مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

خصوصیت های قابل انعطاف افزاری هاست چه است؟


خصوصیت های قابل انعطاف افزاری هاست چه است؟
به عبارتی‌طور که گفتیم سرورها یک سیستمی مانند همین لپ‌تاپ فردی خودمان می باشند. و لپ‌تاپ ما برای استعمال بی تردید به سیستم برهان نیاز داراست. به همین رخ سرورها هم دارنده سیستم دلیل میباشند. و از دو سیستم استدلال لینوکس و ویندوز استعمال می کنند. حال کافی میباشد بدانیم تفاوت این دو با هم در چه می باشد و کدام یک برای ما بهتر میباشد؟

طراحی سایت در مشهد

مقایسه هاست ویندوز و هاست لینوکس
در بنا شده در این مقایسه قرار وجود ندارد بگوییم دربین لینوکس و ویندوز کدام خوب میباشد و کدام به درد نمیخورد! هرمورد از این سیستم برهان‌ها حالت و تجهیزات خاصی دارا‌هستند و گزینش شما می بایست براساس دسته سایتتان باشد. برای اطلاع از قوانینی که گفتم، بگذارید از جنبه‌های مختلف مقایسه‌ای در میان لینوکس و ویندوز داشته باشیم.

از حیث گویش برنامه نویسی: هاست ویندوز به وسیله کمپانی مایکروسافت ارائه شده‌است. و تنها از گویش‌های برنامه‌نویسی ASP و NET پشتیبانی می کند (که خب صاحب و مالک امتیاز این دو گویش خویش کمپانی مایکروسافت میباشد!) ولی آمار نشان میدهد که اکثر وبسایت‌های عالم با گویش PHP برنامه نویسی شدند. یک امتیاز مثبت برای هاست لینوکس! زیرا لینوکس به طور کامل سازگار با گویش PHP میباشد.
از دید سیستم‌های مدیر محتوا: اکثر سیستم‌های رئیس محتوا مثل وردپرس، جوملا، دروپال، دیتالایف و دکان ساز دوستداشتنی پرستاشاپ بر اساس PHP نوشته شدند. و تنها هاست لینوکس قادر است از این برنامه‌ها پشتیبانی نماید.
از نگاه در اختیار گرفتن پنل: به عبارتی‌طور که اشاره کردیم در اختیار گرفتن پنل Cpanel اینک از شایسته ترین رابط‌های گرافیکی میباشد (که اتفاقا در صورتی نو‌فعالیت می‌باشید یادگرفتن‌های فراوانی در وب برای عمل با این پنل موجود هست.) در هاست لینوکس می توانید از در اختیار گرفتن پنل‌های Cpanel ، Direct admin ، Kloxo و Zpanel استعمال فرمائید. و درهاست ویندوز از Plesk و Website panel.
از حیث سرعت: در واقع سرعت هاست طولانی تر به خصوصیت‌های طاقت فرسا‌افزاری برمی‌گردد و ربط چندانی به سیستم دلیل سرور ندارد! البته می‌قدرت اعلام کرد در مواقعی هاست لینوکس سرعت بیشتری از ویندوز داراست. چرا؟ زیرا لینوکس ابزارهای متعددی برای سئو و ارتقا سرعت وبسایت پیش‌بینی نموده است.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)