مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

مزیت های طراحی وب سایت با بوت استرپ چیست؟

مزیت
های طراحی وب سایت با بوت استرپ چیست؟ پباده سازی
تارنما با بوت استرپ
در پیشین افراد برای تحقیق در موضوع موضوعی خاص و یا پیدا کردن سوال های احتمالی خود، به سمت کامپیوترهای خود ‌می‌رفتند و با به کارگیری از وب و با متوسل شدن به موتورهای جستجو تلاش در پیدا کردن پاسخ مناسب داشتند . البته امروزه با وجود گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و چه بسا تلویزیون‌های هوشمند، به کار گیری از وب و کاوش در موتورهای کاوش گسترده‌تر گردیده میباشد . کاربران انتظار دارند سایتی که در تلفن همراه و تبلت خود مشاهده می‌کنند، نمایشی مشابه به آنچه در کامپیوتر و لپ تاپ می بینند داشته باشد .
اینترنت وب سایت پباده سازی گردیده ‌می‌تواند مخاطبان متفاوتی داشته باشد . بعضا از این مخاطبان ترجیح ‌می‌دهند محتوای سایت‌ها را در کامپیوتر و لپ تاپ‌های خویش مشاهده نمایند و برخی علاقه‌مند به استعمال از وب‌سایت‌ها در گوشی‌های هوشمند خویش می باشند . لذا طراحی اینترنت تارنما باید به گونه‌ای باشد که نمایش وبسایت در هر دستگاهی به شکلی صحیح انجام گردیده تا هر گونه مخاطبی را مجذوب خویش کند . برای سناریو صحیح سایت‌ها در دستگاه‌های متفاوت از گزاره تلفن‌های هوشمند، تبلت و کامپیوتر و چه بسا تلویزیون‌های هوشمند از تکنولوژی ریسپانسیو و یا این که برخورد گرایی به کارگیری ‌می‌گردد .

طراحی سایت در مشهد

مزایایی
طراحی وب وب سایت با بوت استرپ از
مزایای ریسپانسیو بودن سایت ‌می‌توان به مورد ها پایین اشاره کرد: کاهش
برهه زمانی و هزینه پباده سازی سایت با ورژن های مختلف
عدم
نیاز به ایجاد محتوای مختلف برای نسخه های متفاوت افزایش
مخاطبان به ادله امکان نمایش یکسان در نمایشگرهای متفاوت جذب
مخاطبان متعدد با ذوق وسلیقه های گوناگون وارد
شدن تعداد کثیری از کاربران به سایت از روش موبایل های هوشمند لذا ‌می‌توان سود گیری کرد که پباده سازی تارنما به چهره ریسپانسیو و عکس العمل گرا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . روش‌های زیادی برای پباده سازی ریسپانسیو در دسترس طراحان اینترنت قرار دارد . در این مقاله می خواهیم به معرفی ابزار کاربردی بوت استرپ پبپردازیم .

 

بوت
استرپ چیست؟ بوت استرپ در راستی کادر وورکی می باشد که از سه لهجه HTML ، CSS ، JQuery ‌تشکیل گردیده هست . در ابتدا لازم می‌باشد توضیحی مختصر در رابطه هر کدام از این زبان‌ها داده شود . ‌HTML ‌برای ساختار و قالب محتوا به کارگیری ‌می‌شود . CSS ‌جهت صورت دادن به ساختارهای ایجاد شده در HTML ‌استفاده می شود و باعث ‌می‌شود وب سایت پباده سازی شده ظاهر مطلوب و بهتری داشته باشد . همچنین JQuery ‌برای بیشتر کردن تجهیزات و وظیفه های اکثر در وبسایت کاربرد دارااست . حال بوت استرپ با دارا بودن هر سه زبان، بستری مناسب را برای طراحی یک تارنما بی نقص و واکنشگرا در اختیار طراحان تارنما قرار داده است . طراحان وب با به کار گیری از بوت استرپ نیازی به تالیف کدهای پیچیده و طولانی نداشته و ‌می‌توانند از کدهای مو جود که از پیشین آماده شده‌اند به کارگیری نمایند . همچنین آماده آوردن فضایی معمولی برای طراحی اینترنت تارنما برای افرادی که دست‌کم با HTML ‌و ‌CSS ‌آشنایی دارند از مزایای بوت استرپ ‌می‌باشد . در کنار تما‌می‌این موارد، پباده سازی با بوت استرپ قابلیت تفکیک بخش‌های گوناگون سایت جهت اضافه کردن کدها را فراهم آورده می باشد .
بوت استرپ به طور کامل open source ‌بوده و قابلیت بهینه‌سازی داراست . همچنین در هنگام نصب ‌می‌توان آن را به صورت تماما سفارشی نصب کرد و با کاهش حجم موارد قابل نصب، از حجم آخرین آن کم کرد .
در غایت ‌می‌توان به سازگار بودن وب‌سایت‌های پباده سازی شده با بوت استرپ با همگی مرورگرها از پاراگراف Firefox ، chrome ، safari، IE و … اشاره نمود .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۵:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)