مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اعتنا به خصوصیت‌های ظاهری وبسایت

۵. به کار گیری از یک لوگو یا این که نشانه

طراحی سایت در مشهد

مدام یک تصویر، عکس، صحنه و ... خیلی قادر است تاثیری بیش تر از هزاران متن در ذهن ما داشته باشد.پس برای سایتی که در مشت دارید، نخست تصور کنید و با تصوری که دارید، یک لوگو بر پایه ی محتوا و اهدافی که به دنبالش میباشید، بسازید.بدین مورد تصور کنید که هنگامی اسمی از Google میاوریم، شاید او‌لین چیزی که از آن در ذهن ما نقش می‌بندد، تصویر آن خواهد بود. پس این حالت عالی را از دست ندهید. با یک لوگوی مطلوب و قشنگ، علاوه بر داشتن خصوصیت یک وبسایت برنده، مدام در ذهن مخاطب خویش مرور گردید.
۶. اعتنا به خصوصیت‌های ظاهری وبسایت
تاثیر استعمال از عکس‌های خوشگل و کیفیت عالی، فونت‌های خوشگل و یا این که هرگونه نکته‌ای که مرتبط با ظواهر وبسایت میباشد، سبب ساز میشود تا رابط کاربری (UI) بهتری را برای مخاطب خویش ساخت نمائید.به عنوان مثال کلیه شما هنگامی که نام یوتیوب میاید، ناخوآگاه رنگ قرمزی که در‌این وبسایت می باشد را به خاطر میاورید. همانگونه که مشاهده می کنید، گزینش یک رنگ که شاید خیلی معمولی به لحاظ بیاید، به چه شکل قادر است در تاثیر یک تارنما در عالم مفید باشد.پس در ظاهر وب سایت خویش اهمیت بدهید البته خیر به سیرتکامل‌ای افراطی! قرار میباشد که تارنما داشته باشیم خیر نمایشگاهی از فونت‌ها و رنگ‌های خوشگل، پس معتدل خوی فرمایید تا شایسته ترین فیض را بگیرید.
۷. امنیت
امنیت یک ادله بسیار مهم در پایداری و خصوصیت یک وبسایت غالب میباشد.در رعایت امنیت به نکاتی می بایست توجه فرمائید برای مثال به کار گیری از یک راز کارکشته، به کار گیری از مدرک SSL، به کار گیری از reCAPCHA، هاستینگ امن و ... قادر است خاطر شمارا از بابت امنیت تارنما، ریلکس نماید.
۸. رعایت اصول seo

یک کدام از مکان‌هایی که مخاطب شما‌را کاوش مینماید و به شما رسیده و از سرویس ها شما در بستر وب سایت به کار گیری میکند، Google خواهد بود.ولی مطرح بودن در Google اصول و شروطی داراست که می بایست محتوا و وبسایت خویش را برای موتورهای کاوش همچون Google، با صرفه فرمائید که به آن seo می گوییم.در حالتی که به‌این اصل مهم دقت نکنید، می بایست خیلی زود فاتحه وب سایت خودتان را بخوانید.
۹. بروزرسانی

در صورتی‌که دوست دارید امنیت و تجهیزات وبسایت شما مدام خوب و بی نقص باشد، به بروزرسانی‌ها دقت نمائید تا به داشتن عاملی مهم در خصوصیت یک وبسایت غالب دقت کرده باشید. هنگامی که قالب وب سایت، به روزرسانی می‌گردد از آن استقبال فرمایید. تجهیزات، ابزارها، افزونه‌ها و ماژول‌هایی که در مشت شماست را به روزرسانی فرمایید.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۱:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)