مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

Vps یا سرور اختصاصی مجازی چیست؟

طراحی سایت در مشهد یکی‌از سوالاتی که شاید ذهنیت شما و بخش اعظمی از یوزرها وب را هنگام به کارگیری از وب سایت های دیگر یا این که طراحی وب سایت سرگرم نموده است این زمینه میباشد که‌این حجم از داده ها و محتوا که روزمره در‌این تمامی وبسایت لود می‌شوند کجا ذخیره میشوند؟

ما درین مقاله همت داریم با ارائه سرفصل های نقل شده به سوال ها شما دراین باره پاسخی ظریف ارائه کنیم.

سرفصل های آیتم باز بینی در‌این نوشته ی علمی:

راس داده یا این که اتاق سرور کجاست؟
معرفی اشکال متفاوت سرور
ارزیابی و باز‌نگری سرور اختصاص مجازی یا این که vps
راءس داده یا این که اتاق سرور کجاست؟
بعد از ساخت سایت یک کدام از دیگر از دست اندرکاران مهم و تاثیرگذار در پروسه فعال سازی یک سایت خوب برای کسب و فعالیت، تعیین سرور میباشد. سرورها ابر رایانه هایی مدام پر‌نور و مدام در دسترس میباشند که وظیفه دارا‌هستند تا اطلاعاتی که در هر دوره از شبانه روز، بر روی پهنای وب قرار می‌گیرد را در خویش ذخیره نمایند. این سرورها از داده های یوزرها، برنامه های آنلاین و گونه های محتواها میزبانی می‌کنند. اتاق سرور یا این که راس داده فضایی میباشد که تعداد متعددی از این ابر رایانه ها را در خویش جای داده و در واقع به عبارتی جایی میباشد که همه اطلاعات دردسترس در وب در آن ذخیره سازی می‌گردد. مرکز ها داده دارنده وب بسیار لبریز سرعت می باشند که به آن ها اذن می‌دهد به طور همزمان به یوزرها متعددی سرویس رسانی نمایند.

سرور مجازی چه می باشد

معرفی گونه های متفاوت سرور
بعد از شناخت نخستین با معنا سرور در‌این بخش به بازنگری گونه های متعدد سرور میپردازیم. سرور ها سه دسته می‌باشند:

سرور اشتراکی
سرور منحصر به فرد
سرور مجازی (VPS)
سرور های اشتراکی
سرور اشتراکی مرسوم ترین و پرکاربرد ترین جور سرور به حساب آورده می شود. با دقت به اینکه در سرور های اشتراکی تعدادی وبسایت به طور به طور همزمان از تجهیزات یک سرور به کار گیری می نمایند، هزینه اخذ سرویس ها آن بسیار کمتر از دیگر گونه های سرور می‌باشد.

سرور منحصر به فرد
سرور منحصربه‌فرد، از نگاه امنیت با بقیه اشکال سرور قابل قیاس وجود ندارد و برای مؤسسات و سازمان‌ های بزرگی که نمی‌توانند یا این که نمی‌ خواهند به هر دلیلی از سرور های اشتراکی با دیگرافراد و سازمان‌ها به کارگیری نمایند و حاضر به پرداخت هزینه بالای اخذ سرویس ها آن میباشند شایسته ترین سفارش میباشد.

سرور مجازی (VPS)
VPS یا این که سرور منحصر به فرد مجازی خدماتی ما فی مابین سرور اشتراکی و سرور منحصر در چنگ یوزرها قرار میدهد. در‌این جور سرور یوزرها از یک طاقت فرسا افزار مشترک البته پارتیشنی جدا از هم به کارگیری می‌کنند، در واقع یاد ی مشقت بار افزار با به کارگیری از تکنولوژی مجازی سازی، جدا کننده بندی میشود به نحوی که هر دیوایدر به طور منقطع همگی قابلیت و امکان های منشاء اصلی خویش را دارا است و نسبتاًً متساوی یک سرور منحصربه‌فرد بدون نقص میباشد. در بخش بعدی این نوشته‌ی‌علمی به محاسبه و باز‌نگری جامع تر VPS میپردازیم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۱۶:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)