مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وبسایتی با سرعت موشک داشته باشید


طراحی سایت در مشهد
بی تردید برای خودتان هم پیش آمده است که می خواستید وارد یک وبسایت شوید اما سرعت آن سایت آنقدر کند بود که صرف لحاظ کردید و آن وب سایت را بسته اید. این مورد درباره ی کاربران وب سایت شما هم درستی می نماید.
ساخت وب سایت در مشهد
همان گونه که درخصوص قبلی گفتیم، استفاده از قالب های فراهم برای وبسایت های وردپرسی، نیازمند استعمال از افزونه های مختلفی است که این قضیه سبب ساز افزایش حجم فایل های وبسایت می‌گردد و همین افزایش حجم می تواند تاثیر چشمگیری در سرعت وبسایت شما داشته باشد.

به کار گیری از قالب منحصربه‌فرد، میتواند باعث شود سرعت بسیار بهینه تری برای سایت خودتان داشته باشید و همین موضوع کمک مینماید تا کاربران بیشتری به وبسایت شما وارد شوند و سکو تارنما شما بهتر شود.

همچنین قالب منحصر می‌تواند هماهنگی طولانی تر و بهتری با سیستم وردپرس شما داشته باشد و فشار کمتری به سرور هاست شما وارد کند که این مورد هم سبب باصرفه تر شدن سرعت وبسایت شما خواهد شد.


طراحی وب شرکت میان المللی تبلیغات ویرا
۳- وب سایتی مطابق با نیازها و ذوق و سلیقه خودتان داشته باشید
خیلی از قالب های فراهم وردپرس، شکلی یکسان و تکراری دارا هستند که همین قضیه باعث شده است اکثر تارنما های وردپرسی، ظاهری شبیه به هم داشته باشند.

یکی‌از طرق تمایز در دنیای امروز که کسب و کارهای زیادی در در حال حاضر رقابت باهم میباشند، این می باشد که شما ظاهری متمایز داشته باشید تا بهتر در ذهن مخاطب خودتان بمانید.

طراحی قالب منحصر وردپرس ، به‌این آیتم کمک می‌کند که بتوانید قالبی مطابق با نیازها و سلیقه خودتان داشته باشید.

ممکن است شما بخواهید در سایت خودتان به عنوان مثال روند خرید متفاوتی از مراحل خرید پیشفرض وردپرس داشته باشید و با این عمل، لذت بیشتری برای خریداران خودتان ساخت فرمایید. یا ممکن می باشد شما بخواهید در حساب کاربری مشتریان خودتان، امکانات خاصی مانند آواتارهای شخصی، سیستم امتیازدهی و… داشته باشید، یا شاید هم بخواهید در قسمت هدر سایت خودتان امکانات خاصی داشته باشید.

با طراحی قالب مخصوص وردپرس ، شما می‌توانید همگی نیازهایی که دارید را به طراح قالب وردپرس خودتان بگویید تا برایتان این امکانات را در نظر بگیرد و بدون نیاز به افزونه یا امکانات یگانه بیشتری، در قالب شما به صورت پیش فرض پیاده سازی کند.

در طراحی قالب منحصر وردپرس، شما می توانید مرحله به مرحله تمامی کارهای طراحی گرافیکی قالب، امکاناتی که برای وب سایت خود نیاز دارید و می‌خواهید در قالب ساخت شود، کدنویسی قالب و… را تایید فرمایید و گام به گام جلو بروید تا قالب شما مهیا و نهایی شود.

به همین خاطر قالب منحصربه‌فرد وردپرس شما تماما با حیث و ذوق وسلیقه شما طراحی می‌گردد و می توانید تمامی موردها ظاهری که مد نظرتان است را در گرافیک قالب و امکانات آن پیاده سازی نمایید. همین زمینه کمک می نماید که وبسایتی بی نقص و بی نقص متناسب با ذوق خودتان داشته باشید.

پس در طراحی قالب اختصاصی وردپرس ، شما می‌توانید ذوق و سلیقه خود را به صورت کامل اعمال کنید تا قالبی کاملا شخصی داشته باشید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۷:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)