مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

جوملا چیست؟

جوملا
چیست؟ سامانه مدیر محتوا (به انگلیسی: Content Management System و به اختصار: CMS) نرم‌افزاری است که با بهره‌گیری از خزانه اطلاعاتی امکان درج، ویرایش، تکثیر و مدیر داده‌ها را فارغ از نیاز به دانش برنامه‌نویسی فراهم می نماید . برای نمونه، سامانهٔ مدیر محتوای ویکی‌پدیا، نرم‌افزار ویکی مدیا است .

طراحی سایت در مشهد

CMS یک برنامه نرم افزاری روی سرور میباشد که به رئیس وب سایت امکان این را میدهد تا محتوای تارنما را سوای نیاز به طراحی مجدد سایت، تغییر تحول دهد . در واقع طرح اول سایت، یک بار با به کارگیری از سیستم مدیریت محتوا طراحی و یک‌سری قالب گرافیکی برای صفحات پباده سازی و روی تارنما شما نصب می‌گردد . هم اکنون شما به راحتی میتوانید صفحه های دیگری به وب سایت اضافه، حذف و یا ویرایش نمائید .

با به کار گیری از CMS، وب سایت شما هرقدر نیز که گسترده باشد، یک اپراتور ساده می تواند آنرا با سهولت حفظ و به روزرسانی نماید . نیازی به پرداخت هزینه دوچندان برای به روز رسانی توسط یک طراح وب رشته ای نخواهد بود . به‌علاوه به آسانی قوی خواهید بود هر سرویسی را که بخواهید به تارنما بیش تر فرمایید . در واقع شرکت‌های طراحی وب، سال ها تجربه خود را در خط مش اندازی اینترنت سایت های متفاوت در قالب یک قابل انعطاف افزار CMS به شما ارائه می دهند و شما می توانید از تجهیزات مهیا این نرم افزارها غایت به کارگیری را کنید .

با اعتنا به این‌که قسمت های متعدد یک قابل انعطاف افزار CMS از گذشته طراحی و مهیا گردیده اند، رویکرد اندازی تارنما های متکی به قابل انعطاف افزار CMS معمولاً زیاد سرعت بالا تر از وبسایت های ایستا (Static) رخ می پذیرد .بزرگ‌ترین مزیت CMS به پباده سازی سنتی در همین قضیه هست . با به کار گیری از CMS، شما برای به روز رسانی وب سایت خویش صرفا به یک کامپیوتر متصل به وب نیاز خواهید داشت و برای این کار از هیچ نرم افزار دیگری ضروری نمیباشد به کار گیری نمائید .
قالب فارسی جوملا مطلوب طرحی و شیوه اندازی اینترنت سایتهای معرفی اشخاص با جوملا 3 ( پشتیبانی از چندزبانگی برای خط مش اندازی وب سایتهایی به لهجه پارسی ، انگلیسی ، عربی و . . . ) وب وبسایت خود را در 5 دقیقه خط مش اندازی کنید و یک سایت بی نقص مثل دمو را با تمام جزئیات خط مش بروی وب سایت خود داشته باشید این قالب که طراحی گردیده با قاب ورک Helix3 محبوبترین قاب ورک جوملا می باشد همینطور با استعمال از پلاگین های قدرتمندی زیرا (Acymailing) , (K2) , (Sp Page builder) , (Sp Simple Portfolio) , ( Sj Module Tabs ) , ( Sj Video Box ) , ( SP Simple Portfolio Module ) , ( SJ Contact Ajax ) , ( SJ Social Media Counter ) , ( SP Weather ) , ( SJ Twitter Slider ) , ( SJ Instagram Gallery ) , ( SJ Mega Menu ) که در مدیریت هرچه خوب تر تارنما شما را امداد خواهند نمود و شما نیاز به نصب افزونه هایی با کاربری مشابه نخواهید داشت . با استفاده از این قالب شما قابلیت شیوه اندازی وب تارنما های شخصی , معرفی عمل را صرفا در 5 دقیقه خواهید داشت کافیست فقط پس از خرید جنس بسته نصبی فارسی یا انگلیسی را نصب نمایید تا یک سایت بی نقص شبیه آنچه در دمو مشاهده می نمائید برای شما رویه اندازی شود و اگر در نصب هر فرآورده اختلال داشته باشید پشتیبانی پی سی تمپلیت جایگاه در آغاز برای شما بسته نصبی خریداری شده را به فیس کاملا بدون پول نصب و تحویل شما خواهند داد و پس از آن اقدام به دستکاری و درج مطالب خود فرمایید . با دقت به پارسی سازی استاندارد این قالب خوشگل نیز حال می توانید نسخه فارسی این قالب را مشاهده فرمائید برای اینکار کافیست بروی دکمه دمو پارسی کلیک فرمایید .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۰:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)