مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

آیا وردپرس یک وب سایت ساز seo شده‌است؟


  1. آیا وردپرس یک وب سایت ساز seo شده‌است؟
    شاید از پرسیدن این سوال متعجب شویم، البته شما هم از جواب آن متعجب خواهید شد. چونکه سیستم مدیر محتوای بهینه سازی گردیده ای نیست، هر چیزی که روی این کره خاکی برای پباده سازی و فعال سازی وب سایت تاسیس شده است، مستلزم کارهایی میباشد که توسط آن‌ها سئوی داخل و برون وبسایت انجام میگردد. این یک ضابطه نانوشته میباشد و می‌گوید هر چیزی که برای فعال‌سازی وبسایت مصرف شده مستلزم seo کردن میباشد. وردپرس هم از این قاعده استثنا ندارد و شما نمیتوانید یک تارنما وردپرسی بسازید و چشم به راه ارتقا سکو وبسایت باشید. نمیتوان انتظار داشت با اجی مجی کردن و یک دستمال، رنک تارنما را ارتقاء اعطا کرد و در کاغذ نخستین درخشید.
  2. طراحی سایت در مشهد

عبارت سیستم بهینه سازی گردیده وردپرس، خواسته بی ادبانه ای ندارد، در شرایطی که از این سخن اندوهگین گردیده اید، وردپرس را ببخشید اما وردپرس خویش به خویش نمیتواند seo نماید. بایستی در سئو وردپرستان اورا امداد نمائید و خویش روی آن دوران بگذارید. وردپرس هم مستلزم غذای سئو و آب بک پیوند و نمک محتواست. وب سایت شما می بایست عمل خودش را ابتدا نماید تا شناخته شود و همین امداد می‌نماید به برگه نتیجه ها گوگل رسد. وصال به ورقه اولیه گوگل یعنی بحران اصلی شما که جذب مخاطب و مدیر آنهاست نو استارت شده‌است.

وردپرس صرفا کاری که در اولِ تارنما برای شما انجام می‌دهد اینست که امکانی را آماده می‌نماید سوای هزینه ای زیاد و تهیه و تنظیم یک هاست و دامنه بتوانید یک تارنما بسازید و حتی پول پباده سازی هاست هم نپردازید، زیرا قالب های متعددی دارااست.

سفارش می کنیم این نوشته ی علمی رو از دست ندهید:
یادگرفتن رفع خطای "ورقه اصلی شما نمی تواند برای موتور های کاوش ایندکس شود" در پلاگین وردپرس Yoast بهینه سازی و خدمت Ryte
2. آیا پلاگین بهینه سازی یعنی تمام سئوی وردپرس؟
این افسانه را خیلی وقت پیش زمانی وب سایت های متعددی که روی برگه نخستین گوگل میدرخشیدند و وردپرس نبودند آغاز کردند. زمانی وبسایت های وردپرسی زیاد شدند و اضافه آن ها در وردپرس جایگاه گرفتند، مردم متعددی استارت به روایت سازی در زمینه ی وردپرس کردند. قصه های متعددی موجود هست که اثبات می نماید مردم از تب وردپرس خبر نداشته اند و صرفا تاءمل می کردند که هر چیزی که وردپرسی میباشد می تواند صاحب و مالک برگه نخستین گوگل شود. نه اینطور نبود و اینطور هم وجود ندارد.

 

غیروابسته از اینکه چقدر دنبال داده ها مستند می‌باشید، البته وردپرس مستقل وب سایت ساز فوق العاده و با یوزرها زیاد میباشد. طولانی تر از 0.08% تارنما های وردپرسی جهان با وردپرس پارسی تشکیل‌شده و همینکه وردپرس به تمام لهجه های جهان در دسترس میباشد، یعنی وردپرس بسیار فوق العاده کار نموده است. یک کدام از برتری های وردپرس نسبت به وبسایت ساز های بدون‌پول اینست که پلاگین های متعددی ارائه می‌نماید که هر کاربری می‌تواند از آنان به کار گیری نماید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۲:۱۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)