مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وب برخورد گرا :


طراحی وب برخورد گرا :
امروزه یوزرها از بی شمار نمایشگر در بعد ها وسیع و کوچک برای دستیابی به صفحه ها وب استعمال مینمایند.
همان گونه که در معماری، با فایده دریافت کردن از تکنولوژی امروزی طراحی سایت در مشهد این امکان را مهیا می‌آورند تا بتوان اجزاء و امکانات گوناگون را به صورت خودکار کنترل نمود، طراحی وب برخورد گرا نیز روش قابل قبولی میباشد که طراحان اینترنت را کار کشته می سازد تا با پیاده سازی وبسایت انعطاف پذیر، نسبت به تغییر تحول دستگاه یوزرها برخورد دهد.

وبسایت ریسپانسیو وبنوش

از آن جا که امروزه فناوری به یک قسمت ضروری از معاش روزانه تبدیل شده‌است در فیض باید طیف گسترده ای از دستگاه هایی که یوزرها به واسطه آن ها قوی به دسترسی به وب می‌باشند را در حیث گرفت. چون انعطاف پذیری، کلید پیروزی کسب و فعالیت به خصوص کسب و فعالیت آنلاین میباشد.

امروزه یوزرها از بیشمار نمایشگر در بعدها وسیع و کوچک برای دستیابی به صفحه ها وب به کار گیری می‌نمایند.
همان گونه که در معماری، با منفعت به چنگ آوردن از تکنولوژی امروزی این امکان را مهیا میاورند تا بتوان اجزاء و امکانات گوناگون را به صورت خودکار کنترل نمود، ساخت سایت عکس العمل گرا نیز رویه قابل قبولی میباشد که طراحان اینترنت را قدرتمند می سازد تا با پیاده سازی سایت انعطاف پذیر، نسبت به تغییر و تحول دستگاه یوزرها عکس العمل دهد.

تا چندی قبل برای اکران یک تارنما در تلفن همراه، پباده سازی و برنامه نویسی جدا از هم به عنوان Mobile version یا این که تارنما تلفن همراه محور انجام می شد. درین مدل پباده سازی، سرور با اعتنا به شناسه مرورگر استفاده کننده تشخیص می اعطا کرد که استفاده کننده وبسایت را با گوشی بازدید می نماید در‌این حالت محتوای تلفن همراه را در به عبارتی نشانی به وی نشان می‌اعطا کرد یا این که اورا به URL منحصربه‌فرد تلفن همراه هدایت می نمود.

اهمیت ساخت وب سایت عکس العمل گرا ریسپانسیو (RESPONSIVE)
با ساخت وب سایت عکس العمل گرا دیگر نیازی وجود ندارد که برای هر گجت جانور در بازار یک وبسایت منحصر پباده سازی کرد.

در ساخت سایت برخورد گرا که Responsive Web Design پر اسم و رسم میباشد، ساختار لایه‌های وب سایت به طور شناور پباده سازی می گردد که سبب تهیه و تنظیم پهنا برگه، سایز متن و … در بعد ها گوناگون می گردد که‌این فعالیت به طور به طور کامل اتوماتیک انجام می‌گردد.

وب سایت عکس العمل گرا برای عکس العمل وب سایت نسبت به تغییر‌و تحول دستگاه های گوناگون مانند تبلت، تلفن همراه، لپ تاپ، تلویزیون های هوشمند و همینطور تغییر تحول رزولوشن ها آیتم استعمال قرار می‌گیرد.

یک کمپانی پیشرو و پیروز می بایست داده ها کسب و فعالیت خویش را به شایسته ترین نحو ارایه ونسبت به تغییر و تحول دستگاه یوزرها عکس العمل مطلوب دهد.

با اعتنا بدین قابلیت و امکان بی سابقه استفاده کننده تعامل بهتری با وب سایت برقرار کرده و این تکنیک تاثیر مثبت و جذب بیشتری روی استفاده کننده خواهد داشت.

درحال حاضر موقع تغییر و تحول و ارائه وبسایت در محتوایی تازه و قالبی پیشرو می‌باشد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۰۷:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)