مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ترند ساخت وب سایت - طراحان جدا


۶. مینی‌گیم‌های جالب
همانگونه که پیش از این اشاره کردیم، نیاز به بیان محاوره‌ای و معمولی بخشی از صدای اکثری از برندها می‌باشد. این نیاز در متن کلی، میکروسکوپی و جزئیات کوچک در میکرو پیوندهای متحرک بروز مییابد.

طراحی سایت در مشهد

افزودن یک طنز یا این که بازیگوشی یا این که بازی‌های کوچک میتواند بخشی از این نیاز را برآورده نماید. منابعی که برای بارگیری مطالب استعمال میشود، انتظار استفاده کننده را در حین لود دلپذیرتر می کند، در عین هم اکنون مهارت‌های پباده سازی یا این که گسترش دهنده و قصد وی برای ساخت رابطه نزدیک و درگیر کننده با استفاده کننده را نیز نشان می دهد.

۷. پباده سازی نا مرتب و حداکثرگرایی در به کار گیری از عنصرها (Brutalism)
در یک سری ماه اخیر، ما شاهد پباده سازی‌های اینترنت به هم ریخته و با تاثیرگذاری بالا بوده ایم که از روش طرح‌ها متن‌ها و تعاملات اجرا می شود. ولی این سبک به ندرت خویش را تغییر‌و تحول بخشید تا جایی که قابلیت و امکان استعمال از رابط‌های مارا داشته باشد.

۸. تاثیرات تصاویر و افکت‌های متحرک
تمام تصاویر ساخت گردیده در سال 2018 حاولی نوعی تاثیر میباشند. سال قبلی مثال‌های بیشماری از تاثیر سایبان بر روی تصاویر، متون یا این که فیلم‌ها را بازدید کردیم. در ماه‌های بعدی نیز شاهده به کار گیری از این فرآیند بودیم ولی به جهت به کارگیری بیش تر از حد از این موادتشکیل دهنده، تبدیل به یک فرایند خسته کننده شده‌است.

۹. استعمال از Press & Hold در منو
Press & Hold به‌این معنا می باشد که با نشانگر موشواره در دسکتاپ یا این که با انگشت خویش بر روی گوشی یک دکمه را برای مدتی اندک فشار دهید تا اتفاقی روی دهد. استعمال از آپشن و دکمه‌هایی با امکان فشار و مراقبت یا این که به عبارتی Press & Hold در منو فعالیت صدق وجود ندارد و آیتم‌های جان دار درین دسته از منوها بسیار مخفی میباشند. در واقع رابطه برقرار کردن استفاده کننده با این جور از منوها بسیار سخت می باشد. زیرا بایستی از گذشته با چنین منوهایی مواجه گردیده باشد یا این که شانسی آن را فشار دهد تا متوجه قابلیت و امکان آن بشنوند و یا این که ما در سایت و اپلیکیشنمان استفاده کننده را به گونه ای برای به فشردن مورد‌های مو جود در منو ترغیب کنیم.
هنگامی که برای او‌لین توشه با چنین منوهایی مواجه می شوید، ممکن می‌باشد به کار گیری از آن برای شما جالب به لحاظ رسد البته هنگامی آن طراوت نابودشد و یک‌سری جایگاه فعالیت نگه داشتن موشواره یا این که انگشت بر روی منو را تکرار کردید، دیگر جذابیتی برای شما ندارد. به کار گیری از Press & Hold حتی از روی فضولی یک تصمیم اشتباه می‌باشد. به حالت خلاصه با وجود اینکه ترفند Press & Hold تحت عنوان یک راهکار ویژه در اکثری از تارنما‌های تازه و آزمایشی معرفی و به عمل گرفته شده‌است، نباید از آن تحت عنوان یک نحوه رایج و ترندی رایج استقبال کرد.

۱۰. بعدازظهر طراحان غیر وابسته وتوسعه دهندگانخلاق
ترند ساخت وب سایت - طراحان جدا

جدیدا ما شاهد توسعه گسترش دهندگان مستقلی هستیم که برای ماشین کرایه ای‌ها و استودیوها پهناور عمل انجام میدهند. مجموعاَ، دربین این طراحان جداگانه یا این که بسط دهندگان خلق کننده، ما خلاقیت‌های متعددی مبتنی بر استعمال ظریف از تصاویر، تایپوگرافی و جزئیات کوچک در مراحل ساخت سایت را شاهد هستیم.

۱۱. مکان نماهای سفارشی و اثرات ماوس
مکان نماهای سفارشی از جلوه‌های دیرین می‌باشند که اخیرا نیز برای تغییر‌و تحول رنگ فلش و غیره به کار گیری می‌گردد. این مکان نماهای برخورد پذیر به بقیه موادسازنده یا این که اقدامات استفاده کننده مانند تغییر تحول صورت، اندازه، رنگ یا این که انیمییشن نیز برخورد نشان می دهند.

۱۲. منوها
مانند گزاره‌ها، منوها نیز به اندازه قابل توجهی ارتقاء یافته اند. آیا هنوز آن منوهای کوچک با فونت‌های پیکسلی در سال 2005 را به خیال و خاطر دارید؟ به لحاظ یقین نکردنی میاید که در تعدادی سال اخیر به‌این اختلاف مقیاس رسیده‌ایم.

در پباده سازی برای تلفن همراه، اندازه منوها ذیل تاثیر الگوهای تلفن همراه قراردارد. در طرح‌های رابط کاربری موبایل، به کارگیری از منوی تمام برگه متداول می‌باشد چون تلفن‌ها به حالت لمسی میباشند و ضربه زدن بر روی منوهای کوچک برای یوزرها طاقت فرسا خیس می‌باشد.

پیروی منوها از جمله‌ها فقط به تغییر و تحول سایز آن ها ختم نمی شود بلکه عنصرها دکوری، پرده‌ها و گونه های اثرات متقابل نیز در منوها عوض شده هست.

۱۳. اسکرول‌های ترکیبی
متداول ترین چیزی که ما همچنان بازدید میکنیم به کار گیری از دکوراسیون‌ها با اسکرول‌های طولانی البته با بخش‌های تقسیم شده‌است، مانند یک طرح یک کاغذ‌ای خالص که مطالب آن با نصیب‌های یگانه از هم مستقل گردیده اند. آن ها همینطور جلوه‌های ظریفی مانند اختلاف منظر یا این که تطابق را محافظت کرده‌اند و ولی به کار گیری زیاد از اسکرول‌ها سبب ساز تولید برنامه کودکان شده‌است.

۱۴. طرح‌های رنگی با شخصیتهای گوناگون
ترند ساخت وب سایت - طرح‌های رنگی

طرح‌های رنگی، خویش روشی می‌باشد که از آن تحت عنوان عنصر اصلی پباده سازی به کارگیری می‌گردد، ما در باب طرح‌های رنگی متشخص متعدد سخن میکنیم که به صورت مداوم به صورت کلی تجربه جنس به کارگیری می‌گردد.

کلاً ما شاهد طرح‌هایی با دو یا این که سه رنگ اصلی و رنگ‌های متفاوت ثانویه هستیم. رنگ‌های اشباع و پاستل با هم ادغام گردیده و سبب می گردند جلوه‌هایی با کنتراست بالا ساخت شود. مثال‌های متعددی از رنگ‌های برجسته و جسورانه در دور‌نما یاور با عکاسی، تایپوگرافی و تصویر سازی موجود است.

۱۵. ترکیب کردن موادسازنده دو بعدی و سه بعدی
برنامه خردسالان سه بعدی در یک‌سری سال قبلی تاثیر متعددی در پباده سازی داشته می‌باشد. قابل انعطاف افزارهایی مانند Blender یا این که Cinema 4D سبب گردیده اند تا خلاقیت متعددی را در این باره شاهد باشیم. چاپ‌های VR ، AR و 3D نیز در حالا ایجاد دوباره محتوای دیجیتالی سه بعدی میباشند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۶:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)