مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نقش سایت در کسب و کار

نقش
سایت در کسب و کار درود امروز قصد دارم در این مطلب به این قضیه اشاره کنیم: نقش تارنما در کسب و کار .

با اعتنا به پیشرفت روز افزون تکنولوژی هر روزه شاهده ترقی در کسب و عمل های وب می‌شویم .

طراحی سایت در مشهد

برای نمونه میتوانیم به دیجیکالا، بامیلو و… اشاره کنیم که محل فروش تولید ها آن ها در وب سایت می‌باشد و با توجه به آمار و ارقام ارائه گردیده فروش زیاد بالایی را برخوردارند و حالا وقت آن رسیده که تمامی تارنما داشته باشند و کسب و کاری که وب سایت ندارد بی تردید در آتی جایی برای تجارت ندارد .

طراحی
سایت,طراحی لوگو,تاثیر وب سایت در کسب و کار,نقش تارنما در کسب و کار,بهینه سازی سایت,سئو سایت
فردا
دیر است
پرورش تجارت‌های الکترونیکی به قدری زیاد بوده و است که شما در زمینه هر شغل و کسب و کاری در اینترنت سرچ نمائید صد رد صد کسانی می‌باشند که در درحال حاضر عمل در آن زمینه باشند و در قضیه شغل شما نیز اینگونه می‎باشد . دیگر تاءمل و اندیشه کردن برای داشتن اینترنت وبسایت کافی هست چه بسا دیگر علتی برای نداشتن آن وجود ندارد .

برای
همگی کارها سایت نیاز است
تجربه و شواهد نشان داده هر چیزی را که در دنیای حقیقی بتوان فروخت مطلقا در دنیای بلندمرتبه اینترنت هم میتوان این عمل را کرد . برای نمونه بخواهیم به نادر ترین ها اشاره داشته باشیم می توانیم به تارنما بقچه و تنور اشاره کرد . هر دوی این سایت ها عمل فروش نان را انجام میدهند . دیجیکالا مثال دوم این تارنما می‌باشد که در سال 96 دست به فروش اقلام سوپر مارکتی تا فروش گوشت قرمز زده میباشد . با این نمونه ها میتوانیم به نقش تارنما در کسب و فعالیت اشاره کنیم، هر کسب و کاری می‌تواند وبسایت داشته باشد و فروش خویش را چند برابر نماید .

طراحی
سایت,طراحی لوگو,تاثیر وبسایت در کسب و کار,نقش سایت در کسب و کار,بهینه سازی سایت,سئو سایت
تعدادی
استدلال برای داشتن اینترنت سایت امروزه داده ها مردمان نیز با ترقی تکنولوژی بسیار ارتقاء پیدا کرده است، مردمان در خرید خویش نیاز به آنالیز و مقایسه دارند .
صد رد صد شما نمیتوانید پاسخگوی این نیاز مشتریان باشید و چه بسا مشتریان گهگاه نیاز دارا هستند تا کالا را ببینند و وب وبسایت این امکان را به آن ها میدهد داشتن وبسایت اکنون یک مارک است! شما نمیتواند ادعای مارک شدن را داشته باشید در صورتی که اینترنت سایتی ندارد و نظر بقیه اشخاص برای مردم هم مهم می باشد .
هنگامی کسی از شما توصیف کند و دیگری بپرسد آیا وب سایت دارا‌هستند و جواب منفی باشد وجهی رشته ای بودن از شما سلب خواهد شد چرا که شما در دنیای فردا هیچ گامی برنداشتید داشتن
وبسایت نظیر ارائه یک کاتالوگ است، همان گونه که شما در کاتالوگ‌ها به معرفی خویش و محصولاتتان اشاره میکنید سایت نیز همین مدل است و شما می توانید خودتان را معرفی کنید با تفاوت این که هیچ مدل محدودیتی در معرفی خویش ندارید J همچنین از فیلم و صدا هم می توانید استفاده کنید و دیگر فرق اینترنت تارنما با کاتالوگ در این است: کاتالوگ را شما فقط در شهر و محله خود میتوانید ارائه کنید تا مردمان شما را بشناسند ولی با داشتن سایت می توانید خودتان را به کل جمهوری اسلامی ایران معرفی کنید مطلقا شما برای تبلیغات هزینه های متعددی خواهید داشت، اما گوگل برای تبلیغ شما هیچ هزینه ای دریافت نمی‌کند . شما با باصرفه کردن سایت خویش می‌توانید به صدر نتایج گوگل سفر نمائید و مدام اولیه باشید این در حالی است که برای تبلیغات در تهران متوسط حدود 20 الی 100 میلیون تومان باید برای تبلیغ هزینه فرمایید که این هزینه فقط و تنها برای 1 ماه میباشد .
شبانه روز خدمات و تولیدها خویش را بفروشید و هیچ ساعتی درب کسب و کار خودتان را نبندید .
شما با داشتن تارنما میتوانید به صورت 24 ساعته در تمامی اوغات روز و شبکه‌های‌اجتماعی محصولات خویش را بفروشید فقط با داشتن یک وب سایت خود کار شما در شبانه روز می توانید بفروشید و در خواب هم درآمد داشته باشید


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)