مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

این تغییرات می‌تواند در جهت پباده سازی سایت ن

سال نو، برهه زمانی تازه برای تامل کردن در موضوع اعمال تغییرات در فرآیند پباده سازی وب سایت فردی یا این که شرکتی خودتان است .

شروع هر سال، وقت نیکی هست که سال گذشته و برد ها و ناکامی های سال پیش را پشت سر بگذارید و صرفا به بهبود و ارتقاء همت خویش در جهت رفع ایراداتتان تفکر فرمایید .

طراحی سایت در مشهد

این تغییرات می‌تواند در جهت پباده سازی سایت نو و استفاده کننده پسند هم باشد .اکثری از عناصر که در سال 2018 موجب کسب محبوبیت در تارنما ها بود ادامه پیدا کرده اند، برخی از این عنصرها مشتمل بر انتخاب رنگ، تایپوگرافی و استفاده از متن، صدای و رابطهای VR و بقیه موارد نیز هست .

با ما یار باشید تا رویکرد های نو طراحی UI در سال 2019 را قضیه آنالیز قرار دهیم .

نکته
اول:استفاده از پالت های رنگارنگ تاثیر
رنگ در طراحی ui
رنگ واضح رنگی هست که در کلیه جا در هنگام پباده سازی تارنما کاربرد دارااست همیشه در هنگام طراحی وبسایت سعی کنید رنگ های شفاف را در کنار رنگ ها تیره و ضد و نقیض استفاده فرمائید .

نگران نباشید درصورتی که تصمیم گرفته اید رنگ وبسایت خویش را تغییر و تحول دهید نیازی به طراحی دوباره سایتتان نمی‌باشد تنها کافیست پالت رنگی وبسایت خویش را به سادگی تغییر و تحول دهید .

نکته
دوم:طراحی احساساتی را فراموش نکنید پباده سازی
احساسی
شما بایستی یک ارتباط با کاربران ایجاد فرمائید . این چیزی میباشد که طراحان در هنگام پباده سازی به آن توجه می‌کنند تا احساسات مخاطبان خود را زمینه انگیزه قرار دهند .

احتمالا به طور اعتقاد می بایست بگوییم در سال 2019 اینترنت تارنما ها و برنامه هایی که این رابطه عاطفی را ایجاد نمی کنند، از در بین می پروسه . در علم طراحی ، ارتباطات عاطفی به چهار جور اصلی تقسیم می شوند: شادی و غم، اعتماد و انزجار، ترس و خشم، و تعجب و پیش بینی .

اکنون
شما می بایست انتخاب کننده این زمینه باشید که چه سبکی از احساسات را میخواهید در مخاطبان خود ترغیب و تشویق کنید
هر عنصر بصری در پباده سازی نشانه ای برای کاربران در قضیه چگونگی برخورد آنان می باشد .

برای مثال نشان دادن جنبش یک دوچرخه که شخصی با لبخند بر روی آن نشسته است، میتواند نمایانگر تکان رو به جلو و به سمت موفقیت باشد که منجر می شود استفاده کننده خود را سوار بر آن دوچرخه تصور کند وچرخه سوار در تصویر شادمان است و یوزرها می توانند شم نمایند که می خواهند این شم را تقلید نمایند .

عمق
دادن به پباده سازی و به کار گیری از تصاویر حقیقی

در
حالی که حقیقت مجازی برای همه قابل ادراک نیست اما تاثیرات آن بر روی تمامی افراد امری طبیعی و مشهود است


طراحان اکثر در حالا افزودن موادسازنده عمیق و پباده سازی بیشتری می‌باشند که احساس حقیقی و واقعی یا تاکتیکی بیشتری نسبت به پروژه دارند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۶:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)