مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نکات مهم در مورد طراحی سایت

6 .آزمایش
و تست ها را به رخ مداد انجام دهید در صورتیکه بخواهید تمام بخش ها و واحدهای عمل را به چهره غیروابسته و دستی آزمایش فرمایید وقت زیادی از شما گرفته خواهد شد و این به هیچ وجه عالی نیست! آزمایش ها را می توانید به صورت مداد انجام دهید تا در مدت کارتان صرفه جویی کرده باشید .

طراحی سایت در مشهد

دقت نمائید که در کار طراحی سایت، برهه زمانی مضاعف مهم است! در اکثر مواقع طراحان مدت مشخصی را برای اتمام فعالیت در نظر گرفته و وعده داده اند و همین قضیه ادله اهمیت بالای مدت در کار هست .

7 .شماره
گوشی تلفن های فعال در سایتتان و در بخش تماس با ما و یا اطلاعات تماس، از شماره گوشی تلفن های معتبر و فعال استعمال نمائید . امکان برقراری تماس تلفنی برروی اعتبار وبسایت شما تاثیر مثبت متعددی خواهد گذاشت . همچنین کاربران با برقراری تماس، نیازها و سوالهای مهمی که می بایست به دقت جواب داده شوند را از شما و از روش تلفن خواهند پرسید .

8 .رنگ
ها در گزینش رنگ ها اعتنا نمائید . رنگ ها می توانند سرنوشت تارنما و کسب و کارتان را عوض کنند! با اعتنا به مسئله وبسایت و همینطور مخاطبانی که دارید، از رنگ های مناسب استفاده نمائید . رنگ ها تاثیر روحی و خیالی بر یوزرها خواهند گذاشت، پس برای وبسایت و برای هر کدام از بخش ها، دکمه ها، آیکون ها و … رنگ مناسب و جذابی تعیین نمایید .

9 .از
میانبر استعمال کنید برای آسانی و تسریع فعالیت از رویه های میانبر به کارگیری نمائید . در کار پباده سازی وبسایت میانبرهای زیادی وجود دارند که به صلاح دید خودتان و در مواقع لزوم و قابلیت از این میانبرها برای آسانی و پرسرعت شدن کار می توانید از آنها استفاده نمائید .

10 .محتوا
محتوا اصلی ترین و حساس ترین موردیست که در یک وب سایت بایستی وجود داشته باشد چرا که کاربران به دنبال محتوا به تارنما شما می آیند . محفظه ارائه ی محتوا و مدل محتوا و روش ی ارائه ی آن را به خوبی بسازید و در نهایت با ساخت محتوای با کیفیت تیر را به انگیزه بزنید .

11 .از
راه های مناسب برای سئو به کار گیری کنید 20
نکته مهم در طراحی و برنامه نویسی سایت برنامه نویسان وب می دانند و بایستی خاطره بگیرند که اصول و قواعد سئو را رعایت نمایند تا تمام صفحات سایت آن ها ترافیک را جذب نمایند و در موتورهای کاوش سکو ی مناسبی به دست آورند . اصول سئو در راستای رضایت یوزرها و بازدید کنندگان هست و با رعایت آن ها رضایت یوزرها را هم افزایش خواهیم بخشید .

برای یادگیری اصول سئو و مطالعه ی عمده در این زمینه می توانید از برگه ی آموزش سئو دیدن فرمایید .

12 .تصاویر
با کیفیت مدام از تصاویر با کیفیت و دیدنی استفاده فرمائید . تصاویر در کنار متن ها می توانند نقش مکمل را بازی نمایند و تاثیرگذاری یک متن را تا یکسری برابر افزایش دهند . همچنین از آن ها می بضاعت و توان به عنوان محتوای دارای اهمیت نیز به کار گیری کرد . گهگاه یک تصویر در کمتر از 10 ثانیه می تواند معنی یک سری پاراگراف را ابلاغ کند . اینفورگرافی ها از بهترین مثال های استعمال از تصاویر در سایت ها می باشند .

13 .برای
اجرا و ارائه ی فعالیت شتاب نکنید! هنگامی که طراحی سایتتان به نقطه پایان رسید و آن را به چهره آزمایشی برای خودتان اجرا کردید، آن را به طور بدون نقص ارزیابی و تمام بخش ها را ذیل و رو نمایید . هر نقطه ضعفی که به چشمتان آمد را برطرف نمائید و هر قسمتی که جای بهبود و ترقی دارد را افزایش دهید . همت نمائید تا شایسته ترین کیفیت ممکن را برای شروع مسئله به کارگیری قرار دهید .

14 .امنیت
وبسایت 20
نکته کلیدی در پباده سازی و برنامه نویسی سایت امنیت سایت شما قبلی از آن که وبسایت را اجرا و ارائه فرمایید باید ساخت و تضمین گردیده باشد . کدنویسی اصولی، به کار گیری از ابزارهای امنیتی و همینطور برخورداری از سیستم میزبانی (هاست) مناسب و امن می توانند در کنار هم امنیت سایت شما را تضمین نمایند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۸:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)