مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نکاتی که باید در هنگام طراحی سایت رعایت کرد


۵ – فرم تماس :
داشتن فرم تماس بی آلایش برای برقراری رابطه استفاده کننده با شما از سایر نکات مهم در طراحی وب به حساب آورده می شود. یک قسمت فراموش گردیده در طراحی وب وجود بخش تماس با ما و داده ها تماس می‌باشد. فکر کنید که استفاده کننده وارد وبسایت شما گردیده و به فرآورده یا این که سرویس ها شما عشق و علاقه مند می‌باشد و نیاز داراست برای کسب داده ها بیش تر با شما از روش پست الکرونیکی یا این که تلفن در تماس باشد.

طراحی سایت در مشهد

قرار دادن داده ها تماس در نصیب قابل روئت کرد و بالایی وب سایت از دو جهت به شما یاری مینماید :

سبب اطمینان استفاده کننده از عمل شما می شود : زمانی یک وب سایت خدماتی داده ها ارتباط تلفنی یا این که نشانی و آدرس اینترنتی خویش را در وب سایت قرار می‌دهد در مقایسه با بقیه وب سایت ها که صرفا یک نشانی اینترنتی قرار داده اند یا این که به هیچ عنوان بخش تماس ندارند بسیار قابل اعتماد خیس هست.
سبب ساز فروش اضافه میگردد : در سایتی که یوزرها می‌توانند به راحتی با شما رابطه برقرار نمایند و همه داده ها تماس شما پیش روی آنهاست طبیعتا فروش بیشتری انجام خواهد شد چون استفاده کننده اعتماد بیشتری به شما خواهد داشت.
سایتی که هیچ داده ها تماسی از خویش ارائه نمیکند در جلب اعتماد مخاطبان نا غالب خواهد بود و در سود فروش و سوددهی آن تا حد چشمگیری کاهش خواهد یافت. تنظیم فرم تماس برای تولید اعتماد میان مشتری و شما از سایر نکات مهم در ساخت وب سایت میباشد.

۶ – سرعت وب سایت :
یک قسمت بسیار مهم هم در طراحی وب و هم در بخش سئو و باصرفه سازی وب سایت مرتبط با سرعت وبسایت شما می‌شود. بخش شالوده و اساسی مرتبط با سرعت تارنما گزینش یک هاست مطلوب و آن گاه به کار گیری از کانال های توزیع محتوی یا این که CDN هست.

بعداز این پروسه بقیه مسائل مربوط به تارنما شما مرتبط با دسته طراحی وب و برنامه نویسی آن هست که شما مطلقا می بایست رعایت فرمائید که در غیر این فیس هر چقدر مطالب اثرگذار و کاربردی ارائه نمایید البته وبسایت کندی داشته باشید سکو نیکی در حاصل جست و جو نخواهید داشت. سرعت وبسایت جز نکات مهم در ساخت وب سایت هست که مدام بایستی زیر حیث قرار گرفته شود.

رعایت موارد ذیل به هنگام طراحی وب به شما در ارتقاء سرعت وبسایت یاری خواهد کرد :

به کار گیری دست‌کم از Java و CSS به هنگام طراحی وب سایت :
در صورتی‌که نیاز دارید در وبسایت خویش از کدهای جاوا به هنگام طراحی وب سایت به کار گیری نمائید تلاش نمائید این کدها را به انتهای صفحه های تارنما منتقل نمائید تا در هنگام بار گذاری شدن وب سایت سبب ساز سنگین شدن وب سایت نشود.

همینطور در تایپ کردن CSS ها به هنگام طراحی وب عملکرد فرمایید همه متغیر ها را در یک یا این که دو فولدر قرار دهید و از ساختن یک‌سری فولدر CSS برای قسمت های متعدد وب سایت دوری کنید زیرا سبب ساز کندی بیشتراز حد وبسایت خواهد شد

به کار گیری استاندارد از چندرسانه ای به هنگام طراحی وب :
طبیعی میباشد که در همه طراحی وب سایت ها از تصاویر و حتی فیلم برای پر‌نور خیس کردن قضیه و انتقال بهتر مقاله به استفاده کننده به کار گیری می‌گردد. البته این استعمال می بایست در توان استاندارد باشد. در صورتی‌که از فیلم در مقاله ها خویش استعمال می کنید همت نمائید حجم قابل قبولی داشته باشد تا سریعتر بارگذاری شود و همینطور تصاویر تارنما را تا جایی که می توانید معدود حجم فرمایید.

کارایی فرمائید مولتی مدیای مصرف شده به هنگام ساخت سایت را بر روی هاست خودتان قرار دهید و به منابع فرنگی پیوند ندهید. برای مثال شما در نوشته‌علمی خویش تصویری قرار داده اید ولی آن تصویر روی هاست دیگری قراردارد و شما صرفا آن را در وب سایت خویش پیوند نموده اید.

پس هر توشه کاربری بخواهد آن نوشته‌علمی را مطالعه نماید می بایست پوشه تصویر از وبسایت دیگری بار گذاری شود که در شرایطی‌که آن وبسایت بیرون از دسترس باشد مرورگر زمانه متعددی برای بار گذاری کردن تصویر وقت صرف می کند که سود آن کاهش چشمگیر سرعت وب سایت شماست. به همین برهان تلاش فرمائید مدام کلیه مطالب و پوشه های وبسایت را به هنگام ساخت سایت بر روی هاست خودتان میزبانی فرمایید.

۷ – برخورد گرا :
روز آپدیت بر تعداد کاربرانی که از روش تلفن هوشمند اینترنت گردی می‌کنند افزوده می شود. پس پباده سازی سایتی پیروز می باشد که بر روی کلیه دستگاه ها قابل اکران باشد. هم اکنون این دستگاه یک گوشی باشد یا این که تبلت و حتی یک تلویزیون هوشمند. طراحی وب سایت شما بایستی عکس العمل گرا بوده که خودش را با هر سایز ورقه اکران هماهنگ نماید.

منو ها و تصاویر وبسایت هم بایستی در دستگاه های متعدد سوای خلل قابل اکران باشد و استفاده کننده برای پیمایش وب سایت شما نیازی به اسکرول کردن در سمت های گوناگون نداشته باشد. اندازه فونت هم بایستی در تلفن های یاروهمدم درشت خیس باشد که قابلیت و امکان خوانا بودن را از دست ندهد. این نکات می بایست در به عبارتی پروسه طراحی وب سایت در حیث گرفته گردیده و اجرا شوند.

مواقعی که درین نوشته‌ی‌علمی مطالعه کردید بخشی از نکات مهم در ساخت وب سایت میباشد که می بایست رعایت فرمایید و با اعتنا کردن به آنان میتوان طراحی وب سایت کرد به گونه ای که نیاز همگی کاربری را برآورده نماید و استفاده کننده در مراجعه نخستین به تارنما مجذوب آن شود و به مخاطب مستمر شما تبدیل شود.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)