مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

دوران راه‌اندازی وبسایت شما چقدر مهم است؟


یوزرها خویش را بشناسید
تا هنگامی که یوزرها وب سایت خویش را نشناسید مطمئنا نمیتوانید تصمیم صحت در پباده سازی نیز بگیرید! در لحاظ داشته باشید که یک سیستم مدیر ماهر، وقتی تخصص دارد که آسانی و عملکرد تارنما را برای هر طبقه از یوزرها آماده سازد. اکثری از سیستم های مدیر محتوا این امکان را دارا هستند که چه در مدیر و چه در کاغذ اصلی یوزرها دسترسی راحتتری داشته باشند و برخی حتی سوای هیچ علم فنی می توانند از تجهیزات آن ها به کار گیری نمایند. به این ترتیب مهم می باشد که یوزرها وبسایت خویش اهم از یوزرها بخش مدیر و یوزرها بخش اصلی وب سایت خویش را شناسایی نمایید.

طراحی سایت در مشهد
دارایی شما چه اندازی است؟
مدیران تارنما ها او‌لین چیزی که برایشان مهم میباشد، هزینه اجرایی یک تارنما است. و همان گونه که مستحضر می‌باشید سایتهایی که دارنده هسته منحصر به فرد و پباده سازی مخصوص می باشند با اعتنا به انرژی که برنامه نویس و طراح یک وبسایت روی آن می گذارد ارزش پیاده سازی بالاتری نسبت به سیستم رئیس محتوا خواهند داشت. براین اساس باید معلوم نمائید که می خواهید وب سایت شما از نخستین با هزینه بالاتری فعال سازی گردد یا این که عشق دارید در کنار بقیه موردها هزینه اجرایی خویش را نیز کاهش دهید؟
دوران راه‌اندازی وبسایت شما چقدر مهم است؟
یکی از دیگر از مهم ترین مشخصه هایی که مدیران سایتها می بایست آنرا باز نگری و جواب دهند این می باشد که چه وقتی می خواهند سایتشان منتشر گردد؟ پباده سازی با استعمال از ابزارهای جانور و CMS ها دوران بسیار پایینتری نسبت به سایتهای با هسته و پباده سازی منحصر خواهند داشت. در سایتهای با پباده سازی و هسته منحصربه‌فرد، برنامه نویس و طراح وبسایت بدون چاره میباشد همگی اجزا و بخش های یک وب سایت را قطعه به قطعه کدنویسی نماید و فعال‌ساز‌ی نماید. بدین ترتیب روزگار بسیار متعددی برای فعال‌ساز‌ی تارنما شما صرف خواهد شد و متناسب با همین دوران هزینه فعال سازی آن نیز ارتقاء خواهد داشت.
مواقعی که در صدر ذکر شد قسمتهای اکثری کوتاهی میباشند که شما می بایست گذشته از فعال‌ساز‌ی و گزینش سیستم وب سایت خویش باید آن‌ها را درنظر داشته باشید. مورد های بسیار متعددی نیز موجود هست که می تواند در تعیین CMS یا این که پباده سازی منحصربه‌فرد به شما یاری دهد، که در‌پی به آنان اشاره خوا هیم نمود

CMS ها،هم امن هستند و هم نا امن
بخش اعظمی بر این اعتقادوباور می باشند که سیستم های مدیر محتوا از امنیت زیر تری برخوردار می‌باشند. باید به‌این نکته توجه نمایید که CMS ها از امنیت تحت برخوردار نیستند. بلکه مدیران اینترنت سایتها امنیت تارنما خودرا با بی توجهی به آپ دیت ها نابود می‌نمایند. CMS ها مدام می بایست آپ تو دیت باشند تا جلوی باگ های کشف گردیده گرفته شود.
چه اندازه ای قصد توسعه دارید
در‌حالتی که شما قصد داراست که تارنما خویش را همواره با برنامه های یگانه توسعه دهید و یا این که ایده های شما گوناگون است، به احتمال زیاد با CMS ها بسیار ریلکس نخواهید بود. اما CMS ها با دقت به اینکه اکثرا ماژولار می باشند. یعنی قابلیت و امکان ماژول و افزونه نویسی منحصر برای آن‌ها موجود است. بدین ترتیب محدودیتی برای آن نیست، اما در شرایطی‌که که شما مدام با یک چهارچوب برنامه نویسی مختص قصد پیاده سازی پروژه خویش را دارید و در شرایطی که برنامه نویس خویش را مدام در مشت دارید می‌توانید از پباده سازی منحصر استعمال نمائید. اما خواسته از پباده سازی منحصربه‌فرد در‌این نوشته‌ی‌علمی قالب وجود ندارد زیرا برای تمامی سیستم های مدیر محتوا قالب منحصر به فرد میتوان تهیه و تنظیم نمود.
توسعه و گسترش سرویس ها وب سایت برای تلفن همراه ها و تبلت ها نیز بسیار مهم می باشد. اینکه شما بخواهید در آینده ورژن ویژه APK,IOS را داشته باشید یا این که نه؟ صحیح می‌باشد که اکثری از CMS های مو جود را میتوان به راحتی ورژن آندروید و IOS برای آن‌ها تنظیم نمود اما شاید دوست داشته باشید پباده سازی منحصر App را فارغ از به کارگیری از سیستم رئیس محتوا و تعلق فعال سازی فرمایید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۴۹:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)