مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ج_چرا می بایست ملاحظات امنیتی برای وبسایت در لحاظ گرفت؟


ج_چرا می بایست ملاحظات امنیتی برای وبسایت در لحاظ گرفت؟
یوزرها به هنگام ورود به وبسایت اعتبار سنجی میگردند،آن‌گاه جهت دسترسی به قسمت های متعدد ارشادوراهنمایی می‌شوند.البته مدام می بایست در لحاظ داشت که هر سایتی برای جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز که ممکن می‌باشد باعث به دستکاری، خرابکاری یا سرقت داده ها میگردد،پیش بینی ها امنیتی اتخاذ می‌نماید که هر یک به نوبه ی خویش بازدارنده از دسترسی اشخاص غیر مجاز به خزانه اطلاعاتی میگردد.

طراحی سایت در مشهد

گونه های تارنما در ساخت سایت و پباده سازی پرتال:
وب سایت ها مبنی بر کاربرد و مدل برنامه نویسی به تعدادی جور تقسیم می گردند که عبارت میباشد از :
تارنما استاتیک یا این که اثبات(Static Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال این تارنما ها یک توشه پباده سازی گردیده و داده ها ما یحتاج در آنان قرار می‌گیرد و بعداز آن برای تغییر‌و تحول نیاز به پباده سازی ماهر یا این که نصفه ماهر وب سایت می باشد. گویش برنامه نویسی اینگونه از تارنما ها در اضافه موردها HTML و Java Script میباشند که در مدل پیشرفته خیس می اقتدار از CSS نیز بهره مند شد.
از‌آنجا‌که در ساخت سایت و پباده سازی پرتال از حجم کمتری ازکد در ساخت سایت های استاتیک به کار گیری میگردد، سرعت بار گذاری (Loading) بالایی دارا هستند. علاوه براین کاهش حجم کدها خوانایی اضافه وبسایت بوسیله موتور های جستجو گر را به‌دنبال دارااست.این موردها باعث بهتر شدن موقعیت آن‌ها در ساخت وب سایت و پباده سازی پرتال از حیث امتیاز دهی موتورهای کاوش (رنکینگ) خواهد شد. درضمن این سیرتکامل وبسایت ها بها پباده سازی تحت تری را نسبت به بقیه وب سایت ها دارا‌هستند.
به کار گیری از اشخاص ماهر علاوه بر ارتقا امنیت ،سبب ساز فایده مندی از گرافیک و ظاهری قشنگ می گردد چرا‌که همگی چیز ثبات دارااست، از گزاره متن‌ها و اندازه ی تصاویر و همینطور همگی ی عنصرها مکان معلوم و ثابتی دارا هستند ،که در سود می اقتدار برای محل قرار تصاحب کردن هر کدام از اجزا، شایسته ترین تصمیم را گرفت.
ولی از طرفی ممکن نبودن ساخت تغییرات بوسیله اشخاص معمولی باعث میشود تا قابلیت و امکان بروز رسانی وبسایت بوسیله صاحبان و مدیران تارنما نباشد.
تارنما های استاتیک در ساخت سایت و پباده سازی پرتال برای شرکت های، سازمان ها و اشخاصی مطلوب می‌باشد که حداکثر یک یا این که دو توشه در سال نیاز به تغییر و تحول در محتوای تارنما دارا هستند.
وب سایت دینامیک یا این که پویا (Dynamic Website):
در طراحی وب و پباده سازی پرتال اشخاص معمولی که دسترسی به سیستم مدیر محتوای وبسایت را داشته باشند،میتوانند محتوای تارنما های دینامیک را بعداز پباده سازی تغییر‌و تحول دهند. گویش برنامه نویسی وبسایت های پویا می تواند براساس نیاز مختلف باشد ولی عمدتا" از گویش های برنامه نویسی ASP ASP.Net ، PHP، CSS، Silver light و یا این که Ajax به کار گیری میگردد.
در طراحی وب سایت و پباده سازی پرتال این سیرتکامل از وبسایت ها در صدر اسکلت وب سایت بوسیله طراح تولید و بعد محتوا بوسیله مدیران سایتها بارها تغییر‌و تحول میکند . از این رو طراح در طراحی وب و پباده سازی پرتال نسبت به وضعیت و اندازه ی ظریف متن‌ها و تصاویر و بقیه پوشه هایی که بعدا" بوسیله مدیران وب سایت ها تغییر‌و تحول میکند اطلاعی ندارد بنابر این کلیه حالات را در حیث میگیرد و این عمل منجر می‌شودکه تاحدودی از گرافیک و جلوه ی وبسایت کاسته شود.
یکی مزیت های تارنما های دینامیک این هست که محدودیتی برای تولید، تغییر‌و تحول یا این که حذف مطالب، تصاویر و صفحه های و... نیست.
با اعتنا به اینکه دراین سیرتکامل تارنما ها از گویش های برنامه نویسی توسعه یافته استعمال میشود تجهیزات متعددی در آن ها قابل تولید میباشد به مانند تولید صفحه های هوشمند، فرم ها وموتورهای جستجوی پیچیده.
ولی به کارگیری زیاد از کدها باعث نماید شدن لود(Loading) وب سایت وکم شدن رنکینگ آن در موتور های کاوش میگردد.
تارنما های دینامیک برای اشخاص، موسسه ها و سازمان هایی که بیش تر از دوبار در سال نیاز به تغییر و تحول درمحتوای تارنما را دارا هستند،مطلوب می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۸:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)