مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

UX و UI در طراحی وب سایت چیست و چه کاربردی دارااست ؟

طراحی سایت در مشهد Aranik۱۳۹۸-۰۵-۰۲ فارغ از دیدگاهدر طراحی سایت
می‌شود عزیزان این نوشته‌علمی درباره ی UX و UI در طراحی وب و کاربرد های UX و UI قراره به شما داده ها بده .

طراحی وب در مشهد

UX و UI در طراحی وب چه می‌باشد؟
با کمی تحقیق و اعتنا روی وبسایت هایی که مخاطبای بیشتری دارا‌هستند مثل وبسایت خبر ها یا این که دکان های اینترنتی به‌این فایده می‌رسیم که طراحان تارنما چند خصوصیت متفاوت در طراحی وب سایت رعایت می نمایند که سبب ساز برخورد مثبت یوزرها می گردد. این خصوصیات عبارتند از زیبایی مخصوص و شم رضایت یوزرها از وب سایت و تجهیزات تارنما.

هنگام طراحی وب بوسیله اشخاص تازه کار یا این که غیر کارشناس که داده ها جامعی درمورد طراحی سایت ندارند ادراک اصطلاحات خاص مشقت بار هست.از پاراگراف این اصطلاحات در ساخت وب سایت UX و UI میباشند که هر یک معنای متفاوتی دارا‌هستند. جذاب است بدانید از حیث شغلی برخی طراحان وب سایت UX Designer و برخی دیگر UI Designer نامیده می گردند.

UX چه میباشد؟
در کل UX مخفف User Exprince Design در معنای اخلاق و رفتار و برخورد استفاده کننده نسبت به سایت و یا این که کالای جانور در وب سایت میباشد. UX Designer ها عملکرد دارا‌هستند با شیوه های متفاوت احساس رضایت را در یوزرها ساخت نمایند به عبارت دیگر پباده سازی UX هر جور ارتباطی دربین مشتری و ارائه دهنده جنس است که به کارگیری از وب سایت را شل خیس می‌نماید.

UX تجربه استفاده کننده و اثر متقابل بشر و کامپیوتر میباشد ، که سبب درک استفاده کننده از لحاظ جنبه های عملی و تجربی و مفید سیستم و آسانی در استعمال می باشد. وظیفه طراح وب سایت ساخت محیطی دلنشین برای یوزرها وب سایت میباشد. طراح وبسایت باید احساسات و هیجانات استفاده کننده را نسبت به وبسایت و یا این که کالای جان دار را خوب بشناسد و محیطی را پباده سازی نماید که کلیه این احساسات و هیجانات تحریک نماید. طراح سایت مهم‌ترین عضو مجموعه شما میباشد که میتواند تاثیر مثبت و یا این که منفی روی کسب و کار شما بگذارد.

یک نمونه عادی درباره‌ی UX
در ساخت وب سایت بایستی از همگی تجهیزات به کار گرفت تا شم رضایتمندی استفاده کننده هنگام استفاده از سایت شما‌را جلب نماید. ساخت این شم کاملا به طراح UX شما بستگی دارااست. امروزه هر سایتی برای برد به طراح UX نیاز داراست.

مثلا هنگام خرید از یک فروشگاه اینترنتی در شرایطی‌که استفاده کننده سریعتر به منفعت دلخواد خویش رسد بدون شک حس رضایتمندی بیشتری از وبسایت شما خواهد داشت.هر چقدر این عمل شل خیس باشد شما دارنده یک طراح UX پیروز میباشید. در فایده یک طراح UX دقت بیشتری به رضایت استفاده کننده داراست.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۴۴:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)