مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ویژگی های وبسایت خوب

کسی نمی‌باشد که امروزه اهمیت وب سایت خوب را دست‌کم بگیرد . البته داشتن یک تارنما خوب چه گونه ممکن است؟ طراحی یک تارنما خوب چه است و چه طور این فرمان محقق می‌شود . تلاش شما می بایست این باشد که با فناوری های نو سایتی با خصوصیت های مناسب برای موتور های کاوش و کاربران پباده سازی فرمایید . در زیر قصد داریم 13 خصوصیت یک تارنما خوب را برای شما لیست کنیم تا بکمک آن بتوانید ساینی مطلوب برای خویش دست و پا کنید .
۱ .اهمیت محتوای تارنما خوب: سفارش میشود که محتوایمان را از پستوی وب سایت در بیاوریم و همانند یک منوی عالی سرآشپز فن ای، در دسترس مخاطب و در ورقه اصلی سایت بگذاریم . رعایت همین نکته کوچک کمک می کند که بازدیدکننده همیشگی شما به راحتی با یک نگاه می تواند بفهمد کدام بخش ها جدیدا به روز گردیده و سریع می رود رمز اصل مطلب .
در نظر داشته باشید که محتوای وبسایت خوب می بایست بخوبی بهینه‌سازی گردیده و به روز باشد .
ناگفته پیداست که محتوا فقط به معنای نوشتار نمی‌باشد بلکه علاوه بر متن دربرگیرنده صوت، ویدئو، عکس، پوستر، اینفوگرافیک و بقیه فایل‌ها هم میباشد

طراحی سایت در مشهد


۲ .ظواهر یک وب سایت خوب: زمانی کسی وارد تارنما شما می شود او‌لین موضوعی که نظر انها را به خود جلب می نماید صورت ظاهری سایت شماست . ناچیز هستد اشخاصی که فقط محتوا برایشان مهم باشد و آنگاه از محتوا سراغ شکل ظاهری بروند خیلی اندک .
وبسایت می بایست دارنده هارمونی در رنگ‌ها و تیتر خوانا و دسترسی سهل و آسان به تمام محتوا‌ها و یک خصوصی گرافیک باشد . استفاده از فونت‌های مطلوب و عدم استفاده از تعداد متعددی از فونت‌های نا مربوط در ظاهر وبسایت تاثیر بسزایی دارد . رنگهایی با کنتراست ذیل به تیتر پس قضیه برای وب سایت سفارش می‌شود . وجود تصاویر اندک حجم و دیدنی قادر است مدت حضور مخاطب را در وبسایت بالا برنده شود و از این نظر از اهمیت بسزایی برخوردار هست . هم چنین لوگوی شما معرف وب سایت شماست . سایت بدون لوگو معنا ندارد چون لوگوی وبسایت به تیتر آدرس از وب سایت شما در همگی جا خواهد بود و مدام هنگامی که یک بازدید کننده لوگوی شما را در سایتی دیگر میبیند وبسایت شما را به یاد می آورد . لوگوی طراحی گردیده برای شما می بایست دارای یک بار معنای مختص دارای ارتباط با زمینه وبسایت شما باشد .

بطور کلی وجود گرافیک مناسب در سایت از دیگر ویژگی های یک وب سایت خوب به شمار می آید . در گرافیک سایت نبایستی از رنگ های زننده یا نامرتب استفاده کرد .رنک بکگراند باید با رنگ نوشته کامال در مغایرت باشد .خوب تر است در گرافیک وب سایت تنها از 3 رنگ حیاتی به کارگیری کنیم .

همچنین
بایستی بدانید که اینترنت وب سایت هایی که به خیر پباده سازی نشده باشند مشکلاتی از قبیل:
عدم
داشتن معیارهایی برای گوگل فرندلی بود سایت نرخ
خروج بالای کاربران زمان
برهه زمانی خیلی کوتاه یوزرها در سایت عدم
بازدید کاربران از صفحه‌های متفاوت سایت و…


۳ . بهینه‌سازی و سئوی وبسایت عالی : در قضیه سئو کلام دوچندان شده است . محتوای وب سایت می بایست در قضیه یک موضوع یگانه باشد و در فاصله زمانی مشخص بروزرسانی شود تعالی مشتریان خویش را از دست خواهد اعطا کرد .ابدا
از روشهای فریبنده برای سئو تارنما استفاده نکنید!
سفارش ما به شما این است که از سه راه طلایی مشهور سئو به کار گیری کنید: رعایت اصول کدنویسی، ایجاد محتوای مفید، و تبادل پیوند .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۷:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)