مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ویدئوهای پس قضیه سایت ما

ویدئوهای
پس قضیه سایت ما این مورد را در سال ۲۰۱۵ نیز مطرح کردیم . با این حال به دلیل این که اصول پباده سازی وب سایت در دوره حاضر بخش اعظم به سمت سایت هایی که از ویدئو استفاده می‌نمایند می رود، می بضاعت و توان توقع داشت که این موضوع را بخش اعظم در نصیب های بنر و درون محتواها ببینیم . که باز هم از به کار گیری از آن یکی از اصول پباده سازی سایت به شمار می آید .

طراحی سایت در مشهد

nmc-spotlight2016-pinehurst

SVG
Masking در بیشترین و کمترین دما سطح ایجاد یک صورت یا این که لبه منحصربه‌فرد به شخص در پباده سازی وبسایت به کمک ماسک SVG آسان می باشد . توقع داریم همین سال شاهد طراحی هایی با کناره های خمیده و گوشه دار بیشتر در ﺳﺎﺧﺖ اینترنت ﺳﺎﯾﺖ همپا با انواع گوناگون ساخت شده در لایه بندی ها باشیم .

nmc-2017designtrends-stripe

nmc-2017designtrends-dspolitical
Subtle
Animation برای ادراک خوبتر این مدل برنامه کودکان به لینک و پیوند روبرو مراجعه فرمائید https://optimo .com/collection همین سال ما می توانیم شاهد این باشیم که در اصول طراحی سایت، برنامه کودکان های ظریف و اما قابل لمس به اکثر وبسایت ها و بویژه به اجزای طراحی که هنگامی از هیچ انیمیشنی استفاده نمیکردند٬ اضافه شوند . مثل آیکون ها، اعداد، اخطارها و افکت هایی که با اسکرول موشواره استفاده کننده فعال می شوند .

nmc-2017designtrends-amazon

nmc-2017designtrends-agf
رجوع و برگشت
جزئیات قابل لمس و متنی با روی عمل داخل شدن رابط کاربری (UI) تخت، برای مدتی همه چیز در طراحی سایت راحت به نظر می رسید . در همت برای نمایان شدن بیشتر، احتمالا شاهد طراحی وبسایت های بیشتری خواهیم بود که به سبک نوشتاری برمیگردند . ما قبلاً به الگوهای Hero (الگوهای گالری SVG) علاقه مند بودیم . همچنین شاهد این خوا‌هیم بود که اجزای قابل لمس بیشتری مانند بافت های جوهری و نقاشی، حاشیه های کاغذی و اجزای طراحی شده با دست، به اصول پباده سازی تارنما ها اضافه شوند .

nmc-2017designtrends-wehw


nmc-2017designtrends-sundaybreakfastrescue
اضافه کردن
گرادیان ولی نه آن گرادیان های تند و افراطی که برای چشم آدم خسته کننده بود و در عصر طراحی اسکیومورفیک مشاهده می کردیم . گرادیان های رشته ای را در پالت های مونوکروماتیک تصور نمایید که فقط عمق و پانچ کوچکی به طراحی وب سایت تخت بیش تر می کنند .

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)