مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چه گونه می توانیم گواهی ssl بگیریم؟


به چه شکل
می‌توانیم مدرک ssl بگیریم؟ برای خرید و به کار گیری از گواهینامه ssl بایستی ابتدا کلید قابل رمز گذاری گردیده دربین استفاده کننده و سرور انگیزه را تعیین نماییم . بعداز این که‌این کلید همگانی از طرف یک سرور برای فعال نمودن پروتکل ssl ایجاد شد باید اطلاعات این کلید به همدم درخواست استفاده از ssl به شرکت های مختلفی مانند Verisign ارسال شود .

طراحی وب در مشهد

صادر شدن گواهینامه ذی‌ربط به وسیله موسسات هم فرآیند مختلفی دارد . شرکت هایی که دراین باره کار می نمایند در آغاز می بایست واحد سنجش امنیت سرور را به حساب آوردن کرده و آن را تایید کنند .بعداز تایید نمودن امنیت سرور شرکت وریساین کلید عمومی که از طرف سرور اخذ نموده بود را دوباره رمزگذاری می‌نماید و برای به کارگیری در مشت وبسایت قرار می‌دهد .تاثیر

تاثیر  طراحی سایت در مشهد
ssl بر روی seo و جایگاه بندی وب سایت ها در گوگل seo در واقع همان بهینه سازی وبسایت برای جایگاه بندی موتور های جستجوگر گوگل می‌باشد . هر چه یوزرها بیشتری از یک تارنما بازدید نموده و در فضای آن بمانند آن وب سایت می‌تواند در سکو بندی گوگل در صفحه ها اول قرار گرفته و در واقع از دید بهینه سازی باصرفه باشد .یکی از موردها دیگری که در بهینه سازی وبسایت اثر گذار میباشد و سبب ساز با صرفه شدن آن می گردد دریافت گواهینامه ssl میباشد . از طریق ارتقا امنیت تارنما می شود به راحتی تاثیر ssl روی بهینه سازی سایت را ادراک نمود .

تاثیر
ssl در امنیت یوزرها
هر چه امنیت یک وب سایت فراتر باشد و در مراقبت اطلاعات افراد از الگوریتم های کد گذاری شده استعمال کرده‌با‌شد به راحتی میتواند یوزرها بیشتری را به خویش جذب کرده تا در برهه زمانی زیادی بر روی سایت بمانند و به پرداخت ها اینترنتی خود بپردازند .این دستور منجر میگردد تا مقدار بازدید و اعتبار یک تارنما از نگاه موتور های کاوش گر گوگل بهینه شده و منجر ارتقاء مرتبه بندی سایت شود .

مطمئناً سایتی که از نگاه امنیت در تراز پایینی باشد علاوه بر عدم توان در جذب یوزرها، نمی تواند از دید seo نیز باصرفه باشد و سکو خیر و خوبی در جست و جو های گوگل داشته باشد .پس در صورتی مدیریت یک سرور را بر عهده دارید در قدم نخستین یک گواهینامه ssl از موسسات صادرکننده آن برای تارنما خود خریداری فرمایید و آن‌گاه به بهبود وبسایت از روش رویه های دیگر بپردازید .

پس تماماً مراقب باشید که در شرای درگاه پرداخت اینترنتی سایتی با آرم https مقدمه نشده بود آن از گواهینامه ssl استعمال نکرده و نمی تواند محیطی امن برای انتقال داده ها شما باشد .در واقع با توجه به ضرورت امنیت وب سایت های امروزه می توان به راحتی به اهمیت این موردها برای سایت های متعدد پی پیروزی .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۹:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)