مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وب وبسایت داینامیک با برنامه نویسی اختصاصی

وب وبسایت های داینمیک بر شالوده 2 راه و روش صحیح می شوند، یک عدد به کار گیری از CMS های اماده و دیگری تالیف برنامه به صورت جداگانه و مخصوص به شخص .

طراحی سایت در مشهد

اینترنت
وب سایت داینامیک با CMS های اماده
در شیوه نخستین CMS به صورتی که درخواست کننده می خواهد تغییر داده می شود . حجم برنامه نویسی این روش زیاد کمتر بوده و در نتیجه بها آن هم کمتر خواهد شد . طرف داران این راه و روش CMS اماده در اکنون حاضر فراوان زیاد می باشند .

وب
وبسایت داینامیک با برنامه نویسی اختصاصی
در این راه و روش کل برنامه نویسی اینترنت تارنما از اول تا اخر متن می شود . برهه زمانی صرف شده اکثر و در سود هزینه وب وب سایت بالا خیس می رود . زیرا عمل بیشتری روی وب وبسایت انجام گردیده و همگی نصیب های اینترنت وب سایت بر اساس ذوق و سلیقه و خواست صاحب و مالک اینترنت سایت متن و برنامه ریزی می گردد . همگی قسمت ها مثل تولید بانک اطلاعاتی، صفحه ها مربوط به بیشتر کردن اطلاعات، حذف اطلاعات، دستکاری اطلاعات، امکانات جستجو و … .

کمپانی ها و اداره های دارای اعتبار و بلندمرتبه معمولا از این راه استفاده می کنند و هزینه های زیاد بالایی نیز برای این عمل ثبت می کنند .

دامین
, هاست و لهجه برنامه نویسی و تکنولوژی های آن اگر وب وبسایت دارید و می خواهید آن را افزایش دهید و یا می خواهید کسب و کار خویش را ابتدا فرمائید گذشته این که وب سایتی را توصیه دهید . بایستی اطلاعات کاملی از دامین یا دامنه ،هاست، لهجه برنامه نویسی و تکنولوژهای که در ان به کار گیری می شود کسب نمایید . هر دسته بازاریابی نیاز به یک وب سایت بدون ایراد دارد،وب تارنما شما رفلکس کیفیت فعالیت شما و مدل سرویس ها شما است،اگر در آینده مجبور به پباده سازی مجدد وب سایت خویش شوید خسارات وارده غیر قابل اجتناب هست .چک کلیه این موارد نیاز به مشاوره دارااست تا گزینش کاملا صحت داشته باشید .

دامین
, هاست و گویش برنامه نویسی و تکنولوژی های آن دامین
در پباده سازی و ساخت یک وب وبسایت هر جا با نام دامنه یا این که دامین ( Domain ) برخورد کردید خواسته همان آدرس اینترنت وبسایت است . به طور مثال دامین ما www .nikan .com هست و یا این که دامنه یاهو yahoo .com میباشد . دامین ها نشان دهنده نام تجاری، گونه کارو فعالیت و یا موقیعت جغرافیایی شما است . نام دامنه با اعتنا به اهمیتی که در کسب و عمل دارد و ذهنیتی که از شما در ذهن بازدیدکنندگان بجا می گذارد از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد . به هم پا نام دامنه IP به وب سایت شما تخصیص می یابد که این دو مضمون‌ یکسانی وارد می کنند . پس براین اساس که با معلوم بودن IP یا نام دامنه، دیگری نیزقابل تشخیص می‌باشد . بایستی ذکر کرد که هیچ دو IP را نمی توانایی پیدا کرد که مانند یکدیگر باشند . پس به این ترتیب اینترنت سایت شما، با وجود داشتن در صورت داشتن یک IP می تواند از دربین هزاران اینترنت وبسایت اینترنتی دیگر در اینترنت، پیدا شود .


هاست
بایستی به این نکته دقت داشت که فقط داشتن یک دامین و یا دامنه به تنهایی برای برای اینترنت وبسایت شما کافی نیست . چرا که دامنه فقط نشانی IP و نام دامنه شما را تعیین میکند . در صورتی که شما برای آنکه یک وب سایت داشته باشید، علاوه بر دامنه به یک اطراف برای ذخیره سازی اطلاعات نیاز دارید . به این محیط اصطلاحاً هاست (میزبان) گفته می‌گردد .هاست و یا این که میزبان به سرور، یا این که کامپیوتری که بضاعت ذخیره و مراقبت فایل های و داده ها اینترنت سایت را داشته باشد گفته می شود . این فولدر ها دربرگیرنده صفحه های اینترنت ، عکس ها، فایله ای CSS، جاوا اسکریپت و یا این که هر گونه فولدر دیگری می باشند .

دامین
, هاست و زبان برنامه نویسی و تکنولوژی های آن گویش
برنامه نویسی و تکنولوژهای آن دنیای روز جاری ، دنیای کسب و فعالیت و به اصطلاح بیزینس است . به ویژه اشخاصی که به طور رشته ای در حوزه کامپیوتر درگیر به کار می باشند ، برنامه نویسی کامپیوتر از پاراگراف مهارت ها و مشاغلی میباشد که تخصص در آن می تواند آتی شغلی شما را تضمین نماید . ده ها گویش برنامه نویسی دردنیای کامپیوتر وجود دارد که هر کدام طرفداران یگانه خود را دارااست . گویش های برنامه نویسی زیادی وجود دارا هستند که مدیران پروژه های گوناگون بر مبنا نیاز قابل انعطاف افزار و امکاناتی خود می توانند زبان قضیه حیث را برای گسترش نرم افزار انتخاب می نمایند . کلیدی ترین لهجه های برتر و اول دنیای برنامه نویسی شامل:, JAVA SCRIPT HTML و CSS,PHP, JAVA,C# ,C++,C , و . . . .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)