مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

سیستم های مدیریت پروژه مبتنی بر وب

یک سری
بار این سخن را شنیده اید، "زمان پول است"؟
برای صاحب و مالک کسب و فعالیت کوچکی که به آسانی نمی تواند دوران را هدر دهند، صحیح ترین سخن می باشد .

فناوری زمان های بی شماری را برای به حداکثر رساندن راندمان در عمل های تجاری شما ارائه می دهد و به همین برهان مقطع شما را صرفه جویی می کند . زمانی که کسب و عمل شما کارآیی عملیاتی دارد، به شما زمان بیشتری برای کسب و عمل شما می دهد و فروش را افزایش می دهد .

 طراحی سایت در مشهد

 

سیستم
های مدیریت پروژه مبتنی بر وب با دقت به ماهیت تلفن یار اکثری از کسب و شغل های آنلاین ، منطقی نمی‌باشد که فولدر ها و دفتر ها کاغذی را برای حفظ داده ها و لیست های انجام گردیده داشته باشید . صدها سیستم مدیریت پروژه مبتنی بر اینترنت وجود داراست که از هر لپ تاپ، تبلت یا این که دستگاه تلفن یار با اتصال به اینترنت قابل دسترسی هست .

شما می توانید سیستم های مدیر پروژه معمولی اینترنت را انتخاب فرمائید که به سادگی لیست هایی را برای خودتان تولید می فرمایید که می توانید هر جا که می خواهید به کار خود بپردازید .

به BrainDumpage دسترسی پیدا نمائید . سیستمی با تیم ای کامل از ابزارهای مدیریتی مثل تقویم، پروژه های سازمان یافته به وسیله مشتری، لیست هایی با چند کاربر برای دریافت وظایف و تعهدات، تایم شیت برای پیگیری مقطع صرف گردیده برای هر پروژه و یا این که هر مشتری، و حتی سیستم هایی که اذن می دهد راز عبور دسترسی برای هر مشتری برای مشاهده پیشرفت عمل داشته باشید .

Basecamp ایده آل برای طیف گسترده ای از ابزارهای رئیس پروژه اینترنت است، در شرای مشتریان و پروژه های چندگانه را در یک زمان رئیس فرمایید و در حالتی که اداره ها و اشخاص مختلفی بایستی به پروژه ها و لیست های کاردسترسی داشته باشند ؛ مطلوب عمل شماست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۰:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)