مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ویژگی های طراحی سایت موسسه آموزشی

در پیروزی ساخت وب سایت موسسه آموزشی خصوصیت های بسیار متعددی مطرح میباشد. وبسایت های آموزشی پباده سازی گردیده با دقت به جور مصرف و کاربردی که دارا‌هستند و هدفی که برای آن پباده سازی گردیده اند خصوصیت های مختص خویش را دارا هستند. ما در اینجا به تنی چند از آن ها اشاره می‌کنیم :

ریسپانسیو یا این که واکنشگرا طراحی سایت در مشهد  بودن در طراحی وب سایت موسسه آموزشی

ریسپانسیو یا این که واکنشگرا بودن در طراحی وب موسسه آموزشی
با گسترده خیس شدن استعمال از تلفن همراه و تبلت ها برای کاوش و اینترنت گردی در فضای مجازی، ریسپانسیو و عکس العمل گرا بودن یک کدام از لازمات هر سایتی میباشد. بیشتراز نیمی از یوزرها وب سایت ها را یوزرها گوشی و تبلت تشکیل می دهد در شرایطی که که قالب وب سایت شما از اکران صحت در تلفن همراه و تبلت برخوردار نباشد می تواند باعث به حیف کردن یوزرها متعددی شود. از طرف دیگر درصد بسیار متعددی از مخاطبین وب سایت های آموزشی را جوان ها و نوجوان ها تشکیل میدهند که‌این مدل از مخاطبین برای مشاهده تارنما به کار گیری بیشتری از گوشی و تبلت دارا‌هستند.

 

انعطاف پذیری در ساخت وب سایت موسسه آموزشی
تارنما های آموزشی و آموزشگاهی می بایست به گونه ای پباده سازی و پیاده سازی شوند که بتوانند به طور کاملً با نیاز استفاده کننده متناسب بوده و بسته به اهدافی که برای آن پباده سازی گردیده اند پاسخگوی تمام نیاز های یوزرها باشند. از طرف دیگر وبسایت های آموزشی می بایست نسبت به نیاز یوزرها خویش منعطف باشند یعنی بسته به نیازهای آنها بتوان بخش های تازه و خصوصیت های تازه به تارنما طولانی تر کرد مثلا میتوان به افزودن یک لهجه تازه به تارنما اشاره نمود.

 

معین بودن انگیزه از ساخت وب سایت برای موسسه آموزشی
برای اینکه بتوانید به طور بی نقص نیازهای یوزرها وبسایت را برطرف فرمایید بایستی از به عبارتی در آغاز انگیزه تارنما را مشخص و معلوم کرده باشید به عنوان مثال چنانچه هدفتان ارائه مطالب آموزشی برای خردسالان سن 9 تا 12 ساله میباشد می بایست ظاهری متناسب با آن را برگزینید یا این که در‌صورتی‌که می خواهید برای سنین فراتر محتوا ارائه دهید و یا این که موسسه آموزشی شما برای اشخاص بزرگسال کلاس برگزار می‌کند تارنما بایستی ظاهری ماهر خیس و تخصصی خیس داشته باشد.

 

کارهایی که ما انجام می‌دهیم:

به صورت مختصر ما می توانیم برای موردها تحت برای شما وبسایت پباده سازی کنیم:

طراحی وب سایت مدرسه ها
ساخت وب سایت اموزشگاه لهجه
ساخت سایت اموزشگاه هنری
ساخت وب سایت دانش سرا فنی
طراحی وب سایت دانشسرا ورزشی
ساخت وب سایت مهدکودک
طراحی وب درس دادن محرمانه


با افتخار می‌توانیم اعلام کنیم که کمپانی طراحی وب سایت رایا پارس مثال امور و پروژه های بسیار کار کشته را در مورد ساخت سایت های آموزشی انجام داده میباشد به طوریکه بخش اعظمی از آنان اکنون مشتریان منحصر خودشان را دارا‌هستند. از گروه این مثال امور میتوان به پروژه های ذیل اشاره کرد:

سایت منزل علم ها تربیتی و روانشناسی

سایت تدریسانه


در شرایطی‌که سوالی در هر مسئله داشتید می توانید با داده ها تماسی که در انتهای همین ورقه برای شما قرار دادیم با ما تماس نتیجه ها نموده؛ ما همواره در کنار شما هستیم.


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۴:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)