مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟


شماره ۱۴: نچسب به کاری که داری!

بهترین پاسخ به اینکه «چرا به وبسایت نیاز دارم» اینه که از چسبیدن به کاری مستمر و روتین پرهیز کنید.
این بهترین شیوه برای بیرون شدن از کار همیشگی و داشتن یک زندگی خوب میباشد. به‌طوری که داشتن یک وب سایت دری به سوی یک دنیای نو را به روی شما می‌گشاید.

شماره ۱۵: هر دعوا یا این که سرگرمی که دوست دارید

آیا به ورزش عشق دارید؟ عکاسی، تعطیلات، دانش، اتومبیل؟ اسکیت چطور؟ پس شما یک ایده کاری دارید که از وجودش خبر ندارید! وب یک فضا فوق‌العاده داراست که میتواند تمام ایده های کاری شما‌را مانند آهن‌ربا جذب کرده و برای شما کسب درآمد نماید. تنها لازم میباشد چیزی را که دوست دارید تعیین نمایید و استارت به تایپ کردن راجع‌به آن بکنید. اما تایپ کردن را هم چندان سَر سَری نگیرید (!) ساعات برای تایپ کردن این مقاله وقت صرف شده‌است!

طراحی سایت در مشهد

شماره ۱۶: رابطه با مدیران وب سایت های همکار

این نکته را در حیث داشته باشید که با داشتن یک وبسایت میتوانید خویش را یک «اینترنت مستر» (رئیس اینترنت) بنامید. چه باحال! ولی برهان شماره ۱۶ برای “چرا ما به وب سایت نیاز داریم” اینه که شما میتونید به راحتی با اینترنت مستر های دیگر در رابطه باشید و با یکدیگر همکار فرمایید که‌این می تواند کسب تجربه بیش تر و امداد به کسب و عمل شما در دهکده‌جهانی وب باشد.

شماره ۱۷: به شما مجال بیان می‌دهد

تا حال اتفاق افتاده که با یک کدام از مشاجره فرمائید و اون بگوید «اینجانب دراین باره توی وبسایتم یک نوشته‌ی علمی نوشتم و در واقع اینطور وجود ندارد که شما می گویید و …» به یک سری ادله مردم هنگامی بدونند که شما درمورد چیزی، در تارنما خودتون مطلبی نوشتید، با شما مشاجره نمی کنند. همینطور به شما یک مجال می‌دهد که سوای قضاوت دیگر افراد نظریه خویش را بیان نمائید و در‌صورتی‌که کسی یک بینش (حیث) بخشید که که شما از آن چندان خوشتان نیامد، به راحتی می توانید دیدگاهش را به فولدر اسپم (Spam) انتقال بدید.

شماره ۱۸: عمل شما، به طریق شما

شما نیاز به اذن به چنگ آوردن از رئیستان یا این که نماینده قانونی کمپانی ندارید. چون شما به تنهایی می توانید و هیچکس نمی‌تواند بازدارنده شما شود اینک (اما به‌زودی) شما یک عمل جهانی با هزاران مشتری دارید!

شماره ۱۹: با بزرگتر ها رقابت نمایید

تابحال گردیده قصد داشته باشید وارد کاری گردید اما اطلاع نداشته‌باشید چطور با اشخاص بزرگی که توی اون فعالیت می باشند رقابت فرمائید؟ با ساختن یک تارنما عالی با یک استراتژی سفت پشت آن، شما می‌توانید سایر را به راحتی از رمز رویکرد بردارید، فارغ از آنکه نیاز باشد صورت‌ی رقبای خویش را ملاحظه کنید و یا این که رو در رو با آنها روبه‌رو گردید.

شماره ۲۰: اعتبار فوری

آیا تا به اکنون نقص‌ فروش چیزی را داشته اید؟ یا این که اینکه بخواهید کسی را قانع نمایید که شما حقیقتا فروشنده می باشید؟ با داشتن یک سایت سازمان یافته، شما می‌توانید به‌سرعت اعتبار خویش را ارتقا دهید و به اعتبار آخرین خودتان برسید. مثلا با به چنگ آوردن آرم اعتماد الکترونیکی و قرار دادن آن پایین وبسایت، مُهر اعتماد مردم به تحت وب سایت شما میخورد.

شماره پایان و مهم‌خیس از کلیه: به شما یاری می‌نماید یک شغل تازه پیدا نمایید

قسم می‌دهم که از این زاویه نگاه نکرده بودید! اندیشه شما روی طریق هایی میباشد که وب سایت به فعالیت شما امداد کنه، البته بدین اعتنا نکردید که به فرد شما هم میتونه امداد کنه! خیر صرفا نقطه عطفی در رزومه شما خواهد بود، بلکه با داشتن یک سایت و رئیس آن، مهارت شما در انجام عمل های مشقت بار و حساس ثابت میگردد.

به این ترتیب… چرا ما به یک وب سایت نیاز داریم؟

چرا نباید یک وبسایت داشته باشم؟
میتوانیم بدین اندیشه کنیم که چرا نباید داشته باشم؟ شما حتما نمی‌توانید ۲۱ برهان بیاورید که چرا نباید داشته باشم. در صورتی می پندارید که استدلال قانع کننده‌ای بر خلاف این عامل ها دارید در نصیب نظرها با ما به اشتراک بگذارید و در شرایطی که می خواهید موردی به مورد ها بالا بیشتر نمائید، ریلکس باشید، میتوانید همین درحال حاضر دست به صفحه کلید گردید!


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۷:۵۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)