخداد خواهد زمين خورد؟ حدس و گمان ها درباره ي مورخ انقضاي لهجه پايتون بسيار ميباشد. در‌اين نوشته‌علمي مي‌خواهم مزايايي كه سبب ارتقا محبوبيت پايتون گرديده اند را باز بيني كنم، از طرفي ديگر به نقاط ضعف اين لهجه نيز مي‌پردازيم، مشكلاتي كه ممكن ميباشد در آينده سبب ناكامي اين لهجه شود.

 

چيزهايي كه اينك پايتون را دوست داستني نموده است
برد پايتون را ميتوان در آمارهايي كه وبسايت StackOverflow ارائه داده ميباشد، روءيت كرد. اين آمار بر حسب تعداد تگ هايي ميباشد كه در پست ها بدين لهجه اشاره كرده اند. با اعتنا به اينكه وبسايت StackOverflow يك وبسايت پرسش و جواب پهناور در قضيه برنامه نويسي ميباشد، شاخص خير براي معين كردن واحد سنجش محبوبيت گويش هاست.

در حالي كه گويش R طي تعدادي سال اخير كندي در هم اكنون ارتقا محبوبيت ميباشد اكثري از گويش ها افت محبوبيت را تجربه مينمايند، البته درين در بين رويش پايتون فوق العاده بوده ميباشد. نسبتاًً ۱۴٪ از كل سوال ها StackOverflow با تيتر "پايتون" برچسب خورده اند و اين فرايند رو به ارتقا ميباشد. عارضه ها متعددي براي اين فرمان موجود است.

پايتون زباني ديرين ميباشد
پايتون از ده سال نود ميلادي ياور برنامه نويس ها بوده ميباشد. اين لهجه خير صرفا دوره متعددي را براي پرورش در دست داشته ميباشد، بلكه توانسته ميباشد درين بازه زماني جامعه بزرگي از برنامه نويس ها را حول خويش توده نمايد. بدين ترتيب در شرايطي‌كه در برنامه نويسي با پايتون مشكلي داريد به راحتي مي توانيد با يك جستجوي بي آلايش در گوگل اختلال خويش را حل نماييد. اشخاص متعددي مي‌باشند كه پيش از اين با نقص‌ شما رو به رو بوده اند، و چيزهاي مفيدي در زمينه ي اين لهجه در گوگل موجود هست.

اين گويش براي اشخاص مبتدي و تازه كار بسيار مطلوب ميباشد
با اعتنا به اينكه دوره متعددي از ارائه پايتون قبل ميباشد، برنامه نويس ها مجال متعددي براي تهيه و تنظيم فراگيري هاي گران بها داشته اند، از طرفي نحو پايتون نيز براي شعور بشر ها بسيار بي آلايش ميباشد. براي استارت، نيازي به انتخاب مدل داده وجود ندارد، شما صرفا متغير را اعلام مي‌كنيد؛ پايتون از مقاديري كه به كارگيري مي‌كنيد، دسته متغيري را كه در حالا به كارگيري از آن مي‌باشيد را معين مي كند.

اين يك نقطه مثبت براي اشخاص مبتدي و تازه كار ميباشد. در‌حالتي كه تا به حالا با گويش ++C برنامه نويسي كرده باشيد، مورد ها متعددي براي شما اتفاق افتاده ميباشد كه با تغيير تحول در جور داده ، برنامه شما كامپايل نمي شود. البته خب در پايتون تمامي چيز معمولي خيس ميباشد. چنانچه كدهاي لهجه پايتون و ++C را به در كنار هم قرار دهيد و آغاز به تلاوت فرماييد، خواهيد فهميد كه گويش پايتون چقدر بي آلايش خيس ميباشد.

 

 


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۳۴:۱۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

خوشبختانه jQuery اين پروسه پياده سازي ajax

البته, خوشبختانه jQuery اين پروسه پياده سازي ajax را دربين مرورگرها در دست گرفتن مي‌نمايد.

 

طراحي سايت در مشهد
جي كوئري يك‌سري متد معمولي مثل load(), $.get(), $.post() و .. را براي پياده سازي راحت ajax كه في مابين تمام مرورگرها عمل مي‌نمايد را ارايه داده ميباشد.

 


مسلما بخوانيد  بخش دوم معرفي متدهاي ايجكس در jQuery - متد $.post و $.get

نكته: درخواست هاي Ajax به وسيله كد جاوا اسكريپت شليك (اصطلاح trigger) ميگردند. كدهاي شما يك درخواست را به URL ارسال مي‌كنند و هنگامي كه درخواست (request) كامل شدن شد, يك تابع بازگشتي ميتواند براي مدير جواب (response) تمجيد شود. بدين ترتيب از‌آنجا كه درخواست غيرهمزمان (asynchronous) ميباشد, ساير كد تا‌زماني‌كه درخواست در درحال حاضر پردازش ميباشد, به اجراي خويش ادامه ميدهد.

 


 اين هم اكنون اي جكسي روي پلتفرم هاي متفاوت پياده سازي گرديده و گروه ابزارهاي مختلفي براي تسهيلي عمل برنامه نويس ها عرضه شده‌است تا تجربه شيرين تري از AJAX داشته باشند. برنامه نويس ها ASPNET در صورتيكه كه از ورژن دات نت .۱ به كار گيري مي‌كنند مي اقتدار از ماژولي AJAX.NET به كارگيري نمايند كه او‌لين پياده سازي دات نتي اي جكسي و مجاني ميباشد. مايكروسافت در ۲۰۰ASPNET اين فناوري را با اسم AJAXEXTENSION وارد پلتفرم نموده است كه هواداران ميتوانند يكراست سراغ آن بروند. براي پلتفرم جاوا نيز تعدادي پياده سازي متفاوت، اكثر زمان ها اپن سورسي، موجود است. از گزاره AJAXANYWHERE و AJAXTAGS مشاهده كنيد. همينطور يكسري پياده سازي مخصوصي PHP مي‌توانيد پيدا نمائيد. ماژول هاي CPANT و XAJAX از آن گزاره اند. ماژول CPAINT براي ASP نيز قابل به كارگيري ميباشد. يك سري ماژول ديگر هم مانند GENEXUS وجود دارا‌هستند كه مالتي پلتفرم ميباشند. براي هر كدام از پلتفرم هاي COLDFUSION PERL و PYTHON نيز دستكم يك پياده سازي داراي شهرت موجود هست.

 


تا قبل از اين در مقاله ها فراگيري Ajax در PHP , معرفي متدهاي ايجكس در jQuery  در دو بخش , متد $.ajax() در jQuery و كلي مقاله‌ها ديگر در تارنما نت پاراديس بطور بدون نقص ajax را يادگرفتن داديم.

 


پس به راحتي مي‌توانيد براي يادگيري اينكه ajax چه است و چطور ميگردد از آن در jQuery بهره مند شد را از پيوند مقاله‌ها بالا دنبال نمائيد.

 


 

 


اميدوارم در‌اين بخش فراگيري جي كوئري, از پيمايش هم نيا در جي كوئري غايت استعمال را برده باشيد.

 


هر سوالي داشتيد ، از نصيب نظرها ارسال فرمائيد . سريعا ، پاسخگوي سوال ها شما هستيم .

 


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۵:۳۰ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

مدير وبسايت به مشتريان ياري مي نمايد

طراحي سايت در مشهد

همينطور برگزاري كارخانه هاي آموزشي و تهيه و تنظيم فيلم در سوي فراگيري seo و مدير وبسايت به مشتريان ياري مي نمايد فرآيند تهيه و تنظيم و تكثير محتوا را به خير و خوبي فهم كرده و تمامي متن‌ها و تصاوير وبسايت را متناسب با اصول بهينه سازي
امنيت بالا و به روزرساني هميشگي در طراحي وب با وردپرسشايد بعضا از فعالان عرصه طراحي وب سايت وسيع ترين مشكل ساخت وب سايت با وردپرس را ضعف امنيتي و نفوذپذيري آن بدانند در حاليكه اين اعتقاد و باور به كلي نادرست ميباشد، گواه اين خطا تارنما هاي پربيننده و موفقي مانند فدراسيون واليبال كشور ايران، دكان زنجيره اي رفاه و اپليكيشن حسابداري هلو مي‌باشند كه مدام آيتم هاي جذابي براي هكرها بوده و هميشه در معرض خطر قرار دارا هستند البته هيچوقت در طي سالها كار با مشكلي دراين مورد مواجه نشده اند. به صورت معمول وبسايت هاي اينترنتي در سه سطح امنيتي شكننده مي باشند كه عبارتند از استفاده كننده، هسته و سرور.

1- امنيت وردپرس سمت استفاده كنندهاو‌لين جايي كه امنيت اهميت خواهد داشت مرتبط با خويش استفاده كننده يا اين كه مديريت تارنما ميباشد. چه بسيار مي‌باشند اشخاصي كه حساب آدرس اينترنتي يا اين كه شبكه‌هاي‌مردمي آنان هك ميگردد البته اين در معناي ضعف آن كانال يا اين كه حتي جي ميل وجود ندارد بلكه به جهت عدم رعايت نكات ايمني يا اين كه سر عبور آنان به شيوه لو‌رفته و يا اين كه از نخست راز عبوري بسيار معمولي و قابل حدس گزينش كرده اند.
معمول ترين عبارت هاي به عمل رفته براي راز عبور در سال ۲۰۱۶ مشتمل بر 123456، qwerty و 111111 ميباشند كه تمامي براي هكرها شناخته گرديده و قابل حدس مي باشند. جالبتر اينكه در‌حالتي كه اين ليست را به ۲۵ عبارت پر استفاده ارتقا دهيم نسبتاً در حدود ۵۰ درصد يوزرها شبكه‌هاي‌مردمي را پوشش مي‌دهد.


برچسب: طراحي سايت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۹:۵۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)