مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تعریف لهجه ASP:

تعریف
لهجه ASP: ASP مخفف Active Server Pages می باشد و یک بستر ویژه توسعه و گسترش اینترنت می‌باشد . این پلتفرم متعلق به کمپانی ماکروسافت می باشد .
ای اس پی (ASP) یک کاغذ HTML هست که دربرگیرنده یک یا این که یک سری اسکریپت می باشد .قبل از این که برگه برای کاربر load شود کاغذ ASP در سرور اینترنت ماکروسافت پردازش می شود .
در واقع ASP یک تکنولوژی ویژه گسترش اینترنت می باشد،که قابلیت و امکان اجرای اسکریپت های یک برگه وب را از نحوه یک خدمت دهنده فراهم می نماید . ASP یکی از پارامترهای سرور داده ها وب ماکروسافت می باشد . به سرور اطلاعات اینترنت ماکروسافت در اصطلاح IIS (internet information server) می گویند .

طراحی سایت در مشهد

نحوه
تولید فولدر ASP : برای ساخت فایل ای اس پی می توانایی یک اسکریپت(script) نوشته شده در VBscript یا این که javascript، را به یک پوشه HTML بیشتر کرد و یا این که میتوان از برنامه (ActiveX Data Objects)ADOs به کارگیری کرد . و باید پوشه را با پسوند .asp
ذخیره نمود
ASP .net
چیست؟چه تفاوتی با ASP دارد؟ ASP .net نسل جدید ASP می باشد .ASP .net نسبت به ASP کلاسیک سریعتر می‌باشد .فولدر های آن دارای پسوند .aspx هستند .
هم چنین asp .net از زبان های .net نظیر C# به کارگیری می کنددر حالیکه asp از VBscript و Jscript به کار گیری می کند .
یکی
دیگر از تفادوت های آنها در این هست که ای اس پی دات نت،یک زبان کاملا شی گرا (object oriented)می باشد اما ای اس پی تقریبا به شی گرایی نزدیک است طراحی وبسایت با asp .net
: طراحی وب سایت با این فریم ورک مزایا و معایبی دارد .از حیث هزینه نسبت به php هزینه بالاتری داراست .ولی در حالتی که پروژه بزرگی دارید که قصد افزایش آن را دارید شایسته ترین آیتم استعمال از پلتفرم می باشد .تعداد خطوط کدی که با asp .net متن می شود نسبت به php فراتر میباشد .برای همین مقطع بیشت تری از برنامه نویس می گیرد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۵:۵۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)