مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

به کار گیری از عکس در اینترنت تارنما

به کار گیری
از عکس در اینترنت تارنما های املاک عکس اهمیت متعددی در ساخت شم در اینترنت تارنما دارد . اهمیت عکس آنقدر فراوان میباشد که می توانایی پول متعددی را صرف آن کرد . عکس ها می توانند شم و تون وبسایت شما را معین نمایند . برای فردی سازی، خوبتر از عکس فریم خویش در کاغذ حیاتی به کارگیری نمایید . عکس شما بایستی از دیدگاه مشتریان باشد تا بتوانند به عبارتی حس را به خانه(محصول شما) پیدا نمایند .

طراحی سایت در مشهد
نکات
در قضیه عکس: • عکس هایی را تعیین نمائید که با رنگ های وبسایت شما، منطبق دارد .
• یک تم بسازید . افراد، ساختمان ها، دکورا سیون داخلی، نمای خارجی، و مشتریان راضی خویش را در ان قرار دهید .
• از نقطه دیدهای متعدد استعمال کرده تا بتوانید، خود را جای مشتری احتمالی قرار دهید .

انتقال به سمت به کارگیری از موبایل و الگوریتم نو گوگل که وب تارنما های غیر قابل اجرا در گوشی را تغییر تحول می دهد، منجر شده میباشد تا تاکسی ها و کمپانی ها، استراتژیهای وب سایت خویش را دوباره چک کنند .
چه مراحلی برای به روز رسانی وب سایت شما الزامی است؟
پباده سازی
وب تارنما های موبایل املاک پباده سازی
اینترنت وب سایت های تلفن همراه املاک آیا
یک رویه حل برای طراحی وجود دارد؟ اینترنت وبسایت شما، خط اولیه فروش اینترنتی شما محسوب می شود .
آیا با تارنما بنگاه، روبرو شده که تنها در بخش ها خاصی فعالیت می کنند؟ بخش اعظمی از اینترنت وب سایت های بنگاه املاک، داده ها تماس کامل را قرار نمیدهند . شما اینکار را نکنید . داده ها بدون نقص تماس، دربرگیرنده شماره تلفن، ایمیل، آدرس شرکت می بایست در کناره سمت راست و زیر هر ورقه در وبسایت قرار داده شود .

کمی
در زمینه مثلث طلایی گوگل در صورتیکه می خواهید اینترنت وب سایت دیرین خود را نگه دارید ، زیاد اساسی هست که به مثلث طلایی گوگل اعتنا کنید . تحقیقات بخش اعظمی نشان داده هست که مثلث طلایی گوگل، می تواند لحاظ یوزرها زیادی را به خویش جلب نماید .
اول، کاربران به کناره بالا و سمت چپ وب وبسایت دقت متعددی دارا‌هستند . دوم، چشم، فقط توانائی کپی نیمی از صفحه را دارد . شکل کلی نسخه برداری دیده نظیر مثلث میباشد . به عبارت دیگر، در صورتیکه شما یک مثلث را با محور کناره بالا و چپ صفحه رسم کنید، نقطه تمرکز کاربران( مثلث طلایی گوگل ) را پیدا کرده اید .
همینطور پژوهش ها نشان داده میباشد که یوزرها صفحه ها را با الگوی F اسکن می کنند . به عبارت دیگر، آن ها از بیشینه و کمینه دما نقطه کاغذ استارت می نمایند و به سمت ذیل ادامه و آنگاه به انتهای تحت و سمت چپ صفحه جهت دهی می شوند .
وب وبسایت خویش را تحلیل کنید . آیا تصویر در بخش بالا و چپ ورقه قرار دارد؟ آیا این عکس نسبت به باقی قسمت های کاغذ متمایز است؟ درصورتی که اینگونه است، عکس را حذف کرده و اطلاعات تماس را به جای آن قرار دهید .
همین طور شما می توانید در این دور و اطراف با ارزش برای داده ها بخش اعظم هم به کار گیری فرمایید . این اطلاعات باید، همان مواقعی باشند که کاربران بیشتر نیاز دارا‌هستند . تحقیقات نشان داده است، بازدید کنند گان ، سه برهان با اهمیت برای بازدید تارنما املاک دارا‌هستند . کاربران می خواهند بدانند، چه منزل ای برای فروش جانور است، قیمت خانه ان ها چقدر است، و چه اطلاعاتی در مورد بازار پخش گردیده است؟ اینترنت سایت شما باید همین داده ها را در اختیار کار بر قرار دهد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)