مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چه طور یک وب وب سایت جایگاه یک بسازیم؟

چه طور
یک وب وب سایت جایگاه یک بسازیم؟ خصوصیت های مشترک اینترنت سایت های رتبه یک چیست؟ ممکن است پاسخ دادن به این سوال ها طاقت فرسا به حیث برسد، اما در کمال تعجب بسیار معمولی می باشد . در شرای شرکت شما سایتی با کیفیت و با کاربری سهل و آسان نداشته باشد، از فرصت های مو جود در فضای مجازی بی سود می ماند .

طراحی سایت در مشهد
در
واقع، کلیه وب تارنما های سکو یک 10 خصوصیت مشترک دارند: 1:
کدنویسی اختصاصی کمپانی های زیادی به شما سفارش ایجاد پرسرعت و سهل وآسان وب سایت را می دهند، ولی بایستی بدانید در همه اینترنت سایت هایی که چنین موسساتی پباده سازی می نمایند از یک کد به کار گیری گردیده میباشد . تشخیص این فرمان دوچندان سهل و آسان است، چون اکثر این وب سایت ها ظاهری شبیه و عملکردی معمولی دارا‌هستند .
حال
که قالب های فراهم وجود دارند، دیگر منفعت کدنویسی منحصر به فرد چیست؟ کدنویسی
اختصاصی با این کار، در اصل می توانید هرکاری بکنید تا اینترنت سایتتان نتایجی استثنایی برای شما و بازدیدکنندگان سایت به ارمغان بیاورد .
همچنین، می توانید ظاهر خاصی به تارنما خویش بدهید تا شما را از رقبا (و سایر سایت های جانور در اینترنت) متمایز کند .
در نهایت، با کدنویسی اختصاصی می توانید هرکاری فرمایید که دلتان می-خواهد . دیگر سرگرم قوانین و محدودیت های یک شرکت دیگر نیستید، و دستتان کاملا باز هست .
2:
تقویت برند از شیوه پباده سازی سایت یک عدد از مشکل‌ها گران قدر استعمال از قالب های آماده برای اینترنت سایت، این است که طراحی آن ها ارتباط مضاعف مقداری با برند شما دارد (اگر ابدا ارتباطی داشته باشد) . به عبارت دیگر، شاید بتوانید مورد ها کوچکی نظیر فونت نوشته-ها و مخلوط رنگی تارنما را تغییر‌و تحول دهید، البته هیچ چیزی به رخ منحصر برای برند خود نخواهید داشت .
تقویت
برند از طریق طراحی سایت نگاهی به یکسری اینترنت تارنما بیاندازید . بلافاصله متوجه خواهید شد کدام یک با طراحی تارنما مطلوب مارک خویش را افزایش بخشیده اند و کدام یک از طراحی های قالبی و از پیش فراهم شده به کار گیری کرده اند .
3:
دسترسی آسوده به مطالب ممکن است تصور فرمایید وبسایت های رتبه یک پیچیده هستند، البته آسانی مسئله ساز شکوفایی است، خصوصا زمانی بحث دسترسی به مطالب (navigation) مطرح میباشد .
دسترسی
آسان به مطالب از مشاهده کرد کاربر، دسترسی به مطالب باید از ابتدا تا آخر بی نقص باشد . تنها در صورتی می توانید به این حالت برسید که با طراحان اینترنت مرتبه یکی کار نمائید که شعور عمیقی از این مفاهیم دارند .
معمولا یک نوار دسترسی (Navigation Bar) در بالای ورقه کافی است تا تمامی یوزرها بتوانند آن چه می خواهند را بیابند .
4:
معماری کارکشته سایت ساختار و معماری تارنما شما می بایست شهودی، تطابق پذیر، و پاک و تر و تمیز باشد . یعنی تعداد کدهای به کار رفته می بایست به دست‌کم برسد و فقط آن چه نیاز دارید را پوشش دهد، تا سایتی با زیرساختی حاذق و تر و تمیز داشته باشید که به سرعت بار گذاری می شود .
معماری
اینترنت سایت بیشتر پلتفرم های نرم افزاری اینترنت سایت قالبی و آماده، ساختار و معماری ضعیفی دارا هستند . اساسا آن ها برای این ساخته گردیده اند تا برای هر گونه کسب و کاری مناسب باشند، و منحصر یک جور خاص نیستند . این به عمل شما نمی آید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)