مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بهترین زبان های برنامه نویسی


Ruby

روبی یک گویش برنامه نویسی متن‌گشوده، پویا، شی ‌گرا طراحی سایت در مشهد و با تمرکز بر آسانی میباشد و کاربرد اصلی آن گسترش اینترنت میباشد. روبی در سال‌ ۱۹۹۰ در ژاپن ابداع شد. این گویش بسیار قابل حمل میباشد، با اینکه در لینوکس پیشرفته، البته در اکثر پلتفرم‌ها فعالیت می‌نماید.

قدرتی را که امروزه روبی در میان گویش‌‌های سمت سرور دارااست وامدار Ruby on Rails میباشد که یک کادر‌ورک مرجع‌گشوده به حساب می‌آید. از مهمترین وبسایت‌های پیشرفته با این گویش می‌اقتدار به توییتر اشاره نمود.
در حالتی که تا به امروز با لهجه‌های برنامه نویسی دیگری آشنا نبوده‌اید، روبی برای استارت فعالیت، مطلوب شما وجود ندارد. چون یادگیری این گویش نسبتاً سخت میباشد و منابع کمتری برای یادگیری داراست. همینطور تقاضای این گویش در بازار فعالیت کمتر میباشد.


Php

Php که برای اکثری از اشخاص شایسته ترین لهجه برنامه نویسی برای ساخت سایت شناخته شده‌است، یک گویش اسکریپتی و متن‌گشوده میباشد که در سال ۱۹۹۴ به مراد پباده سازی برنامه‌های زیر اینترنت ساخت شد. ساختار لهجه PHP بسیار مشابه به گویش C می باشد، به همین برهان از محبوبیت فراوانی برخوردار‌است.

این گویش بر روی همگی پلتفرم‌های دارای شهرت مثل ویندوز، لینوکس و مکینتاش قابل اجراست. بالا بودن سرعت اجرای کد، یادگیری سهل آن، بدون‌پول بودن ابزار عمل با PHP و وجود منابع آموزشی فراوان از سایر مزیت‌های این لهجه محسوب میگردند.

طبق گزارش W3TECH بیشتراز ۷۸ درصد از وبسایت‌ها از PHP سود کرده‌اند و تارنما‌های معروفی همچون فیسبوک و ویکی‌پدیا از PHP استعمال کرده‌اند. این لهجه به‌طور گسترده در صنعت به کار گیری میشود و بازار فعالیت نسبتاً نیکی در جمهوری اسلامی ایران دارااست. در شرایطی که تا به ‌اکنون اینترنت‌سایتی با به کار گیری از سیستم‌های مدیر محتوای وردپرس یا این که جومولا ساخت کرده‌‌اید یعنی از توان پی‌اچ‌پی استعمال نموده‌اید.
ذکر این نکته هم لازم میباشد که گویش PHP ماژولار وجود ندارد بدین ترتیب برای نرم افزار‌های بسیار گسترده و پیچیده چندان مطلوب به حیث نمی رسد. برای مطالعه ی طولانی تر از این لهجه به نوشته‌علمی ی تحت مراجعه نمایید.

معرفی گویش کارکشته php و خصوصیت‌های آن


java

جاوا یک لهجه بسیار دوست داستنی میباشد که در سال ۱۹۹۱ با شعار “یک توشه بنویس، تمامی جا اجرا کن” منتشر شد. بدین مضمون‌ که لهجه جاوا قابل حمل میباشد. یعنی برنامه‌ی نوشته و کامپایل گردیده به لهجه جاوا در کامپیوترهای متفاوت با دشوار‌افزارهای گوناگون اجرا میگردد. این لهجه شی گرا و همگی منظوره، بسیار مشابه گویش c++ میباشد.
جاوا برای تایپ کردن گونه های برنامه‌های پایین اینترنت، گوشی، دسکتاپ، سیستم‌های تعبیه، ربات و حتی برنامه‌های پیچیده‌خیس کاربرد دارااست.

بازار عمل این گویش خوب میباشد و در کشور ایران طولانی تر در موضوع‌های برنامه‌های دسکتاپ سازمانی و نرم افزار‌های زیر اینترنت کاربرد دارااست.


#C

سی شارپ لهجه تشکیل‌شده به وسیله مایکروسافت بر شالوده‌ی گویش سی میباشد. این گویش همگی منظوره و شی گرا میباشد و مانند لهجه جاوا برای پروژه‌های اقتصادی و پهناور، تعیین بسیار خیر و خوبی میباشد. با این گویش می‌اقتدار برای پلتفرم‌های گوناگون از پاراگراف ویندوز، اندروید، ios، اینترنت و.. برنامه نویسی کرد.

سعی اصلی این گویش، برنامه نویسی زیر ویندوز میباشد و برای برنامه نویسی ذیل اینترنت با سی شارپ صرفا پی بردن این لهجه کفایت نمیکند و بایستی از تکنولوژی به اسم asp.net ذیل #c به کارگیری نمائید.
اینترنت‌وبسایت‌هایی همچون MSN ، اینترنت‌وبسایت مایکروسافت و در کشور‌ایران سایت‌هایی مثل دیجی متاع و ورزش ۳ ، کلیه نمونه‌هایی از تارنما‌هایی می باشند که از سی ‌شارپ و ASP.NET سود کرده‌اند.

 


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۵۰:۴۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)