مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

CMS‌ اختصاصی برای چه سایت هایی مناسب است؟

 زمانیکه شما از یک سیستم رئیس محتوای متن باز مانند وردپرس به کار گیری می کنید با جامعه ای یک‌سری میلیونی از طراحان وبسایت در سرتاسر دانا روبرو می باشید. اشخاصی که هر کدام دارای تجربیات و توان های متفاوتی میباشند. اکنون آنکه در یک سیستم منحصر به فرد شما محدود به یک تیم میباشید و تنها آنان می توانند درخواست های شما را پیاده سازی نمایند.
زمانیکه شرکتهای تولید اینترنت سایت با ترافیک کاری مواجه می‌شوند یا این که درخواست های شما‌را به تاخیر می اندازند و یا این که هزینه بالایی برای تغییرات کوچک درخواست می‌کنند و در هر دو موقعیت شما وضعیت سختی را تجربه می‌کنید. هرچقدر این همیاری بیش تر شود وابستگی شما به کمپانی بیش طراحی سایت در مشهد خیس گردیده و موقعیت پشتیبانی مشقت بار خیس می شود. در نقطه مقابل در شرایطی که هسته سایت شما وردپرس باشد و کمپانی حامی سرویس ها قابل قبولی ارایه ندهد به سرعت می‌توانید یک کمپانی یا این که نیروی فعالیت جایگزین برای انجام درخواست های خویش با قیمت خوب پیدا فرمائید.
برآیند مورد ها ذکر شده خیر به‌این مضمون‌ میباشد که وردپرس بهتر میباشد و خیر سیستم رئیس محتوای اختصاصی را پیشنهاد می‌دهد، هردو می توانند گزینش قابل قبولی برای شما باشند زیرا هنوز یک فاکتور دیگر در تصمیم گیری شما تاثیرگذار میباشد و آن چیزی نیست جز گونه کسب و فعالیت شما.
CMS‌ اختصاصی برای چه وبسایت هایی مناسب میباشد؟
درین بخش اینترنت سایت های پرطرفدار در فضای اینترنت را گشوده‌بینی کرده و تصمیم می‌گیریم که برای هر کدام از آنها چه سیستم رئیس محتوایی پیشنهاد می شود.
پباده سازی دکان اینترنتی
یکی‌از نمونه های مناسب برای به کار گیری از CMS‌ منحصر طراحی اینترنت سایت دکان اینترنتی بسیار بزرگ میباشد. معمولا سایت هایی که قصد دارا هستند گستره وسیعی از تولیدات را به فروش برساند نیازمند بستر اختصاصی برای وبسایت و ارتباط با نصیب های مهمی مانند انبار، تحویل و پرسنلی می‌باشند. در‌این وضعیت توصیه میشود با به کارگیری از کدنویسی اختصاصی ارتباط مناسب بین آن‌ها را تولید کرده و وضعیت ارتقای سریع سیستم را برای خویش تولید نمایند.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۳:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)