مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

Goal معیاری برای سنجش تلاش تارنما


Goal معیاری برای سنجش تلاش تارنما شماست. تا هنگامی یک Goal تهیه نکرده باشید نمی توانید متوجه گردید که سایت شما به چه معیار سعی نیکی داشته میباشد. برای فهم و شعور بهتر مثالی می زنیم، یک Goal می‌تواند هدف ها تارنما و کسب و عمل شما باشد. به عنوان مثال Goal برای یک تارنما فروشگاهی میتواند خرید یا این که پرداخت باشد، قادر است Sub Scribe کردن خبر نامه ی ایمیلی باشد و یا این که حتی عضویت در وبسایت.

طراحی سایت در مشهد

به عنوان مثال:
فرض فرمایید ما یک ورقه ی عضویت به ازاء اخذ یک پوشه دانلودی داریم، زمانیکه استفاده کننده نشانی آدرس اینترنتی خویش را وارد نموده و بر روی عضویت کلیک میکند، به ورقه ی ثابتی به خواسته قدردانی از عضویت مخاطب و موعظه جهت ادامه ی پروسه دانلود انتقال می یابد. با ورود استفاده کننده به‌این برگه که اصطلاحاً ورقه ی سپاس از مشتری گفته می‌شود، برای ما یک Goal محسوب خواهد شد. برای تثبیت این Goal در گوگل آنالیتیک فرایند ذیل را دنبال فرمائید:
در حساب گوگل آنالیتیک خویش، وارد منوی Admin از navigation بالای برگه گردید.
از نصیب View ، آیتم ی Goals را گزینش فرمایید.

 


توجه داشته باشید درین نصیب محدودیت تولید Goal دارید و گوگل آنالیتیک به شما 20 goal اذن میدهد ساخت نمائید و Goal های تولید گردیده را نیز نمی اقتدار حذف نمود و صرفا می‌توانید آن را دستکاری فرمائید. پس در تولید Goal های ضروری و درست توجه نمائید .
برای تولید یک Goal نو بر روی New Goal کلیک فرمایید.

 

 

سه مرحله ی ذیل را بایستی طی فرمایید که بایستی آنان‌را مطابق زیر انجام دهید:

Goal Setup

درین مرحله می بایست طریق ی اعمال پیکربندی Goal را تعیین فرمائید. ما از Template به کارگیری می‌کنیم. بر روی Continue کلیک کنید.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۶:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)