مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

نحوه ورود به ایمیل info و ارسال ایمیل از طریق هاست سی پنل

طراحی سایت در مشهد بعداز خرید هاست کشور ایران یا این که بیرون بایستی با قسمت های متفاوت اون آشنا بشید. یکی قابلیت و امکان های دیدنی سی پنل، نشانی اینترنتی رسانی است. تو این نوشته‌علمی آموزشی از مقر علم صاحب خانه فا تصمیم داریم طرز ورود به پست الکرونیکی info و ارسال آدرس اینترنتی از روش هاست رو به شما فراگیری بدیم. تا بعداز اون کارکشته باشین وارد حساب های نشانی اینترنتی باطن هاست وبسایت تون بشین و بوسیله اون آدرس اینترنتی ارسال فرمائید و همینطور کارکشته باشید تا نشانی اینترنتی های دریافتیتون رو ملاحظه کنید. در صورتیکه از هاست دایرکت ادمین به کارگیری می‌کنید بایستی نوشته‌علمی آموزشی طریق ورود به اینترنت میل دایرکت ادمین را مطالعه فرمائید.

درین نوشته‌علمی آموزشی به مباحث پایین میپردازیم:


طرز ورود به webmail هاست
اینترنت میل چه چیزی است و چطور می توانیم وارد webmail شویم و از آن به کار گیری کنیم؟
شیوه ورود به پست الکرونیکی در هاست سی پنل
وصل شدن به نشانی اینترنتی هاست از روش پورت
طریق ورود به webmail هاست
در واقع بعداز ایجاد حساب نشانی اینترنتی باطن سی پنل، حال ما می بایست بتونیم به وسیله این حساب نشانی اینترنتی از درون هاست اینترنت سایتمون، نشانی اینترنتی ارسال کنیم و پست الکرونیکی های دریافتیمون رو باز بینی کنیم. در‌این ویدئو آموزشی تصمیم داریم طرز مدیر نشانی اینترنتی های درون هاست سی پنل رو از روش webmail به شما یادگرفتن بدیم پس در پی این یادگرفتن کاربردی با ما یار باشید. به طور کلی دو نحوه برای ورود به نشانی اینترنتی های سی پنل داریم:

شیوه اولیه ورود به اینترنت میل برای کسانی کاربرد داره که به نصیب در دست گرفتن رئیس پنل سی پنل دسترسی دارا‌هستند، و به آسون ترین صورت ممکن کارکشته می‌باشند به اینترنت میل هر حساب ایمیلی که میخوان وارد بشن، سوای این که نیاز باشه اسم کاربری و رمزعبور ورود به اون اینترنت میل رو وارد نمایند.
طرز دوم ورود به اینترنت میل برای کسانی کاربرد داره که به نصیب در اختیار گرفتن پنل هاست سی پنل دسترسی ندارند، مثل کارکنان یا این که همکارانتون که براشون حساب های آدرس اینترنتی باطن هاستتون تولید کردین و تو این شیوه اشخاص بایستی وارد یه برگه خاصی بشن و اسم کاربری و رمزعبور ورود به اینترنت میلشون رو وارد کنن تا هر کارمند بتونه وارد کاغذ مدیر حساب پست الکرونیکی منحصر خودش بشه.
اینترنت میل چه میباشد و چطور می توانیم وارد webmail شویم و از آن استعمال کنیم؟
Webmail در اختیار گرفتن پنل پایین اینترنت رئیس نشانی اینترنتی های درون هاست میباشد.
به واسطه رابط گرافیکی اینترنت میل کارکشته هستیم آدرس اینترنتی های دریافتی حساب های نشانی اینترنتی درست شده درون هاستمون رو باز‌نگری کنیم.
رابط گرافیکی اینترنت میل های درون هاست هم دقیقا مانند رابط های گرافیکی جیمیل و یاهو هستش که هر روزه از اون ها استعمال میکنیم.
تو این کلیپ آموزشی ما هر دو نحوه ورود به webmail هاست رو به ترتیب بیان شده به شما یادگرفتن میدیم،

1- طریق ورود به نشانی اینترنتی در هاست سی پنل
این نحوه برای کسانی مطلوب است که به سی پنل هاستشون دسترسی دارا هستند. در واقع برای مدیران هاست و صاحبان تارنما ها مناسبه. این شیوه برای اشخاصی که به سی پنل دسترسی ندارند و یا این که برای اون ها حساب تعریف و تمجید کردید و تمایلی ندارید به قسمت های متعدد سی پنل دسترسی داشته باشند، کاربردی وجود ندارد.

در صدر از روش فراگیری روش ورود به سی پنل وارد هاست سی پنل اینترنت سایتمون میشیم. این شیوه ورود به اینترنت میل هاست برای اشخاصی کاربرد داره که به رئیس در دست گرفتن پنل سی پنل دسترسی دارن یعنی مدیریت هاست میباشند.
اکنون یه کمی می‌آیم زیر و از نصیب email روی آیکون email accounts از اینجا کلیک میکنیم.
نشانی اینترنتی های سی پنل
فعلا وارد نصیب رئیس حساب های پست الکرونیکی هاست سی پنل میشیم، تو این ورقه یه پاره ای می آیم ذیل تا برسیم به نصیب Email Accounts، اینجا حساب های ایمیلی که از گذشته ساختیم مو جود هستن، مثلا ما میخوایم وارد اینترنت میل حساب info@mizbanfa.net یعنی این نشانی اینترنتی بشیم، برای انجام این عمل از مقابل این حساب از نشانی اینترنتی بر روی دکمه check Email کلیک میکنیم.
طریق ورود به آدرس اینترنتی سی پنل
طاقت میکنیم تا وارد این ورقه بشیم که بالاش هم به انگلیسی درج شده webmail، تو اینجا نرم افزار های اینترنت میل هاست ما مو جود میباشند.
🟢🔵 مراد رابط های گرافیکی اینترنت میل هستش که همشون یه عمل رو انجام میدن البته خب مدل های گوناگون داره که ظواهر متفاوتی هم دارن، ما می بایست از نصیب Choose a Default Webmail Application روی اینترنت میل آیتم نظرمون کلیک کنیم.
ما روی اینترنت میل rouncube کلیک می‌کنیم زیرا شایسته ترین و بی آلایش ترین رابط گرافیکی رو داره.
شیوه ورود به نشانی اینترنتی سی پنل
اکنون چشم به راه می مونیم تا وارد در اختیار گرفتن پنل roundcube بشیم.
شیوه ورود به آدرس اینترنتی سی پنل

آری اینجا در دست گرفتن پنل مدیر هاست ما هستش که تو نصیب Inbox می تونیم پست الکرونیکی های دریافتیمون رو مشاهده کنیم و از روش آیکون compose هم از این بالا کارکشته هستیم نشانی اینترنتی های نو برای بقیه نشانی های آدرس اینترنتی ارسال کنیم. این در اختیار گرفتن پنل پیکربندی یگانه خودش رو داره که مطابق با نیاز هاتون قدرتمند هستین اون رو منحصر به فرد سازی فرمایید.

2- وصل شدن به آدرس اینترنتی هاست از روش پورت
درحال حاضر میریم سراغ طرز دوم ورود به اینترنت میل هاست، یعنی روشی که فرد به رئیس هاست سی پنل تارنما دسترسی نداره و میخواد از روش یه نشانی خاصی وارد اینترنت میل بشه.

این شیوه برای کارکنان و همیاران شما که براشون حساب نشانی اینترنتی ساختین خیلی مطلوب است، برای ورود به اینترنت میل از این شیوه بایستی دامنه شما قطعا فعال باشه و dns هاش بر روی هاست به طور بدون نقص ست باشه.

در حالی که دامنه به طور بدون نقص به هاست متصل باشه به دو طرز پرسنل شما میتونن وارد اینترنت میل بشن:

نحوه نخستین ورود به آدرس اینترنتی سی پل نوشتن نشانی domainname.ir/webmail درون مرورگر هستش که به جای domainname.ir می بایست نشانی دامین خودتون رو تایپ فرمائید.
طریق دوم ورود به آدرس اینترنتی هاست سی پنل نوشتن نشانی mizbanfa.net:2095 درون مرورگر یعنی ورود به اینترنت میل از روش پورت webmail در سی پنل هستش.
خلی خب هم اکنون باتوجه بدین که نشانی دامنه ما mizbanfa.net هستش، پس باطن مرورگر تایپ می‌کنیم mizbanfatv.ir:2095 و اینتر می زنیم و همونطوری که میبینین ورقه ورود به webmail برای ما به اکران در میاد.

روش ورود به آدرس اینترنتی سی پنل

در‌این طرز ما بایستی باطن فیلد Email Address نشانی نشانی اینترنتی رو وارد کنیم که ما تایپ میکنیم info@mizbanfa.net و درون فیلد password هم می بایست رمزعبور این حساب پست الکرونیکی رو وارد کنیم که در هنگام ایجاد حساب پست الکرونیکی تو یادگرفتن گذشته تنظیمش کرده بودیم. پس ما آغاز میکنیم به نوشتن رمزعبور این حساب پست الکرونیکی، ، خیلی خب هم اکنون روی دکمه آبی log in کلیک می‌کنیم تا وارد این کاغذ بشیم و مابقی پروسه تعیین اپلیکیشن اینترنت میل و شیوه فعالیت کردن با اون رو هم که تو نصیب نخستین همین یادگرفتن بهتون یادگرفتن دادیم، امیداوریم به وسیله این یادگرفتن قدرتمند گردیده باشین به ریلکس ترین صورت ممکن وارد کاغذ رئیس پست الکرونیکی های هاست سی پنل اینترنت سایتتون بشین.

اگه شما به هر دلیلی رمزعبور حساب ایمیلتون رو فراموش کردین وارد نصیب email accounts هاست سی پنل بشین و از مقابل حساب آدرس اینترنتی متبوع بر روی دکمه password کلیک نمائید و یه رمزعبور نو برای حساب ایمیلتون تهیه و تنظیم نمایید و بعدش از روش وارد کردن اون رمزعبور تو این برگه وارد اینترنت میل هاست اینترنت سایتتون بشید.

درون کلیپ آموزشی بعدی روش اتصال حساب نشانی اینترنتی سی پنل رو به اپلیکیشن windows live mail به شما یادگرفتن میدیم، تا بعد از اون قوی باشین حساب های آدرس اینترنتی هاست سی پنل اینترنت سایتتون رو به‌این اپلیکیشن متصل فرمایید و بتونید از روش ویندوز کامپیوترتون پست الکرونیکی ها رو ارسال و یا این که اخذ فرمائید. درین نوشته‌ی علمی عملکرد کردیم اشکال طرز های ورود به پست الکرونیکی هاست سی پنل که دربرگیرنده ورود از روش نشانی تارنما و پورت و همینطور ورود بدون واسطه از روش سی پنل بود، را باز‌نگری کنیم. به این ترتیب به راحتی قوی به لاگین به بخش پست الکرونیکی هاست و رئیس نشانی اینترنتی های خویش خواهید بود.

یادگرفتن عمل با هاست سی پنل


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۴:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)