مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

آیا یک خط مش حل برای طراحی وجود دارد؟

آیا
یک خط مش حل برای طراحی وجود دارد؟ اینترنت تارنما شما، خط اول فروش اینترنتی شما محسوب می شود .
آیا با وب سایت بنگاه، روبرو شده که فقط در بخشها خاصی کار می کنند؟ بخش اعظمی از اینترنت سایت های بنگاه املاک، داده ها تماس بی نقص را قرار نمیدهند . شما اینکار را نکنید . اطلاعات بدون نقص تماس، شامل شماره تلفن، ایمیل، آدرس کمپانی باید در گوشه سمت راست و تحت هر ورقه در سایت قرار داده شود .

طراحی سایت در مشهد

کمی
در مورد مثلث طلایی گوگل در شرای می خواهید اینترنت سایت کهن خویش را نگه دارید ، فراوان با اهمیت می باشد که به مثلث طلایی گوگل توجه نمایید . پژوهش ها بسیاری نشان داده هست که مثلث طلایی گوگل، می تواند لحاظ کاربران زیادی را به خود جلب نماید .
اول، کاربران به کناره بالا و سمت چپ اینترنت وب سایت اعتنا متعددی دارا‌هستند . دوم، چشم، فقط توانائی نسخه برداری نیمی از صفحه را دارااست . شکل کلی اسکن دیده مثل مثلث می‌باشد . به عبارت دیگر، در‌صورتی‌که شما یک مثلث را با محور گوشه بالا و چپ صفحه ترسیم کنید، نقطه تمرکز کاربران( مثلث طلایی گوگل ) را پیدا کرده اید .
همینطور تحقیقات نشان داده می باشد که یوزرها صفحه ها را با الگوی F کپی می نمایند . به عبارت دیگر، آن ها از بیشینه و کمینه ی دما نقطه کاغذ آغاز می کنند و به سمت ذیل ادامه و بعد به انتهای زیر و سمت چپ صفحه جهت دهی می شوند .
وب وب سایت خویش را ارزیابی نمایید . آیا تصویر در بخش بالا و چپ برگه قرار دارد؟ آیا این عکس نسبت به باقی نصیب های برگه متمایز می باشد؟ اگر اینگونه است، عکس را حذف کرده و داده ها تماس را به جای آن قرار دهید .
همین طور شما می توانید در این فضا باارزش برای اطلاعات بخش اعظم هم به کار گیری نمایید . این اطلاعات باید، به عبارتی مواقعی باشند که کاربران بیشتر نیاز دارا هستند . تحقیقات نشان داده است، بازدید نمایند گان ، سه استدلال اصلی برای بازدید سایت املاک دارا هستند . یوزرها می خواهند بدانند، چه خانه ای برای فروش مو جود است، قیمت منزل ان ها چقدر است، و چه اطلاعاتی در زمینه بازار پخش گردیده است؟ وب وبسایت شما می بایست همین داده ها را در اختیار عمل بر قرار دهد .
بر اساس سرمشق F این اطلاعات می بایست به رخ جدول در ناویگیشن بار قرار داده شود و به چهره افقی در بالای ورقه جای گیرد، یا در بخش عمودی سمت چپ کاغذ قرار داده شود .
با اعتنا به سرمشق F، تمرکز شما باید بر روی هدلاین و بولد پوینت باشد که داده ها اثرگذار به کاربر می دهد . اگر تارنما شما حاوی اندازه زیادی نوشته می شود؛ می بایست نوشته را کاهش داده و با صرفه سازی نمایید . به یاد داشته باشید، بیشتر مشتریان جوان به سیستم SMS عادت دارا‌هستند . این بدین معناست که یوزرها جوان، اطلاعات را مفید و مختصر می خواهند . در شرای کاربر به اطلاعات اکثر و دقیق نیاز دارد، می تواند به بنگاه مراجعه نماید . پس یک لینک بیشتر در محتوای خویش قرار داده و به وب لاگ خود لینک فرمائید . به این ترتیب، کلیک های میانی شما هم ارتقا خواهد یافت . ( الان دارم پام رو در کفش همکار جدیدمون در بخش تجربه کاربری ( آقای سنندجی عزیز ) می کنم .
ایشون بسیار سرشون شلوغه و در حالا پباده سازی وب وب سایت تازه ما هستند)
سرعت توشه گذاری اهمیت متعددی وب وب سایت های املاک دارااست .
برای انتخاب کردن سرعت توشه گذاری(لود )، به اینترنت سایت های متعددی می توانید مراجعه فرمائید . این وب سایت سرعت توشه گذاری سایت شما را در مکان های مختلف جهان نشان می دهد . در‌صورتی‌که سرعت توشه گذاری تارنما شما بسیار باشد، مشتری خویش را از دست می دهید . یادتان باشد، شما تنها ۳۰ ثانیه برای نگهداری بازدید کننده زمان دارید .
نکته مهم: به کار گیری از فلش، علاوه بر کهن بودن، به علت سرعت کند توشه گذاری، باعث از دست رفتن مشتری می شود . پس اکیدا از آن دوری نمایید .
وب
وب سایت شما در مرورگر های متفاوت، به چه شکلی سناریو داده می شود؟ شما بایستی اینترنت وب سایت خود را در مرورگرهای محبوب مانند سافاری، گوگل کروم، فایرفاکس، و وب اکسپولر ارزیابی فرمایید .
سرعت بار گذاری در هر کدام از این مرورگرها، دارای اهمیت می‌باشد .

حیاتی
ترین عناصری که بایستی در وبسایت بنگاه املاک اعمال کنید، کدام است؟


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۰۷:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)