مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نکات تغییر تحول قالب

نکات
تغییر تحول قالب
به عنوان یک وردپرس کار ممکن است روزی ناچار به تغییر قالب وب وب سایت خویش شوید . شاید بخواهید به تیتر یک طراح سایت، به دلایلی که می تواند ناکارآمدی تم فعلی سایت تان باشد، قالب اینترنت تارنما خویش را تغییر‌و تحول دهید .

طراحی سایت در مشهد

یک
قالب خوب می بایست دارنده ویژگی های زیر باشد: دست کم به برهه زمانی 3 سال خوب فعالیت کند، شما نمی توانید هر شش ماه یک توشه قالب خویش را عوض نمایید چرا که این فعالیت برای شما هزینه و اتلاف وقت را در پی دارااست .
به راحتی به روز رسانی شود، بخش اعظمی از قالب ها با هر بروزرسانی به هم می ریزد .
به راحتی بتوان تغییراتی را در قالب اعمال کرد، چرا که در چهره عدم انعطاف پذیری قالب، مجبور خواهید بود، آن را ردوبدل کنید .
قالب وردپرس جدید از لحاظ کدنویسی بهینه باشد، تا هم سرعت بار گذاری آن و نیز سئو وبسایت عالی باشد، تا بواسطه آن مشتریان خود را از دست ندهید .
دارای پشتیبانی فوق العاده ای باشد، چرا که بدون پشتیبانی کسی پاسخگوی خلل ها قالب وب سایت شما نخواهد بود .
طوری پباده سازی گردیده باشد که شما نیازی به درک کردن سیستم و کارکرد وردپرس نداشته باشید .
یک قالب وردپرس خوب می بایست دارنده خصوصیت های نامبرده باشد در غیر اینصورت، شما روزی مجبور می باشید قالب خویش را تغییر‌و تحول دهید . در صورتیکه از قالب فعلی خویش ناراضی می باشید و تصمیم به تغییر و تحول آن، گرفتید نکات ذکر شده را در قالب نو مدنظر قرار دهید .

ممکن است تا به درحال حاضر قالب وردپرس خود را تغییر تحول نداده باشید، زیبایی وردپرس این است که تغییر قالب ها در آن به راحتی قابلیت و امکان پذیر می‌باشد . ولی این کمی اغراق می باشد که بگوییم با یک‌سری کلیک می توانید تم اینترنت تارنما خویش را تغییر و تحول دهید و پاره ای بیش از آن وقت شما را خواهد گرفت .

ابزار وردپرس در این مقاله همت دارااست هر آنچه پیش از تغییر تحول قالب وردپرسی بدان نیاز دارید را قدم به گام برای شما بازگو کند، پس با ما یاور باشید .

1-
از تغییراتی که در تم فعلی خود ساخت کرده اید یادداشت برداری کنید یادداشت
برداری از تغییرات تم فعلی یادداشت
برداری از تغییرات تم فعلی
گهگاه پیش می آید، برای تولید یک محرمانه تغییرات در قالب اینترنت سایت، کد هایی را به رویکرد های متفاوت و در مکان های مختلفی از قالب برای مثال در فایل functions .php یا این که پوشه دیگری وارد می کنیم، این تغییرات چون صرفا یک بار ایجاد شده می باشد ممکن است به بیماری آلزایمر سپرده شود .

پیش از اقدام برای تغییر و تحول قالب، به طبع به فایل های گوناگون قالب رمز بزنید و تغییراتی را که اعمال کرده اید را یادداشت فرمایید .تا در قالب جدید آنان را هم وارد فرمائید و یا قالبی را برگزینید که از این خصوصیت ها پشتیبانی نماید .

سرعت لود یا این که بارگزاری قالب فعلی را نیز ارزیابی نمائید و مشاهده کنید که بارگزاری صفحه ها قالب فعلی چه میزان بازه می برد تا با قالب تازه مقایسه کنید(به خاطر داشته باشید که کلیه ی صفحه های را نظارت نمائید خیر صرفا صفحه ی در آغاز را) . وب سایت های متعددی وجود دارا هستند که به چهره آنلاین سرعت صفحه ها وب وب سایت شما را تخمین می زنند .

2-
حواستان به سایدبار های وبسایت باشد سایدبار
های سایت سایدبار
های سایت


قبل از تغییر‌و تحول دادن قالب وردپرسی ، در نظر داشته باشید که در‌صورتی‌که در قالب فعلی شما از ساید توشه ها به کارگیری می کردید، قالب نو نیز از ساید بارها و ابزارک های مورد حیث شما پشتیبانی نماید .

ابزراک ها و ساید بارها دو المان مهمی می‌باشند که اکثری از کاربران در وب سایت خود از آن‌ها استعمال می کنند، چرا که سفارشی کردن وب وب سایت با به کار گیری از آن‌ها فراوان ساده هست .

اکثر وقت ها یوزرها دوست دارند که سایتشان دارای سایدبار و ابزارک باشد چرا که می توانند در آن تصاویر، متون سفارشی، لینک ها و تبلیغات و ابزارک های دلخواه را قرار دهند .

پس در شرای از قالبی با این ویژگی ها به کار گیری می کنید، در حیث بگیرید که قالب جدید هم از این خصوصیات پشتیبانی کند . چرا که در غیر این صورت همه ی این خصوصیت ها را از دست خواهید بخشید . در‌صورتی‌که این خصوصیت ها برای شما اهمیت ندارد، از این سطح به راحتی عبور فرمایید .

در‌صورتی‌که قالب شما از سایدبار پشتیبانی می کند مطلقا تغییراتی را که در فولدر sidebar .php قالب قبلی اعمال کرده اید، در پوشه ذی‌ربط در قالب نو نیز اعمال کنید .

3-
فراموش نکنید کدهای جایگذاری شده در تم فعلی را در تم نو انتقال دهید انتقال
کدهای جایگذاری شده انتقال
کدهای جایگذاری شده
بخش اعظمی از طراحان وب و صاحبان اینترنت وبسایت های وردپرسی از سرویس Google Analytics و یا خدمت های دیگری برای رصد اینترنت وبسایت خود به کارگیری می کنند . برای به کارگیری از این ابزارها، بایستی قطعه کدی(این قطعه کد، کد ردیابی نامیده می شود) را در مکان هایی از قالب قرار دهید . که این عمل به یک‌سری راه می تواند انجام بگیرد .

بخش اعظمی از کاربران پوشه مربوط به مکان قرار گیری کد را (مثلا footer .php و یا این که header .php و …) باز می کنند و قطعه کد را در آنجا به صورت مستقیم وارد می نمایند . علاوه بر کد ردیابی، برای اضافه کردن بعضی خصوصیت های جدید به تم هم کد ها را به پوشه های قالب بیش تر می نمایند . اساسا این اشخاص از به کارگیری پلاگین ها برای اعمال کدها به قالب گریزان می‌باشند .

ممکن می باشد قالب شما مکان هایی را برای قرار دادن کدها، مثل کد مربوط به تبلیغات در حیث گرفته باشد . ولی کاربرانی نیز می باشند که برای این کار از افزونه های خاصی فایده می مارک .

در هر حالا شما قسمتی از هر کدام از این اشخاص باشید، در هنگام تغییر‌و تحول تم وب وب سایت خویش فراموش نکنید که کد های مازاد خویش را به قالب نو نیز بیافزایید . چرا که بخش اعظمی از کاربران این را به آلزامیر می سپارند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۴:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)