مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نسبتاً کلیه لهجه‌های برنامه نویسی


سو‌مین مبحث فراگیری چریکت‌های ارمایل، یادگیری اچ‌تی‌ام‌ال و سی‌اس‌اس بود که اینک با اتمام آن به طور بدون نقص برای استعمال و دانلود بدون پول به وسیله شما عرضه شده‌است.

 طراحی سایت در مشهد

به صورت کل در نسبتاً کلیه لهجه‌های برنامه نویسی و حتی ساخت وب سایت یک پروژه رو میشه به دو بخش frontend و backend تقسیم کرد. فرانت‌اند یعنی بخش جلویی و بک‌اند یعنی بخش دور‌نما عمل. این واقعه برای یک تارنما بی آلایش فردی یا این که یک تارنما خبری یا این که برای مثال آشپزی هم میافته. شما در واقع دو بخش دارید.

درین یادگرفتن ما قصد داریم که طرز پباده سازی بخش جلویی فعالیت یا این که frontend رو بهتون فراگیری بدیم. غیر وابسته از اینکه در بخش پشتی فعالیت چه اتفاقی داره میافته و از چه تکنولوژی به کارگیری میشه، در غایت بخش جلویی فعالیت در یک سایت معمولی تا پیچیده‌ترین سایت‌ها از html و css‌ ساخته شده میباشد.

مطابق معمول ما تو یادگرفتن‌هامون پایانی ورژن جان دار رو یادگرفتن خوا هیم بخشید که فعلا ورژن پنج اچ‌تی‌ام‌ال و ورژن سه برای سی‌اس‌اس می باشد. پس شما با دیدن و پی بردن و فهم این موسسه آموزشی کار کشته خواهید بود تا ظواهر یک تارنما رو به آسانی بسازید.

در تهیه و تنظیم این یادگرفتن همانند همگی فراگیری‌های پیشین تلاش گردیده مطالب با سرعت بالا گفته بشه و شاید در طی این شرکت لازم باشه به دفعات فیلم رو به عقب برگردونده و جملا‌ت و یا این که کدها رو مرور نمایید.(ولی یکی چریکت‌های ما فیلم‌هارو با سرعت پخش دو برابر میدید!)

هم‌چنین شاید لازم باشه پس از بروز ایراد در بخشی مختص یا این که برای حل تمرین‌های نقل شده در کلیپ به عقب برگردید و نصیب‌های عقب‌خیس رو هم چندباره ملاحظه کنید و بدونید که چریکت‌های ما هم با اینکه در هنگام ضبط حضور داشتن بعضی وقتها یک سری توشه فیلم‌ها رو مرور کردن، پس نگران این نباشید.

این موسسه آموزشی مشتمل بر پنچاه و هفت نصیب به برهه زمانی روزگار حدود سیزده ساعت و چهل و پنج دقیقه میباشد. حجم پوشه‌ها هم حدود یک و نیم گیگ شده‌است. از حیث حجم پوشه‌ها از اونجایی که کیفیت در حق تقدم نخستین ما قرار داشت،‌ کارایی گردیده دست‌کم کاهش کیفیت ممکن رو داشته باشیم و در این شرکت کیفیت صدا هم نسبت به فراگیری‌های گذشته بهبود خیر و خوبی داشتیم.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۲:۴۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)