مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

برنامه نویسی شی گرا و ریسپانسیو


طراحی وب در مشهد برنامه نویسی شی گرا، یا برنامه نویسی oop، یک راه یا این که سبک برنامه نویسی می باشد که در آن توسعه و گسترش دهنده همگی متغیرها و توابعی که در کنار هم عملیاتی را انجام میدهند را در قالب یک کلاس واحد اداره دهی می‌نماید . اضطراری به توضیح میباشد که تکنیک برنامه نویسی شی گرا به مراتب کارا و پیچیده تر از سبک برنامه نویسی بر پایه ی تابع (procedural) می‌باشد .
طراحی
تارنما در مشهد
عارضه
ها برتری
برنامه نویسی شی گرا : قابلیت و امکان
اداره دهی باصرفه تر کد قابلیت و امکان تقسیم برنامه به برنامه های کوچک تر اما جدا . برنامه ی حائز اهمیت به صورت یک exe در میاید که دیگر قسمت های غیروابسته برنامه را فراخوانی می‌نماید (modularity) .
عدم نیاز به نوشتن کدهای تکراری و قابلیت و امکان و امکان هایی که پیش از این پیاده سازی گردیده اند و صرف جویی در استعمال از منابع .
با این وجود، بخش اعظمی از توسعه و گسترش دهندگان تلاش می‌کنند در پروژه های کوچک و ساده خویش از سبک برنامه نویسی بر پایه ی تابع (procedural) سود بگیرند .

اما همین که پروژه بزرگتر میگردد، خوبتر می باشد به منظور تایپ کردن یک برنامه ی کارآمد و رقم زدن تجربه ی کاربری با صرفه، از تکنیک برنامه نویسی شی گرا برای تولید و توسعه و گسترش ی پروژه استعمال شود .

 

برنامه طراحی سایت در مشهد
نویسی شی گرا چه می‌باشد؟ در قبل گذشته از اینکه مفهوم شی گرایی وارد گویش php شود، برنامه نویسان مجبور بودند php را در کنار html به کار گیری کنند که‌این راه در پروژه های کوچک نقص‌ بزرگی محسوب نمیشد البته هنگامی که حرف از ساخت برنامه های میانگین و والا به در میان می آمد فعالیت یکم مشقت بار خیس میشد زیرا اینطور برنامه نویسی هر چقدر نیز مدیریت گردیده باشد، دارنده کدنویسی ماکارونی و کثیفی است که مدیریت و توسعه و گسترش و توسعه و گسترش آن را نسبت به برنامه نویسی شی گرا خیلی دشوارتر می‌کند .

 

رنامه نویسی شی گرا یا این که به اختصار oop که مخفف Object-Oriented Programming می‌باشد، به شما اذن می‌دهد در کدهای خویش تقسیم بندی های متفاوتی انجام دهید و کدهای php و html را تا حد زیادی از نیز غیر وابسته نمائید و همین فعالیت منجر می‌شود تا مدیریت روی کدهای php فوق العاده بالا رود . البته خیلی عوارض دیگر نیز وجود دارااست که بیرون از طاقت این مقاله میباشد . خب نیز فعلا برویم سراغ توضیح معنا oop .

اصل برنامه نویسی oop عملکرد داراست تا دنیایی حقیقی و واقعی وواقعی را برای شما یکسان سازی کند . یعنی هر چیزی که شما در دنیای اطرف میبینید را می‌توانید به‌این معنا رابطه بدهید و بسازید . من خودم با یک مثال با مضمون‌ oop آشنا شدم . به دنبال برای شما نیز توضیح خواهم داد و امیدوارم به شما هم در شعور بهتر این مضمون‌ یاری کند .

فرض نمایید میخواهید منزل ای بسازید . گذشته از تولید این خانه نیاز به نقشه ای برای تولید آن دارید . وقتی که نقشه را آماده می فرمایید و از روی آن منزل ای را می سازید، تفکر مینمایید فعالیت نقشه تمام گردیده یا می بضاعت از روی آم خانه های دیگری ایجاد؟ در برنامه نویسی oop نیز دقیقا به همین فیس کار میگردد .

شما میتوانید از یک کد درج شده در قسمت های دیگر به راحتی استعمال نمایید سوای این که دوباره کل کد را از اولیه بنویسید . دقیقا برعکس کاری که در php بدون به کار گیری از مضمون‌ oop به دفعات زیاد می‌توانید مشاهده کنید که تکرار کد ها چقدر قادر است مضاعف باشد .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۸:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)