مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

خصوصیت هایی که وبسایت


اولی موردی که می بایست آن را در لحاظ بگیرید این میباشد که از خودتان بپرسید مشتریان شما یا این که یوزرها شما از وبسایت شما چه می‌خواهند ؟ این انتخاب انگیزه تارنما شاید به نترسی بتوان اظهار کرد که مهم ترین قدم در مورد ساخت سایت میباشد. فراموش نکنید که شما پباده سازی وب سایت میکنید تا نیازهای یوزرها در یک فیلد مختص را بر طرف فرمایید پس انگیزه در وهله اولیه یوزرها می باشند خیر شما !

طراحی سایت در مشهد

بعداز انتخاب انگیزه و مشخص و معلوم کردن مدل مخاطبان شما بایستی محتوا و خصوصیت هایی که وبسایت شما برای ارضای این نیاز ها می بایست داشته باشد را باز نگری فرمایید. تلاش فرمایید از پروژه خویش نقص‌ بگیرید عملکرد نمایید بیش تر به نقاط ضعف پروژه خویش زوم نمائید. بدین خیال که نقاط قوت و مثبت پروژه خویش به خویش در ابتدا بردن پروژه و نیل به هف تاثیر خویش را نشان خواهد بخشید و جای نگرانی ندارد ! آنچه که می بایست نگران آن باشیم ضعف هایی که ممکن می باشد در ایده خویش داشته باشیم.

حالا می بایست معیار دارایی ای که می‌توانید برای پروژه خویش اختصاص بدهید را معین فرمائید. تحقیق فرمایید که آیا با این معیار دارایی میتوانید ایده ای که در ذهن دارید را عملی فرمایید؟ عملکرد فرمایید یک دورنمایی از پروژه خویش را تجسم نمایید ان استدلال می‌تواند روءیت کرد واقع‌بینانه تری نسبت به پروژه به شما بدهد.

در قدم‌بعدی شما می بایست مقطع وقتی که برای اجرای پروژه نیاز می باشد را تقریب بزنید سعیکنید از متخصصان این فرمان یاری بگیرید منتها هیچ گاه ایده خویش را به طور بدون نقص بازگو ننمایید! یک پروژه ای نزدکی به آنچه که در ذهن دارید پیدا کرده و در زمینه‌ی آن کلام فرمائید ! فراموش نکنید که آنچه که وبسایت شمارا در آینده مطرح خواهد کرد ایده نویی هستش که در ذهن دارید. پروژه خویش از تمامی حیث بازبینی نمائید در امر مجوزهای لازم یا این که مدارک رسمی لازم برای اجرای پروژه تحقیق فرمایید و برای آن ها برنامه بریزید.

فرض نمایید شما اینترنت سایتتان را ساخته اید چه سوال هایی میتوانید از یوزرها سایتتان بپرسید ؟ همت نمایید قبلی از عملی کردن پروژه تان حتی الامکان جواب مناسبی برای سوال ها ذهنیتان بیابید این فرمان در اجرای پیروز خیس پروژه بسیار به شما امداد خواهد نمود. برای مثال فرض فرمایید عبد و بنده ایده ای در قضیه دکان اینترنتی در مورد یک کالای یگانه را در ذهن دارم کاری که انجام می دهم این میباشد که برای مثال از نفر از 10 نفر از دوستان عزیز و آشنایان چنین سوالاتی میپرسم : درصورتی که چنین کالاهایی به طور اینترنتی به فروش برسند از آن ها استقبال میکنی ؟ و عوارض عمل را جویا میشوم از پیشنهادات و ایده ها و نقد ها آن‌ها همت می کنم غایت استعمال را ببرم تا در انتها بتوانم پروژه ای که در ذهن دارم را با نقص کمتری به اجرا دربیاورم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۵:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)