مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

شیوه به کارگیری جاوا اسکریپت در سورس کد Html وبسایت ها

شیوه
به کارگیری جاوا اسکریپت در سورس کد Html وبسایت ها: با
استعمال از امر زیر، از جاوا اسکریپت در سورس کد سایت ها به کار گیری می شود:

طراحی سایت در مشهد
تمام کدها و سورس برنامه نویسی که بوسیله طراح متن شده اند، در میان این دو تگ قرار داده می شوند و به این ترتیب توسط مرورگر اجرا می شود . برای استفاده از پوشه های گویش جاوا اسکریپت (که با پسوند JS ذخیره و شناسایی می شوند) در پروژه های پباده سازی سایت، می بایست با استعمال از دستوراتی از قبیل src پوشه ها را فراخوانی کرد .

طراحی
زبان Jscript از سوی مایکروسافت جذاب است بدانید که کمپانی مایکروسافت، برای رقابت با این زبان، زبان Jscript را طراحی و بسط داده می‌باشد که در ابتدا نسخه ی نخستین ی آن را از روی جاوا اسکریپت طراحی کرده میباشد . به همین دلیل، حتی با تغییرات متعددی که تا به روز جاری در آن ایجاد کرده است، شباهت های متعددی به لهجه جاوا اسکریپت دارد .

محبوبیت
گویش جاوا اسکریپت به جثارت می توانایی اذعان کرد که امروزه لهجه برنامه نویسی جاوا اسکریپت، کاربردهای دوچندان متعددی داراست و بلکه روز به روز در درحال حاضر افزایش هست . بخش اعظمی از اساتید طراحی وب، به نوآموزان این حرفه، لهجه جاوا اسکریپت را فراگیری می دهند . علاوه بر این، در جاوا اسکریپت فناوری ای وجود داراست که Ajax اسم دارد و از همه تجهیزات آن می بضاعت و توان در صفحه های اینترنت تارنما ها به کار گیری کرد . به همین برهان است که زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، یک گویش دوستداشتنی و لبریز کاربرد در نزد طراحان وب است .

پباده سازی
وبسایت های داینامیک در صورتی‌که می خواهید سایت های داینامیک را پباده سازی نمائید و از انواع افکت های اینترنت به کار گیری کنید، می بایست لهجه جاوا اسکریپت را بیاموزید . جذاب می باشد بدانید که زبان برنامه نویسی عمده بازی های آنلاین دو بعدی و سه بعدی پایین وب(که هر ساله میلیون ها نفر در عالم با آن ها بازی می کنند)، زبان جاوا اسکریپت میباشد .

زبان جاوا اسکریپت با این که در مقدمه برای برنامه نویسی کلاینت ساید بود، البته آنقدر ترقی کرده می‌باشد که حتی به تازگی ورژن ای سمت سرور (Server Side) از آن به نام Node .JS منتشر گردیده می باشد که نشان از کارکشته بودن زبان جاوا اسکریپت میباشد .(در
بخش های بعدی در ارتباط با این موضوعات، توضیح بیشتری خوا هیم داد)
امروزه طراحی سایت های درجه ی یک و با اهمیت اینترنت (از جمله وبسایت های شرکت ها، اداره ها، دکان های آنلاین، اینترنت سایت های سینمایی و …) سوای استفاده از گویش برنامه نویسی جاوا اسکریپت، غیر ممکن هست .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)