مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

باز بینی امنیت سایت Acunetix


باز بینی امنیت سایت SiteGuarding
وبسایت SiteGuarding به شما یاری میکند تا دامنه خویش را در خصوص تروجان ها، لیست سیاه سایت، اسپم تزریق گردیده و.. نسخه برداری فرمایید. اسکنر این خدمت هم با وردپرس، جوملا، دروپال، ماگنتو، بولتن و دیگر پلتفرم ها سازگار میباشد که به شما در امنیت وبسایت امداد می‌نماید. همینطور این خدمت به شما برای حذف اپلیکیشن های مخرب از وب سایت امداد مینماید که مورد قابل قبولی برای وبسایت های ویروسی و آزمایش ویروسی بودن وبسایت میباشد. این خدمت پلن آزمایش ۱۴ روزه مجانی دارااست و بعد از آن نیاز به نام نویسی میباشد.

 طراحی سایت در مشهد

باز بینی امنیت وبسایت Web Inspector
خدمت Web Inspector بعداز کپی وبسایت شما، گزارش خویش را بر پایه ی لیست سیاه، فیشینگ، تروجان، کرم ها و.. ارائه می‌دهد. فارغ از نیاز به نام نویسی می‌توانید مجانی کپی وبسایت خویش را انجام دهید . این خدمت اینترنت‌وب سایت را از دید تهاجم ها فیشینگ، قابل انعطاف‌افزارهای مخرب، در پشتی، تروجان باز‌بینی می نماید.

 

 

باز بینی امنیت سایت Acunetix
Acunetix خدمت میباشد که وب سایت شما‌را برای دوری از هک آنلاین وبسایت با بیش تر از ۵۰۰ مدل زخم پذیری که دربرگیرنده DNS، پایین تولید کانال از سرور از Acunetix را باز نگری میکند. مدیران این خدمت برای شما قابلیت و امکان ۱۴ روز به کار گیری آزمایشی را تدارک چشم اند که برای استعمال بایستی نام نویسی فرمائید و در صورتی بازه بیشتری را می‌خواهید، می بایست همانند بعضا از خدمات هزینه پرداخت فرمائید.

 

بازنگری امنیت وبسایت Netsparker Cloud
تارنما Netsparker Cloud یک اسکنر امنیتی اینترنت کمپانی سازمانی میباشد که وب سایت ها را برای ۲۵ زخم پذیری مهم نسخه برداری می‌کند. Netsparker Cloud برای خدمت های اوپن سورس (Open Source) مجانی میباشد و در بقیه مورد ها مستلزم هزینه میباشد که قابلیت و امکان درخواست برای اجرای عصر آزمایشی مجانی هم موجود هست.

 

بازنگری امنیت تارنما UpGuard Web Scan
بررسی ریسک های فرنگی، کپی ویروس ها، کوکی ها، DNSSEC، سربرگ و.. از خصوصیت های خدمت UpGuard Web Scan میباشد که وب سایت شمارا باز نگری مینماید. این خدمت در ورژن بتا میباشد البته به طور بدون پول و سوای نام نویسی وبسایت شما‌را باز نگری می‌کند و بها آزمایش کردن را دارااست. این خدمت ریسک را برای شما چک میکند و فاکتورهایی SSL، حمله Clickjack، کوکی‌ها و … را برای شما درجه بندی نماید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)