مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تمام AMP JS ها به صورت ناهمگام اجرا می‌شوند.

طراحی سایت در مشهد جاوااسکریپت میتواند هر قسمت از ورقه را تصحیح نماید، و این اقتدار را دارااست که ساختار DOM را بلاک کرده و موجب تاخیر در اکران کاغذ شود، هردوی این دست اندرکاران سبب ساز میگردند بار گذاری ورقه نماید شود. برای این تضمین فرمایید جاوااسکریپت موجب تاخیر در اکران ورقه نمی شود، AMP جاوااسکریپت ناهمگام را در اختیارتان قرار میدهد.

صفحاتAMP دربرگیرنده هیچ تالیف کننده‌ای نیستند، در ازای تمام خصوصیت‌های تعاملی برگه به وسیله موادسازنده کاستوم AMP اداره میگردند. این موادسازنده کاستومAMP مشتمل بر جاوااسکریپتند، البته آن ها خیلی با احتیاط پباده سازی میشوند تا تضمین شود که موجب بروز نقص‌ در سعی نمیشوند.

Amp جاوااسکریپت سوم فرد را در آی‌کادر‌ها انجام می دهد البته نمی‌تواند اکران کاغذ را بلاک نماید.

تمام منابع به طور استاتیک اندازه‌گذاری میشوند.
تمام منابع فرنگی همانند تصاویر، آی‌قاب‌ها و تبلیغ‌ها خودشان می بایست اندازه HTMLشان را بگویند تا AMP اندازه هر عنصر را گزینش کرده و پیش از اینکه منابع برگه دانلود شوند جایگذاری را انجام دهد.AMP لی‌اوت کاغذ را فارغ از اینکه در انتظار دانلود شدن منابع بماند بار گذاری میکند.

AMP این توان را داراست که document layout را از size layout جداگانه نماید، فقط یک تقاضایHTTP برای layout کردن کل مدرک مجاز میباشد. به‌این دلیلAMP با صرفه میشود تا از layoutهای لاکچری و محاسبات دوباره در بروزر خودداری به کار آید. زمانیکه منابع برگه بارگذاری میشود layoutدیگری انجام نمی شود.

مکانیزم‌های توسعه و گسترش بازدارنده اکران نمیشوند.
AMP به مکانیزم‌های توسعه و گسترش این قابلیت را نمی‌دهد که اکران پیج را متوقف نماید،AMP از توسعات برای عناصری همچون لایت‌جعبه‌ها و جاسازهای فضای اجتماعی پشتیبانی مینماید و در حالیکه این‌ها به تقاضاهای اضافهHTTP نیاز دارا هستند. layout ورقه و اکران آن را متوقف نمیکنند.

در شرایطی‌که یک برگه از یک اسکریپت کاستوم استعمال نماید بایستی به سیستمAMP بگوید که در غایت دارنده یک تگ کاستوم میباشد، آنگاه AMP تک ما یحتاج را تولید می‌نماید تا ورقه نماید نشود. به عنوان مثال، درصورتی که تگ AMP-IFRAME به AMP بگوید که یک تگ AMP-IFRAME میخواهد، AMP پیش از اینکه بداند چه چیزی در آن مشمول شده‌است باکس IFRAME را تولید مینماید.

تمام جاوااسکریپت‌های سوم فرد بیرون یک مسیر بحرانی نگه داشته می گردند.
جاوااسکریپت سوم فرد از بار گذاری هم زمان JS به کار گیری می نماید، این عصر بار گذاری را آرام مینماید. صفحاتAMP قابلیت و امکان جاوااسکریپت سوم فرد را مهیا می آورند، البته صرفا در آی‌قاب‌های باکس‌شنی با انجام چنین کاری بارگذاری جاوااسکریپت اجرای کاغذ اصلی را متوقف نمی‌نماید. حتی درصورتی که جاوااسکریپت آی‌قاب باکس‌شنی یکسری به حساب آوردن را مجددا انجام دهد آی‌کادر‌های کوچک دارنده DOM خیلی کوچکی می‌باشند.

محاسبات دوباره در مقایسه استایل‌های محاسبات دوباره و layout برای کاغذ سریع‌خیس اجرا میشوند.

مزایای صفحه های پرسرعت تلفن همراه
AMP - مزایای صفحه های پرسرعت

۱. بار گذاری بسیار سریع صفحه ها وبی که یوزرها عاشقش می باشند: سرعت درواقع خویش ورقه مرورگر تلفن همراه شماست. ساخت محتوا خوب هم دارای اهمیت میباشد، البته تا زمانیکه برگه شما در دسترس نباشد یوزرها آن‌ها‌را نمی‌خوانند.

این مطالعه دریافته میباشد که یک تاخیر یک ثانیه‌ای در بار گذاری بروز تلفن همراه نرخ تبدیل را به اندازه 3.5 درصد و بازدید ورقه را به اندازه 9.4 درصد کاهش داده و نرخ پریدن را به اندازه 8.3 درصد ارتقاء می دهد.

۲. بازدید زیاد بروزر گوشی برای بازاریابان محتوا: گوگل آغاز به اکران نتیجه ها AMP در لیست‌های ارگانیک نموده است. شما میتوانید این نتیجه ها را با نمادهای سبز رنگ AMP شناسایی نمائید.

بدیهی میباشد هرچه نتیجه ها شما گیراتر باشند کلیک‌های بیشتری اخذ میکنید.

۳. بهبود رنکینگ موتور جستجوی تلفن همراه: ارتباط‌ای توانمند در بین سرعت وبسایت، ارتقا بازدید تارنما و نرخ تبدیل موجود است. در‌حالتی که یوزرها از یک وب سایت با بار گذاری سریع رضایت داشته باشند اضافه احتمال دارااست که در یک لیست یا این که خرید یک جنس اشتراک داشته باشند.

۴. انعطاف‌پذیری و پشتیبانی: طولانی تر اشخاص یک اینترنت‌وبسایت یا این که یک وبلاگ را راه و روش انداخته‌اند تا پول دربیاورند و آنها را با شغل روزمره‌شان جایگزین نمایند.

با نگاه به ورژن‌های دسکتاپ و بروزر تلفن همراه از صفحه ها اینترنت می‌قدرت به آسانی سود گرفت که چیزهای متعددی می توانند حواس مارا از این قضایا پرت نمایند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۵۸:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)