مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ویژگی های یک سایت خوب

برای
ساخت یک وب سایت خوب نکات بخش اعظمی را می بایست در حیث گرفت،اما اصولا یک سایت عالی چه سایتی هست و چه خصوصیاتی دارد؟ یک وب سایت عالی علاوه بر ظواهر دیدنی و گیرا می بایست تمام نکات سئو و نگارش و محتوای یونیک را دارا باشد .

طراحی سایت در مشهد

1-
دارنده مطالب مفید،کاربردی و یونیک باشد (تولید محتوا)
محتوای
خوب-تولید محتوای خوب-ویژگی یک وب سایت خوب در هر مسئله ای که کار می کنید سعی نمائید همیشه مطالب جایگاه یک،جدید و موثر به مخاطبان خود ارائه دهید .درصورتی که مثلا در موضوع دکوراسیون داخلی فعایت دارید تلاش کنید مطالبی قرار دهید که دارای ارتباط با موضوع شما باشد و برای استفاده کننده جالب به حیث بیاید ،مطالب را کپی نکنید و با پاره ای خلاقیت مقاله یونیک و تازه تولید فرمایید .
در اخلاق و رفتار مطالبتان بسیار لبه نروید و دوچندان از مشاجره دارای اهمیت بیرون نشوید تا صبر خواننده و کاربرانتان سر نرود . کارایی کنید به ساخت محتوا ارجعیت دهید ،برگ موفق شما نسبت به رقبایتان ایجاد محتوای خلاقانه است .

2- جذابیت بصری سایت خویش را افزایش دهید .
(کاربر پسند بودن)

یک عدد دیگر از خصوصیت های یک سایت عالی زیبایی و جذابیت بصری آن می باشد،برای جذب یه استفاده کننده به تارنما خودتان کمتر از یک دقیقه وقت دارید ، این نکته خویش نشان گر اهمیت فوق العاده جذابیت بصری وب سایت شماست . سعی نمایید از رنگهای متنوع و گیرا برای قشنگ خیس شدن و زنده تر شدن سایتتان استفاده نمایید ، گشوده نیز تاکیید می‌کنم که نیازی به زیاده روی نمی باشد .
فقط لازم می باشد به گوشه ای از متنهای مطالبتان رنگ و لعاب دهید و در آنان از تصاویر جالب و دارای ربط به کار گیری نمائید . در کل تارنما را از وضعیت بی روح بودن خارج نمائید .کارایی نمائید از تصاویر و ویدیو های خلاقانه و آموزشی به کارگیری کنید .

3-
سرعت بارگذاری و بالا وارد شدن سایت
شاید بارها با سایتهایی مواجه شدید که فراوان کند بارگذاری می شوند ، این سایت ها میزان قابل توجهی از کاربران خویش را در همان آغاز از دست می دهند زیرا این روزها کسی حوصله حوصله کردن برای بارگذاری یک وب سایت را ندارد و این که رقبای شما در کمین مخاطبان شما هم قرار دارند . در شرای نتوانید مخاطبان ورودی وب سایت خود را راضی نگه دارید گزینه های زیادی در گوگل در اختیار استفاده کننده وجود دارااست ،پس لزوما مخاطب شما به وبسایت شما دارای مسئولیت نمیباشد زیرا شما نتوانستید آن نوع که باشد آنرا راضی نگه دارید .

کارایی فرمائید همواره سرعت بارگذاری وب سایت خود را چک کنید ، برای این دستور از وبسایت gtmetrix به کارگیری فرمایید تا خطاها افت سرعت خویش را رفع نمایید .

4-
اعتبار سنجی و پشتیبانی سایت

طراحی
تارنما ارزان
در صورتیکه در مسئله خرید و فروش محصولی در وبسایتتان عمل می‌کنید یا این که فروشگاه اینترنتی دارید عملکرد کنید اعتماد مخاطب خویش را جلب نمائید تا نسبت به خرید آن فرآورده تردید نکند .

از علامت اعتماد الکترونیک و ثبت سایتتان در ستاد هدایت به کار گیری فرمایید .
آدرس دفتر و محل عمل خویش را برای مخاطبان درج کنید .
از شماره اثبات برای رابطه یوزرها خویش به کار گیری نمایید .
گوشه ای را به عنوان سوال و پاسخ کاربران در حیث بگیرید نظیر فروم .
از ماژول های رابطه آنلاین در تارنما خود به کارگیری کنید تا هر برهه زمانی یوزرها نیاز به ارشاد و پشتیبانی داشتند در دسترس باشید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)