مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

شناخت با مبانی برنامه‌نویسی جاوا


انجمن جاواکاپ، با افتخار نثار می‌نماید: یادگرفتن بدون‌پول جاوا به طور ویدیویی به لهجه فارسی. این زمان دربرگیرنده اسلایدهای آموزشی، تمرین‌های عملی، کوییز، تمرین، و فیلم‌های آموزشی خواهد بود. انگیزه این زمان، ارائه مفاهیم و مهارت‌های مهم در گویش جاوا برای ایجاد قابل انعطاف‌افزار در صنعت میباشد.

طراحی سایت در مشهد


مخاطبین این زمان، علاقمندان به آموزش گویش جاوا و مدرسان عصر‌های بر اساس جاوا در دانشگاهها، آموزشگاهها و صنعت میباشند. انگیزه اصلی این زمان، ارائه یک بسته فراگیری جاوا به طور عام‌المنفعه میباشد که در آن فراگیری جاوا به صورت درست، ظریف و روزآمد در دست عموم علاقمندان قرار می گیرد. هرچند تغییر‌و تحول محتوای این اثر فارغ از اطلاع و تأیید انجمن جاواکاپ مجاز وجود ندارد، البته بازنشر یا این که درس دادن آن‌چه بوسیله جاواکاپ و به طور همگانی منتشر شده‌است، با ذکر منشا (جاواکاپ) بلامانع و اما مایه خوشحالی تهیه و تنظیم‌کنندگان این عصر آموزشی میباشد. انجمن جاواکاپ، از تمامی متخصصان و صاحب و مالک‌نظران دعوت می‌نماید تا درین مراحل مارا کمک نمایند و نظرها خویش را در رابطه ساختار و محتوای آموزشی این زمان (از روش همین کاغذ در وبسایت جاواکاپ، تیم برنامه‌نویسان جاوا در لینکدین یا این که از روش پست الکرونیکی info [AT] javacup [DOT] ir) ارائه فرمایند.

عصر آموزشی جاوا در پنج بخش و بیست گرد هم آیی پباده سازی شده‌است:

الف) شناخت با مبانی برنامه‌نویسی جاوا

در‌این بخش، تاریخچه لهجه و فناوری جاوا مرور میشود و خصوصیت‌های این فناوری و مقام آن در بین بقیه فناوری‌های مهم باز‌نگری می‌گردد. آن‌گاه مبانی نخستین برنامه‌نویسی جاوا یادگرفتن داده می‌گردد. انگیزه این بخش، شناخت با مفاهیم نخستین برنامه‌نویسی میباشد به طوری که مخاطب بتواند برنامه‌نویسی را مقدمه نماید و اصطلاحاً دست‌به‌عمل (یا این که دست‌به‌کد) شود. در‌این بخش مفاهیمی مانند متغیرها، اشکال داده، عملگرها، رینگ‌، شرط، متد، فن و آرایه گنجانده شده‌است. همینطور بعضا نکات و مهارت‌های نخستین عملی، مانند به کار گیری از اطراف‌های بسط قابل انعطاف‌افزار (IDE)، بیان می گردد. از لحاظ رویکردهای برنامه‌نویسی، روح قاضی بر این بخش منش راه و روش‌ای (Procedural) میباشد.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۶:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)