مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ترفندهای کاربردی و فوق العاده در طراحی سایت

کلیدی نمیباشد کسب و فعالیت شما چقدر کوچک و معمولی باشد، در هر صورت می بایست حضور آن در فضای اینترنت را نیز مهیا کنید . اما سوای دانش کدنویسی چگونه بایستی این فعالیت را انجام داد؟ با لیداوب همراه باشید .

احتمال دارد به این تاءمل کرده‌اید که عمل تولید وب‌ سایت خود را به یک کاربلد بسپارید و خودتان را مشغول مساله کدنویسی نکنید چون به هر حالا ما با علم کدنویسی به عالم نمی‌آییم و معمولا کسی را استخدام می‌کنیم تا این قبیل امور را با هزینه‌ای گزاف برایمان انجام دهد . خبر خوش این میباشد که، این روزها دیگر نیازی نیست برای ایجاد یک وب‌ تارنما آبرومند حتماً علم برنامه‌نویسی بدانید . هزاران ابزار ارزان و چه بسا بدون‌پول در سراسر وب وجود داراست که میتوانید با آنان شغل های متعددی انجام دهید .

طراحی سایت در مشهد
بخش اعظم بخوانید: ترفندهای
کاربردی و فوق العاده در طراحی سایت مقدمه باید بدانید که می خواهید وب‌ تارنما شما چه کاری برای کسب و کارتان انجام دهد . هنگامی ایده داشته باشید، شایسته ترین خدمات «خودت انجامش بده» در تمام طول مسیر به یاری شما خواهند آمد . همچنین، گزینه‌های مختلفی وجود دارااست تا وب‌ وب سایت خویش را با ابزارهای آنلاین دیگری مثل صفحه های فیسبوک، پروفایل‌های توییتر، کانال‌های یوتیوب و حساب‌های پی پال همگام سازی فرمایید . شاید باورتان نشود اما میتوانید با صرف یک‌سری ساعت وقت و به کارگیری از ابزارهایی که در این مطلب به شما معرفی می شود یک وب‌ تارنما ساده و در عین هم اکنون کار کشته برای کسب و فعالیت خود تولید فرمایید .

۱ .
Yola ساخت
وب سایت
ابزار Yola به شما امداد می‌کند تا با انتخاب یک قالب و پر کردن چندین فرم ساده، یک وب‌ سایت عادی ایجاد نمائید . وقتی قالب اولیه آماده شد می‌توانید با ابزار ویرایش آن را به شکل دلخواه خویش تبدیل کنید . Yola گزینه‌هایی دارد که به شما امداد می‌نماید خدمات مختلفی را در وب‌ سایت خود تعبیه کنید نظیر Google Maps و پی پال، Flicker برای اشتراک عکس و Picnik برای ویرایش تصاویر .

ابزار ساخت وب‌ سایت و نشانی Yola .com رایگان میباشند اما برای به کار گیری از ویژگی‌های بهتر، قالب‌های زیباتر و امکان استعمال از اسم دومین خود بر روی وب‌ سایت، باید بسته‌ی Yola Silver را خریداری فرمایید و سالانه ۱۰۰ دلار بابت آن بپردازید . اگر به دنبال وب‌ سایتی حرفه‌ای و در عین هم اکنون بی آلایش و با قیمتی معقول می‌گردید، Yola بهترین گزینه برای شما است .

۲ .
Jimdo ساخت
اینترنت سایت
نسخه بدون پول Jimdo کلیه آنچه که از یک وب‌ تارنما آبرومند و قابل اعتنا توقع دارید را در اختیارتان قرار می دهد . ما توصیه می کنیم برای استعمال از ویژگی‌های جالب شغلی نظیر ایجاد روزنامه برای نگهداری رابطه با مشتریان، آمار بازدید از سایت، باشگاه مشتریان و غیره، ورژن بدون‌پول خویش را ارتقاء دهید . در ورژن بدون پول Jimdo، ویژگی‌های نخستین و آدرس jimdo .com بدون‌پول میباشند البته در ورژن Jimdo Pro، بابت هر ماه ۵ دلار حق عضویت پرداخت می کنید . ورژن Jimdo Business بابت هر ماه ۱۵ دلار اخذ کرده و دربرگیرنده ظرفیت نامحدود ذخیره داده ها و فروش آنلاین، دو نام دامنه و طراحی‌های اختصاصی وب‌ سایت‌های کسب و عمل می باشد . معمولا نسخه‌های بدون پول ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای در اختیار استفاده کننده قرار نمی‌دهند ولی در قضیه Jimdo اینطور نمیباشد بلکه ابزارهای عالی و قالب‌های زیبایی برای استفاده کننده فراهم شده تا با پاره ای سعی بتواند وب‌ سایتی با ظواهر خوب و اختصاصی به فرد ساخت کند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۵:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)