مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اینترنت وب سایت

در‌صورتی‌که
تازه فعالیت میباشید و می خواهید یک اینترنت وب سایت راه اندازی نمایید عالی جایی آمده اید !!!
نکاتی را می بایست گذشته از روش اندازی اینترنت وب سایت بدانید تا نیز سودجویان راز شما کلاه نگذارند و هم اینکه اصلا بدانید سایت بدر شما میخورد یا خیر . فرق نمی نماید که شما چه گونه سایتی می‌خواهید راه و روش اندازی نمائید بزرگترین نکته این می‌باشد که شما می بایست خودتان تمام کارهای وب سایت را از صفر شروع نمائید . راه و روش اندازی وبسایت فراوان آسان هست و نیاز به هیچ علم فنی ندارد . در حالتی که خودتان وبسایت را شیوه اندازی نکنید باعث می‌شود که مدام محتاج بقیه افراد باشید و حتی نتوانید سایت خویش را صحیح و اصولی سازمان کنید و به همین برهان اینکار را به زودی کنار خواهید گذاشت .

طراحی سایت در مشهد

نکات
مهم ۱
– طراحی تارنما و شیوه اندازی را چه کنیم ؟
تقریبا میشود گفت که پباده سازی تارنما از میان رفته است و مدیریت محتوای فراهم مانند : وردپرس و جوملا جای آنان را گرفته اند که به آسانی و مجانی قابل دانلود و نصب می باشند . همه آنان پارسی سازی شده اند و مشکلی از این حیث وجود ندارد .

پباده سازی وبسایت تنها برای اینترنت وب سایت های والا که نمیتوان با رئیس محتوای مهیا و قالب های فراهم آن‌ها را راه و روش اندازی کرد سفارش می‌گردد . این را بدانید با صرف هزینه های زیاد دوچندان نیز تقریبا هیچ کس برای شما یک اینترنت سایت را از صفر نمی نویسد و پباده سازی نمی نماید . در شرای هم پباده سازی کند تلاش و امنیت خیر و خوبی ندارد .

۲
– هزینه روش اندازی اینترنت سایت چقدر می‌باشد ؟
حدود
۲۰۰ هزار تومن سالیانه
۳
– شما برای رویه اندازی نخستین یک وب تارنما به موردها زیر احتیاج دارید :
دامنه : ۶۰۰۰ تومن یا این که ۱۰ دلار . ولی برای دامنه های ir . و com .

هاست : ۳۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان .

قالب : ۵۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان .

مدیریت
محتوا : رایگان
۴
– مدیریت محتوا چه چیزی نصب کنیم ؟ ( وبسایت ساز )
انتخاب مدیر محتوا ( cms ) یا به زبان معمولی تارنما ساز یکی از مهم ترین قسمت های اینترنت تارنما میباشد ، زیرا با نصب و آزمایش مدیریت محتوا های گوناگون حیران میشوید ، وقت شما گرفته می‌شود و سود مناسب را نمی گیرد .

بهترین مورد حالا حاضر وردپرس هست . نسبتاً میتوان بیان کرد وردپرس سوای حریف است . کلیه امکانات موضوع نیاز شما داخل وردپرس جان دار هست .

۵
– انگیزه تارنما و آخر عمل را از به عبارتی نخستین ببینید
شما می بایست همان اولیه کار ، انگیزه و نهایت در آمد و کارآیی تارنما را ملاحظه کنید و حساب نمایید که این کار زحمت و بها آن را دارد یا این که خیر و خوبی .

به عنوان مثال : شما یک وب وب سایت فروش تلویزیون روش اندازی میکنید و طبق اکانت و کتاب می فهمید که آنگاه از ۳ سال به در آمد ۳ میلیون در ماه و غایت ۵ میلیون تومان خواهد رسید .
هم اکنون باید اکانت فرمائید که این حداکثر درآمد به درد شما می خورد یا این که نیکی ؟ این سوال را خودتان می بایست جواب داده و تشخیص دهید به دردتان می‌خورد یا این که خوبی ؟
۶
– کارایی کنید سایت را محدود نکنید
مثلا : یک اینترنت وبسایت شیوه اندازی می کنید و میخواهید کاور موبایل بفروشید . نام دامنه خویش را هم می گذارید ” mobilecover .ir/ .com ” البته آن گاه از یک دوران متوجه خواهید شد که نمی توانید فقط با فروش کاور موبایل درآمد زایی کافی نمایید . همت فرمایید کمی آینده در بین باشید و به بسط کار نیز تفکر نمایید و به طور نمونه روی کل اسباب جانبی تلفن همراه کار کنید و نام سایت را بگذارید mobijanebi .ir/ .com .

۷ – در شرای نیز اینترنت سایت محتوایی دارید گشوده هم به همین صورت به ایراد خواهید خورد . به مثال پایین اعتنا نمائید .

مثال : یک وب سایت درباره حیوان ها خانگی منش اندازی میکنید و بعدا متوجه می‌شوید محتوای خاصی دیگر نمی تواند به آن بیشتر فرمایید یا در بین مردم دوست داستنی نمی‌باشد . شما به جای این‌که صرفا روی حیوانات خانگی عمل نمایید روی یک سری قضیه نظیر خبر نامه اینترنتی عمل نمایید که بتوانید هر مقاله ای که خواستید درون آن بگذارید .

۸
– اینترنت وب سایت وقت مضاعف می‌خواهد و بازده آن در بلند مقطع خود را نشان می‌دهد
وقت زیاد و دیر به فیض رسیدن تارنما را بایستی از همان اول پذیرش نمایید ، البته بدانید پس از سپری شدن این مدت پول خیر می توانید از آن در بی آورید . در‌صورتی‌که به دنبال یک فعالیت زود بازده میباشید اینترنت وبسایت به هیچ عنوان به درد شما نمی خورد .

۹
– رقبای خویش را از به عبارتی اولیه دقیق ارزیابی کنید
شما گذشته از راه اندازی تارنما بایستی رقبا را مد حیث داشته باشید . یعنی در صورتیکه وب سایت های دوچندان قوی ، قدیمی و محبوب در آن قضیه کار میکنند در حالتی که نمی توانید از آنها خوب تر عمل کنید یا چه بسا رقابت کنید ابدا وارد اینکار نشوید .

برای مثال : وقتی وب سایتی مشابه دیجی محصول و دیوار می خواهید راه اندازی فرمائید کار شما ۱۰۰۰ برابر مشقت بار تر می شود ، زیرا همه به این وبسایت ها اعتماد دارند و آنها را میشناسند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۳:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)