مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وجه تمایز وب سایت (Website) و برنامه تحت وب (Web Application) و نمونه های معروف آن

وب سایت و اینترنت اپلیکیشن ۲ معنا نزدیک به هم هستن با این تمایز که در جزئیات کاربردی متفاوتند .نرم افزار یه قابل انعطاف افزار کاربردی برای تحلیل داده هایی است که برای تجارت شما حتمی است . از دیدگاه زیادی از مدیران لحاظ تمایز فی مابین این ۲ خیلی کم و نزدیک به هم می‌باشد درحال حاضر انکه نیاز شما به کدام یه عمده مسئله لحاظ هست .

طراحی سایت در مشهد

وب
سایت معمولا وب وبسایت به یه برنامه کاربردی گفته میشه که در اینترنت بیان می شود و به نشر یه خبر یا یه مقاله و یا این که بیان توضیحات در زمینه یه خدمت می پردازد . تاکید اینترنت سایت بر محتوا میباشد .

وب
نرم افزار (برنامه تحت وب) یه اینترنت نرم افزار ارتباط با مشتری باتوجه به خصوصیت هایی که در اثر تعامل با یوزر دریافت کنه، اطلاعات رو پردازش میکنه و مطلبی رو به یوزر سناریو میده که مسئله نیاز اون یوزر می‌باشد و به سلیقه، سن، قدرت مالی و جنسیت وی خیلی نزدیک می‌باشد و این مطلب متعدد با مطلبی است که به یه یوزر دیگه نمایش میده .وب اپلیکیشن بر کار و تعامل توکل داره .به عبارتی به برنامه ای اطلاق می‌شود که ذیل بستر شبکه مخصوصآ خدمت اینترنت کانال عمل می‌نماید یعنی برنامه ذیل کانال می تواند بصورت نیز بازه تحت یه بستر دیگه نیز کارکند و برای نمونه بتونه رابط های ذیل دسکتاپ داشته باشه .به عبارت بهتر اگه برنامه ای پایین سرویس اینترنت شبکه رابط داشته باشه یه برنامه پایین اینترنت می باشد .

نمونه
هایی از وب وبسایت (Website) و برنامه زیر اینترنت (Web Application) برای نمونه Wikipedia یه اینترنت تارنما می‌باشد در حالی که Gmail یه برنامه زیر اینترنت (web application) میباشد .

یه نمونه دیگه، یه پزشک معالج یه وب تارنما داره و یه محرمانه اطلاعات رو از یوزر تصاحب کردن میکنه و سپس یه محرمانه خدمات رو به اونها ابلاغ میدهد .برای مثال پس از ثبت اسم یوزر در سایت، یوزر میتونه سوال های پزشکی خودش رو بپرسد و دکتر به اونها جواب بده . پس از تایمی پزشک معالج اطلاعاتی از بیماران و یوزر ها وبسایت خویش داره، که میتونه با طراحی یه اینترنت نرم افزار به تجزیه و تحلیل آماری این داده ها بپردازد و باتوجه به سن و جنسیت و وضعیت مکانی زندگی بیماران و مسائلی که برای اونها چهره داده و در تارنما سوال کرده اند، به آشنایی بیماری و رویه های معالجه بهینه خیس برسه ویا این‌که اتفاق افتاد دلایل دیگه رو پیشین بینی کرده و به مریض اطلاع بدهد و یا این که اینکه با توجه به مساله بیمار ارشادوراهنمایی های ظریف تری رو ابلاغ کنه .


طراحی وبسایت چقدر هزینه دارد؟ از مثال های خیلی قدرتمند اینترنت اپلیکیشن میشه به webmaster گوگل اشاره کرد که داده ها خیلی ریز و متعدد رو از سایت توده آوری می کنه، و پس از کنار نیز گذاشتن اونها و تجزیه آنالیز اونها داده ها خیلی با قیمت و قدرتمندی رو به مدیران تارنما ها بیان میده . که مدیران تارنما ها با مطالعه این اطلاعات و نمودار ها، استقبال از سایت، صفحه ها پربازدید، عبارت های کلیدی، حالت مکانی مراجعین و … رو متوجه گردیده و از اونها به کار گیری می کنه و با منفعت گیری از این اطلاعات درآمد های بیشتری رو اخذ می کنه .

در عرصه تجارت دیجیتال بکار بردن اینترنت وبسایت و اینترنت نرم افزار به طور هم‌زمان نیازی هست که به وضوح حس می شود و شرکت هایی که خواستار بهبود همت تجارت خویش هستن این نیاز رو خیلی حس میکنن .

اگه شما نیز به این سود رسیده اید که تجارتتان برای پیشرفت نیاز به طراحی وبسایت و طراحی اپلیکشن داره ایلیانا مفتخر می‌باشد که میتونه در این عرصه امداد شایان توجهی به تجارت شما عرضه داره . به این منظور میتونین با ما تماس بگیرید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۵:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)