مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ارسال ایمیل به کاربران پس از ثبت نام در وردپرس

 عضویت هر استفاده کننده برای هر سایتی پیروزی به حساب می آید، ولی در حالتی‌که او بعد از تثبیت‌اسم همچنان در رابطه با سرویس ها وب سایت باشد. برای تذکر، توضیح، خوش‌آمد گویی و ارائه خصوصیات کاربری، خوب میباشد که ایمیلی دربردارنده داده ها تشویق کننده به مراجعه دوباره به وب سایت را به پست الکرونیکی استفاده کننده بفرستید. این قابلیت و امکان به طور پیش‌فرض در سیستم رئیس محتوا وردپرس جای‌دارد، ولی میدانیم که پیام‌های یکسان و ماشینی نمی‌توانند دقت استفاده کننده را جلب نمایند. با دقت به متنوع بودن مدل کاربری، نیازها، علایق و دیدنی بودن ارائه داده ها جانبی در کنار ویژگی ها اکانت، تولید مثال منحصر به فرد و توصیه‌سازی‌گردیده و ارسال پست الکرونیکی به یوزرها پس از تثبیت‌اسم در وردپرس، راه حل موثرتری در ساخت نام و نشان مارک و تقویت بخت مراجعه دوباره استفاده کننده به تارنما میباشد.

ارسال آدرس اینترنتی طراحی سایت در مشهد به یوزرها بعداز تثبیت‌اسم در وردپرس
آنچه درین نوشته‌ی‌علمی به اختصار خواهید خواند:

عامل ارسال نشانی اینترنتی به یوزرها بعداز تثبیت‌اسم به طور سفارشی
رفع نادرست عدم ارسال پست الکرونیکی به یوزرها
ارسال آدرس اینترنتی به یوزرها بعد از نام نویسی در وردپرس
شایسته ترین طریق ارسال آدرس اینترنتی به یوزرها وردپرس
برهان ارسال پست الکرونیکی به یوزرها بعد از نام نویسی به طور سفارشی
با خبر‌سازی مکرر استفاده کننده و ارسال اعلان در وردپرس به وی برای یاد آوری او جهت مراجعه دوباره به وب سایت، از مهمترین شیوه‌های محافظت مخاطبان وبسایت میباشد، ولی درصورتی که در معرفی ابتدایی، دعوت‌طومار ترغیب‌کننده‌ای ارسال نشود، بسیار محتمل میباشد که استفاده کننده به اعلان‌ها و اطلاع رسانی‌های بعدی اعتنا نکند. بهتر میباشد علاوه بر ارسال خصوصیات کاربری به اکانت نشانی اینترنتی او، پیوند‌های اثرگذار، گرافیک‌های خوشگل و مجال‌‌های محدود مانند تخفیف را در آدرس اینترنتی نام نویسی یوزرها قرار دهید.

نکته دیگر، تفاوت دسته یوزرها میباشد. بهتر میباشد، یوزرها معمولی نشانی اینترنتی متفاوتی از یوزرها مشترک در یک خدمت وب سایت اخذ نمایند یا این که بسته به سن، حالت یا این که هر خصوصیت شخصیتی، داده ها متفاوتی در آدرس اینترنتی درج شود.

چنانچه وبسایت فروشگاهی وردپرس را مدیر میکنید، می‎‌توانید در آدرس اینترنتی خوش‌آمدگویی بعداز نام نویسی، مثال تولیدات ویژه برای ترغیب او را توصیه دهید یا این که برای ادامه دادن فرآیند خرید، لینک و پیوند سبد خرید منحصر او را درج فرمائید.

در‌حالتی که قصد ارسال نشانی اینترنتی به یوزرها با نام نویسی اشخاص با دسترسی‌های ویژه مانند مولف، ناظر یا این که مدیریت می‌باشید، میتوانید راهبرد‌های منحصر برای هر مورد از گونه های کاربرهای را در حیث بگیرید.

برای فردی‌سازی آدرس اینترنتی نام نویسی یوزرها وردپرس، پلاگین‌های بدون پول و تجاری زیادی موجود هست. درپی، همیار وردپرس فراگیری قدم به قدم و تصویری طریق ارسال آدرس اینترنتی فردی‌سازی‌گردیده مبتنی بر خصوصیات استفاده کننده را توضیح خواهد اعطا کرد.

رفع نادرست عدم ارسال نشانی اینترنتی به یوزرها
پیش از ‌فعال سازی و تولید قالب پست الکرونیکی تثبیت‌اسم، نخست مطمئن گردید که قابلیت و امکان ارسال نشانی اینترنتی از روش سیستم رئیس محتوا به نشانی آدرس اینترنتی یوزرها فعال باشد. اکثری از کمپانی‌های میزبانی به دلیل انسداد شیوه های اخذ داده ها هرز، امکان ارسال آدرس اینترنتی برای هاست وردپرس را غیر فعال می‌نمایند. نخست ارسال شدن پست الکرونیکی عادی به شناسه یک استفاده کننده آزمایشی را بازنگری نمائید. در رخ عدم ارسال، برای رفع گونه های اشتباهات نشانی اینترنتی وردپرس، یادگرفتن رفع نقص‌ عدم ارسال آدرس اینترنتی در وردپرس را مطالعه فرمائید.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۴:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)